reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pitrek123

Login: pitrek123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.08.2014r.
Ost. logowanie: 22.08.2014, 09:53
Punkty: 35
Wiek 19
Status offline
Opis cześć

środa, 20.08.2014r.

pitrek123 skomentował
Treść komentarza: najlepsza gra 5/5
pitrek123 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest to budować i chronić swoje wioski.
Sterowanie za pomocą myszki.
pitrek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trzecia odsłona gry strategicznej, w której zostaniesz odkrywcą nowych lądów ameryki południowej. Wydobywaj złoto i walcz o nowe tereny.

Wyrusz do nieznanego świata w grze Adelantado Trilogy: Book Three. Odważny oficer Don Diego De Leon, w którego się wcielamy, wyrusza tam, aby odnaleźć zagubioną ekspedycję. Bez pomocy tubylców nie mamy żadnych szans, więc kluczem jest zjednanie sobie ich sympatii. Dysponujemy wieloma ludźmi i nie jest dla nas wielkim problemem pomóc im na przykład w odbudowie domów po klęsce żywiołowej. Przy okazji budujemy też dla siebie tartaki i inne miejsca gdzie można wytwarzać niezbędne surowce. Przez cały czas powiększamy terytorium, ulepszamy umiejętności i zdobywamy coraz to nowe wyróżnienia. Zasmakuj tej nietuzinkowej gry strategicznej!

Inne odsłony tej wciągającej gry strategicznej znajdują się tutaj: Adelantado Trilogy
pitrek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za kierownicą monster tracka i weź udział w ekstremalnych pokazach. Zgarnij kasę za skoki i odpicuj swoją furę, aby móc latać jeszcze dalej.
Sterowanie za pomocą strzałek.

wtorek, 19.08.2014r.

pitrek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kliknij Start, a następnie klikaj na potwory zadając im obrażenia i zbierając monety, za które można kupować nowych bohaterów oraz zwiększać liczbę obrażeń od jednego kliknięcia.
pitrek123 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pamiętacie kultową retro grę Populous? Aztec God Game to remake tej wspaniałej pozycji wykonany we flashu!
Sterowanie:
W;S;A;D - sterowanie mapą
MYSZKA - kształtowanie mapy

Aby atakować przeciwników wybierz myszką jedną z plag (na dole ekranu) i nakieruj na budynek wroga (czerwony).
pitrek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w dzielnego wojownika, wykonuj zadania, zdobywaj kolejne levele, przemierzaj krainy, zdobywaj przedmioty i walcz z innymi graczami.

W grze nie dostajemy bezpośrednio questów. Po prostu łazimy po mapie szukając graczy i wyglądając komunikatów wskazujących na twardszych przeciwników, z których wypadają najfajniejsze przedmioty i najwięcej doświadczenia. A także komunikat o tym, że ukończyliśmy questa. ''Jakiego questa?''
W taki sposób zabijamy dziesiątki setki tysiące pierdyliony potworków aż do 20 poziomu. Ma to na celu odblokowanie kolejnej klasy postaci... A potem możemy umrzeć.
Standardowo mamy tylko 1 slot na postać, a to dlatego że gdy umrzemy tracimy daną postać. Na zawsze. Chyba że se odrobimy. Klasa nadal jest dostępna, ale postać mamy martwą.
To sprzyja kontaktom gracz-gracz. Nigdy nie wiadomo co wypadnie z bossika, zazwyczaj coś kompletnie nam niepotrzebnego. Wtedy nawet tego nie ruszamy, bo handlować w grze jest bardzo trudno - nie ma żadnego systemu, musimy zaufać koledze-graczowi i wywalić itemki na ziemie. Ale gdy jednak wypadnie coś naprawdę mega, aż szkoda nie podnieść. I tak często dochodzi do sytuacji, gdy dostajemy albo oddajemy jakiemuś typkowi który nieźle gra coś kompletnie za darmo. I to coś mega. Miło.

Jak więc czuć z opisu, gra jest naszprycowana akcją, pocina się w nią ogromną z przyjemnością.

Sterownie:
W;S;A;D - poruszanie się
Q;E - rotacja (kąt widzenia)
Myszka - celownik
LPM - atak
Spacja - super atak
pitrek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja gry w pokera na Dzikim Zachodzie. Ograj najlepszych miejscowych graczy i zostań mistrzem pokera!
pitrek123 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w rozgrywce w kultową grę Black Jack.
pitrek123 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Eskalacja konfliktu pomiędzy roślinami, a zombie przybrała na sile i przeniosła się do przestrzeni kosmicznej. Rośliny zbudowały okręt kosmiczny i wyruszyły z powrotem do walki. Twoim zadaniem jest im pomóc.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (10):
Polecamy: