reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: nocula

Login: nocula
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.12.2013r.
Ost. logowanie: 29.12.2014, 15:51
Punkty: 43
Wiek 22
Status offline
Opis

środa, 25.06.2014r.

nocula skomentowała
Treść komentarza: super swietna

niedziela, 22.06.2014r.

nocula skomentowała
Treść komentarza: supaaa
nocula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

wtorek, 31.12.2013r.

nocula skomentowała
Treść komentarza: kupsko, kupsko , kupsko, jesli to przeczytałes to jest xaj**isty! Tak tylko mowie...
nocula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Penny dostała właśnie nową pracę! Wyjedź wraz z nią na piękną wyspę położoną gdzieś na Pacyfiku i podejmij wyzwanie. Jeśli pamiętasz grę Papas Taco Mia to z pewnością poczujesz się tutaj jak w domu. Przyjmuj zamówienia od swoich klientów i podawaj im zamówione potrawy. Zarabiaj pieniądze i zabaw się w pracę w restauracji.
nocula skomentowała
Treść komentarza: Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, A pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotnego, o Boże! Chwała na wysokości... Anioł Pański sam ogłosił te dziwy, Których oni nie słyszeli, jak żywi. Chwała na wysokości... Dziwili się napowietrznej muzyce i myśleli, co to będzie za Dziecię? Chwała na wysokości... Oto mu się wół i osioł kłaniają, Trzej królowie podarunki oddają. Chwała na wysokości... I anieli gromadami pilnują Panna czysta wraz z Józefem piastują Chwała na wysokości... Poznali Go Mesjaszem być prawym Narodzonym dzisiaj Panem łaskawym Chwała na wysokości... My go także Bogiem, Zbawcą już znamy I z całego serca wszyscy kochamy Chwała na wysokości...
nocula skomentowała
Treść komentarza: dawajcie minusy na ten komentarz
nocula skomentowała
Treść komentarza: i love sex and game's papa's!
nocula skomentowała
Treść komentarza: xaj**iste
hehhe
Gracze online (12):
Polecamy: