reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pawlo25

Login: pawlo25
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.10.2014r.
Ost. logowanie: 02.09.2018, 23:46
Punkty: 353
Wiek 31
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.09.2016r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna stategia w stylu defense. Obroń swoja twierdzę przed atakiem wroga. Rozstaw linie obrony tak, aby nikt się przez nią nie przedostał.

niedziela, 08.11.2015r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Załóżmy, że pewnego dnia Twój samochód utknął w błocie i nie znasz drogi powrotnej z lasu, w którym utknąłeś. Postaraj się zebrać kilka użytecznych przedmiotów i skorzystać z nich w odpowiednich miejscach, aby się stąd wydostać.

poniedziałek, 07.09.2015r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoja podróż do tajemniczej krainy Meadowshire się rozpoczyna!

Zło rozprzestrzenia się na kontynencie, miasta i gminy upadają jedne po drugim. Dorgoil jest ufortyfikowanym miastem, które stawia opór. Dołacz do poszukiwaczu przygód w ich podróży przez krainy pełne orków, nieumarłych i trolli.

Łup potwory, poprawiaj swoje umiejętności, uaktualniaj sprzęt - przygoda już się rozpoczęła!
pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Siły ciemności nacierają, by zniewolić Twoją krainę. Ustawiaj stanowiska obronne, by zatrzymać nadchodzące stworzenia. Weź udział w epickich bitwach z bossami i wyzwól swój kraj za pomocą druzgocących ataków specjalnych.

niedziela, 28.12.2014r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ucieknij z tego dziwnego, pełnego zwierciadeł domu. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i przydatne przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Virtual Farm to gra, gdzie życie toczy się na farmie, a twoim zadaniem jest prowadzenie gospodarstwa i zrobienie z niego dochodowego biznesu. Wybierz uprawy które chcesz aby znalazły się na twojej ziemi, dodawaj nawozy i podlewaj wodą. Gdy roślina dojrzeje, sprzedaj swoje towary na pobliskim targu. Możesz sam ustalić cenę sprzedaży. Za zarobione pieniądze rozwijaj swój interes: kupuj zwierzęta, inne rodzaje nasion lub inwestuj w sprzęt. Oby przez nasze gospodarstwo przewinęło się jak najwięcej klientów i obyśmy zarobili jak najwięcej pieniędzy. To jest możliwe bo Virtual Farm to świetna gra z łatwą obsługą. Tak więc zakasaj rękawy i zajmij się farmą - hoduj rośliny, zwierzęta i rozwijaj to wspaniałe gospodarstwo!

piątek, 19.12.2014r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Farm Mania to gra polegająca na prowadzeniu farmy. Na samym początku rozgrywki dostajemy do zagospodarowania kilka grządek, na których możemy posadzić tylko jeden rodzaj warzyw. Potem nasz teren rozrasta się do naprawdę sporych rozmiarów, goszcząc na swoim terytorium nie tylko rośliny, ale również zwierzęta. Z początku są to kaczki i owce a potem dochodzą do nich jeszcze inne. Jak każdy wie rośliny do szczęścia potrzebują aby dostarczyć im wody, powyrywać chwasty wyrastające koło nich a potem zebrać w odpowiednim czasie. Takie też są nasze zadania. Ze zwierzętami jest trochę inaczej, ponieważ kupujemy je jako dopiero co narodzone i opiekujemy się nimi od małego. Ciągle potrzebują nowego pokarmu - każde zwierze innego, no i oczywiście wody. W pobieraniu jej ze studni pomaga nam dziadek, który także zajmuje się ścinaniem kosą pokarmu dla naszych podopiecznych. Wyhodowane rośliny i produkty takie jak wełna czy jajka wysyłamy za pośrednictwem “pomagiera” do skupu. Na samym początku każdego poziomu mamy wyszczególnione, co musimy w nim zdziałać. W niektórych chodzi tylko o zarobienie danej ilości pieniędzy a w innych tylko o zebranie np. dziesięciu kapust. Za zarobione pieniądze kupujemy dodatkowe sadzonki, zwierzęta lub ulepszamy farmę.

poniedziałek, 15.12.2014r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jak pyszne burgery przygotujesz na Dzikim Zachodzie? Nowe aktualizacje, dodatki i wiele nowych funkcji w zestawie!
Ten kucharz uwielbia hamburgery i cheesburgery z grilla. Więc pomóż mu dostarczyć ich jak najwięcej do klientów. Wystrzel je jak najdalej i za zarobione fundusze ulepszaj co się tylko da, aby być coraz skuteczniejszym. Uwaga: Nie pozwól, aby burger wpadł w ręce bandytów i głodnych mieszkańców!

niedziela, 07.12.2014r.

pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Królestwo jest takowane przez ciemne moce i potrzebuje silnego króla oraz lojalnych żołnierzy. Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach, by powstrzymać niezliczone fale ataków. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Cechy gry:
* 40 rodzajów wrogów
* 9 typów obrońców z możliwością zwiększenia ich zdolności bojowych na polu bitwy
* moce specjalne
pawlo25 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Silny sztorm zniszczył niektóre wyspy i król zdecydował, że tylko Ty możesz pomóc mu przywrócić je do życia. Ukończ wszystkie poziomy, w których będziesz zjednywał sobie ludzi i budował oraz podwyższał standardy domów.
Gracze online (27):
Polecamy: