reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: piotreck1120

Login: piotreck1120
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.05.2013r.
Ost. logowanie: 18.10.2017, 20:04
Punkty: 753
Wiek 25
Status offline
Opis Pisiont Groszy zawsze Fajne

czwartek, 18.02.2016r.

piotreck1120 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to symulator życia codziennego pewnego mężczyzny, wstajesz rano, robisz kawę, idziesz do pracy itd. Rytuał się nie zmienia lecz dni tak, jest to krótka gra na ok 10 minut.

piątek, 18.12.2015r.

piotreck1120 skomentował
Treść komentarza: @Gość: 1. To nie jest jego gra 2. Język angielski jest łatwy więc sie go ucz 3. Nie pisz tak idiotycznych komentarzy
piotreck1120 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Siłka teraz przeniosła się na plażę, gdzie kręcą się piękne dziewczyny, wszyscy mają rzeźbę i naoliwione ciała, a głośniki rytmicznie pompują rytmiczny bass. Twoja misja jest prosta - pomóż temu biednemu i słabemu człowiekowi stać się prawdziwym mężczyzną. Uaktualniaj co tylko się da, aby zaistnieć w społeczeństwie i flirtować z panienkami...
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Douchebag Workout Series

środa, 05.08.2015r.

piotreck1120 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Freddy jak zwykle siedział cały dzień na giercowni, aż matka przyszła i kazała mu się położyć spać. Gdy chłopiec zapadł w głęboki sen, zaczął mu się śnić okropny koszmar, a mianowicie, że jest goniony przez Złego Żniwiarza. Pomóż mu przetrwać tę upiorną noc, pełną niebezpieczeństw i wrogów! Zbierz 100 monet, aby uzyskać nowe życie.
piotreck1120 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zaopiekuj się ranna Applejack.

niedziela, 07.06.2015r.

piotreck1120 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Muzeum Historii Polski przygotowało grę internetową, która pozwoli uczestnikowi wcielić się w przedstawiciela Rządu Polskiego i na własnej skórze poczuć trudy negocjacji dyplomatycznych związanych z wojną 1920 roku.

Gracz wciela się w negocjatora wysyłanego na rozmowy z Francją, Rosją bolszewicką i Wielką Brytanią pod koniec 1919 i w 1920 roku. Podczas gry uczestnik może poznać zawiłe niuanse polityki międzynarodowej bezpośrednio związane z wojną polsko-bolszewicką.

Gracz ma wyznaczone cele, które musi osiągnąć w negocjacjach z każdym z ambasadorów. Od wypowiedzianych słów zależy, czy uda mu się przekonać do swoich racji poszczególnych ambasadorów A to nie łatwe!
W odpowiednich momentach gry dodane zostały animacje, które wprowadzą gracza w tło historyczne i przygotują do kolejnych tur rokowań. Całości dopełnia stylowa grafika i ciekawa muzyka skomponowana specjalnie do tej gry.

Pomysł gry i dialogi: Piotr Wiśnioch
Produkcja: Piotr A. Wasiak
Grafika: JAZ+ Architekci i Natalia Narzelska
Muzyka: Marcin Przybyłowicz
Animacje: Konrad Mruk i Piotr A. Wasiak
Korekta: Gabriela Sierocińska-Dec
Oprogramowanie: Daniel Derda

Gra stworzona jako pomoc dydaktyczna przez Muzeum Historii Polski w Warszawie – muzeum, którego zadaniem jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Link do strony muzeum znajdziecie tutaj: Muzeum Historii Polski

sobota, 06.06.2015r.

piotreck1120 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Co tu dużo mówić... przyjaźniłeś się kiedyś z bananem? Bohater tej gry, to kawał drania z bronią w ręku, ale mimo wszystko coś z nim nie tak. Za dziwną fabułą kryje się ciekawa i wciągająca strzelanka!

piotreck1120 skomentował
Treść komentarza: 11/10
piotreck1120 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czy kiedykolwiek czułeś potrzebę ożywienia gospodarki własnego miasta? Wiesz dobrze, że realna gospodarka opiera się na sektorach przemysłu i usług. Zaproś biznesmenów z całego świata, by inwestowli w Twoim mieście.

Nie tylko kasa ma znaczenie, ale też masa innych rzeczy: rozwój, prąd, żywność... Rozwiń od podstaw intratną gospodarkę w dużym mieście i mądrze planuj inwestycje!

środa, 01.04.2015r.

piotreck1120 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pewnego razu, dwóch chłopców, postanowiło stworzyć najlepszą grę na świecie, a Twoim zadaniem jest im pomóc stworzyć jak najwięcej kopii tej gry.
Gracze online (7):
Polecamy: