reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pijar

Login: pijar
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.10.2010r.
Ost. logowanie: 18.05.2019, 22:48
Punkty: 1 318
Wiek 46
Status offline
Opis

piątek, 18.01.2019r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świat wielokolorowych bloków jest zagrożony, może zniknąć całkowicie, a wtedy stracisz wiele najbardziej różnorodnych i interesujących zagadek. Tylko ty i gra 1010 No Danger możecie uratować sytuację.

Szybko określisz, gdzie znajdują się wrogie i śmiercionośne bloki, na nich narysowana jest czarna czaszka z kościami, aby by usunąć je z pola, uzupełnij wolne miejsca na planszy, elementami pojawiającymi się po lewej stronie panelu. Za pomocą nich twórz wiersze i kolumny. Jeśli będą zawierać niebezpieczne kostki, to następnie znikną. Upuść klocki na planszy i pamiętaj, aby zawsze mieć wolne miejsce.

czwartek, 17.05.2018r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Te guziki nie powinny tu być! Możesz odciąć je nożyczkami z każdego materiału w tej ślicznej, kolorowej i wymagającej grze logicznej?

poniedziałek, 16.04.2018r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Labirynt w zupełnie nowej odsłonie.
Poruszaj się kulką po Planecie pełnej różnych ścieżek. Znajdź drogę do mety i odkrywaj kolejne Planety! Sprawdź jak szybko uda Ci się przejść wszystkie plansze.
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Colorzzle to piękna i relaksująca gra logiczna, która łączy kolory i zagadki w jednym. Celem jest takie połączenie i dopasowanie kolorów, które pozwolą drzewom rosnąć, a kwiatom kwitnąć.

Gra jest łatwa do nauczenia, ale staje się o wiele trudniejsze, wraz z zaawansowaniem poziomów. Czysty i minimalistyczny design pozwala skupić się na rozwiązywaniu łamigłówek. Czy uda ci się rozwiązać wszystkie zagadki?
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardziej precyzyjnie zdefiniowany horoskop jest schematem astrologicznym, który przedstawia pozycje Słońca, Księżyca, planet, aspektów astrologicznych i wrażliwych kątów w czasie, gdy coś się wydarzyło. Zwykle osoby układające horoskopy rozważają moment narodzin danej osoby. I zgodnie z tym, opierają się na wielu cechach, które ta osoba będzie miała. I chociaż niektórzy ludzie nie są zainteresowani horoskopem w ogóle, to Inni ludzie tak się w to angażują, że nawet planują swoją przyszłość zgodnie z tym planem, wybierają partnerów i tak dalej.

Randy jest w opuszczonej zamkniętej klinice o nazwie Horizon. Jest tutaj w jednym celu, aby znaleźć starożytną książkę "Człowiek zodiakalny". W przeszłości wielu ludzi zostało uzdrowionych w tej klinice, a profesjonaliści wykorzystywali tę książkę, aby zająć się pacjentami. W rzeczywistości ta książka kryje unikalną metodę leczenia. Pacjenci byli leczeni zgodnie ze znakami ich horoskopów i przed każdą operacją lekarze konsultowali się z gwiazdami. Zgodnie z rozmieszczeniem gwiazd, mogli przewidzieć wyniki operacji i cały przebieg ich czynów, który był dla nich bardzo przydatny.

W tej chwili Randy ma tylko jedną część książki, którą udało mu się znaleźć, ale potrzebuje drugiej. Pozostałe 6 znaków horoskopu są potrzebne, aby ludzkość mogła mieć pełny przegląd treści i dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej metod i zasad leczenia. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach. Powodzenia!
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy potrafisz utworzyć prawidłowe połączenia w tej wciągającej grze logicznej? Musisz połączyć kolorowe punkty w niepowtarzalny i sprytny sposób, tak by linie się nie pokrywały. Ostrożnie zaplanuj każdy ruch, aby osiągnąć zwycięską passę.

sobota, 06.01.2018r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak szybko potrafisz ułożyć kryształy odnalezione w tej tajemniczej jaskini? Na każdym poziomie możesz wykonać tylko kilka ruchów. Musisz więc myśleć rozsądnie i strategicznie w tej niełatwej grze logicznej.
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Połącz ze sobą pary identycznych elementów. Istnieje kilka warunków: linie nie mogą się przecinać, wszystkie pola na planszy muszą zostać wypełnione.
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest łączyć ze sobą kropki tego samego koloru. Pamiętaj, że linie nie mogą nakładać ani się przecinać. Plansza musi być w pełni wypełniona liniami, aby ukończyć poziom. Czy uda Ci się ukończyć wszystkie poziomy z minimalną liczbą ruchów?

wtorek, 20.06.2017r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Obracaj elementy, aby rozwiązać każdą z zagadek.
Gracze online (6):
Polecamy: