reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: nudzik

Login: nudzik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.11.2008r.
Ost. logowanie: 25.07.2014, 15:24
Punkty: 1 522
Wiek 28
Status offline
Opis

piątek, 25.07.2014r.

nudzik skomentował
Treść komentarza: mój rekord 4 bardzo fajne
nudzik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Droidy zaatakowały miasto. Nikt nie wie, skąd one pochodzą, ale przejeły kontrolę nad wszystkim. Twoim zadaniem jest ich eliminacja i przywrócenie dawnego porządku. Musisz zbierać komórki energii, komórki pancerzy i komórki aktualizacji. Różowe są komórkami aktualizacji i można za nie ulepszać broń.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
Q - urzyj apteczki
Tab - inwentarz/menu
nudzik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! W lodowej krainie odnaleźć można wiele smakowitych owoców i właśnie ich zbieraniem musisz się zająć w tej grze, omijając jednocześnie stworki, jak i napotkane pułapki, by lodowy stworek mógł zrealizować zadanie.Tym samym zbieraj owoce,rozwalaj lodowe kostki,jak i je twórz, co pozwoli na uniknięcie przeciwnika oraz dotarcie do najbardziej niedostępnych owoców. Istnieje możliwość grania we dwóch graczy.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji

Player 2:
W;S;A;D - poruszanie się
Q - klawisz akcji

czwartek, 14.02.2013r.

nudzik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra logiczna oparta o zasady fizyki. Spraw, aby kule o przeciwnych biegunach zbliżyły się do siebie i przejdź do następnego poziomu.

Instrukcja.
Zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich kul z planszy. Kula oznaczona plusem niszczy kulę oznaczoną minusem. Umieść wszystkie kule z górnego paska w odpowiednim miejscu na planszy, a następnie wciśnij przycisk PLAY (prawy górny róg), lub przewiń jeśli chcesz je poprawić.
Sterowanie za pomocą myszki.
nudzik zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest rozmieszczenie ładunków wybuchowych w taki sposób, by wyeliminować wszystkie zombiaki na planszy,
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 29.10.2012r.

nudzik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zombiaki, tęcze, power up'y i kąpiele we krwi. Wszystko to spotkasz w tej szalonej grze twórców Burrito Bison i Knightmare Tower.
Przetrwaj hordy nieumarłych wykorzystując unikalne bonusy i wykorzystaj swoją moc, by pozbyć się wszystkiego co możesz.
Sterowanie podane w trakcie gry.

czwartek, 25.10.2012r.

nudzik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Spraw, by sędzia wlepił Ci czerwoną kartkę.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 22.10.2012r.

nudzik skomentował
Treść komentarza: Byłbym bardzo wdzięczny gdyby toś napisał do tych kodów na jaki lvl jest dana rzecz bo nie chce mieć 1 lvl'a i całe miejsce przeznaczone na ewipunek zapełnione rzeczami na 15-20lvl.

sobota, 20.10.2012r.

nudzik dodał
Opis gry: HICIOR! Ci bezczelni orkowie stają na drodze Twojego odwiecznego prawa do tej ziemi!

Nowatorska gra strategiczna, w której wszystko przyjdzie Ci robić i zdobywac samemu. I nie mamy tu na myśli zwykłego klikniecia myszką tylko prawdziwą interakcje z krainą, jaką przyszło Ci rządzić. Będziesz samodzielnie wydobywał z kopalni złoto, ścinał drzewa, budował budynki, urządzenia kolejowe, leczył swoje wojsko... To do ciebie należy wybór, czy zbudujesz potężną armię, by pokonać orków, a moze skupisz się na mniejszej, wyższej jakości sile wojskowej. Zyskaj cenne punkty upgrade'u w każdym poziomie, które mozesz przeznaczyć na 30 różnych umiejętności, które pomogą Ci sprecyzować Twoja strategię.
Instrukcja podana w trakcie gry.
nudzik skomentował
Treść komentarza: Według mnie gra do bani
Gracze online (3):
Polecamy: