reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: porfirion

Login: porfirion
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.04.2013r.
Ost. logowanie: 22.11.2017, 21:01
Punkty: 651
Wiek 35
Status offline
Opis

sobota, 11.02.2017r.

porfirion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z bardziej szalonych gier z gatunku tower defense. Wcielamy się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących. Chociaż miłośnicy gatunku gier zwanych tower defense otrzymywali już wiele propozycji osadzonych w najróżniejszych realiach, to Plants vs Zombies może zaskoczyć niejedną osobę.
W grze bronimy domów ludzi przed atakiem zombie, rozstawiając na powierzchni trawnika armię uroczych kwiatków i roślin. Za dodanie każdego strażnika musimy zapłacić słoneczkami, które zdobywamy oraz produkujemy (sadząc słoneczniki). Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo innych wyzwań.

Każdy poziom składa się z kilku ścieżek trawnika, którymi nadchodzą zombie. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie każdej z nich. W przypadku przepuszczenia jednego przeciwnika sytuacja może zostać uratowana przez uruchomienie rozstawionych kosiarek. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin – produkcyjnych (słoneczniki), atakujących, spowalniających, wybuchających – oraz przykładowo kamienie, zatrzymujące na chwilę wrogów. Hordy nieumarłych składają się również z kilkunastu różnych bestii, uzbrojonych w tyczki, osłony i inne elementy.
Produkcja cechuje się dużą przystępnością, gdyż wszystkie jej tajniki są stopniowo odsłaniane i tłumaczone graczom.
Sterowanie za pomocą myszki.


Niestety gra jest dosyć krótka.

poniedziałek, 30.03.2015r.

porfirion skomentował
Treść komentarza: (10a+b)-(a+b)= 9a, skąd wniosek, że dowolna liczba którą otrzymamy na koniec jest podzielna przez 9. A w tabeli zawsze liczby podzielne przez dziewięć (z wyjątkiem 90, które nie może wyjść) mają ten sam symbol.

niedziela, 08.03.2015r.

porfirion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w Międzynarodowych Mistrzostwach stołowej odmiany Piłki Nożnej i strzelając zapierające dech w piersiach bramki udowodnij graczom z całego świata na co Cię stać!

Świetna fizyka i grywalność zapewni Ci niezapomnianych emocji i wiele godzin rozrywki.

sobota, 01.03.2014r.

porfirion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Ulepszaj swojego piłkarza i wchodź do coraz lepszych lig.

Zostań przyszłą supergwiazdą w tej unikatowej grze o karierze piłkarskiej. Rozpocznij jako 16-letni dzieciak i wypracuj sobie drogę na szczyt, by zostać legendą futbolu. Musisz mocno trenować, grać w meczach, zmieniać kluby, udzielać wywiadów, utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, podpisywać kontrakty sponsorskie, odwiedzać kasyna, kupować samochody i wiele więcej! Czy to nie dziwne, że skoro tyle rzeczy odciąga potencjalne gwiazdy piłki nożnej od kariery - tak wielu nie udaje się dostać na szczyt? A Ty? Zostaniesz nową gwiazdą

niedziela, 13.10.2013r.

porfirion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kingdom Rush powraca wraz z nowymi lvl'ami oraz bohaterami.
Królestwo jest pod ostrzałem! Broń go przed hordami orków, trolli i innych potworów! Buduj wieże, by obronić się przed atakami. Zarób złoto pokonując wrogów i używaj go do budowy kolejnych wież.

czwartek, 10.10.2013r.

porfirion skomentował
Treść komentarza: Wersja Premium to wersja płatna (trzeba zapłacić co najmniej 5,99$) i różniąca się od podstawowej dodatkami: wzmocnienia liczą nie dwóch ludzi tylko trzech i można wybrać im kostiumy; na wstępie dostaje się dodatkowych 15 gwiazdek; dochodzi dodatkowe zaklęcie (błyskawica); na każdym poziomie startuje się z nieco większą ilością złota; za 15 gwiazdek można zatrudnić bohatera (siedmiu do wyboru, każdy o różnych umiejętnościach); a przede wszystkim: jest siedem nowych poziomów.

Nowość w ostatniej wersji gry to właśnie dwa nowe poziomy w wersji Premium.

Nie przepadam za grami Tower Defence, ale Kingdom Rush jest wyjątkiem - to chyba najlepsza flashówka w jaką kiedykolwiek grałem.
Gracze online (18):
Polecamy: