reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: muczyn

Login: muczyn
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.08.2008r.
Ost. logowanie: 26.02.2020, 16:56
Punkty: 2 750
Wiek 48
Status offline
Opis

środa, 24.07.2019r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wsiadaj w swój statek kosmiczny ruszaj do walki! Rejs po Galaktyce i zestrzelenie formacji obcych flot wroga, to Twój główny cel. Zbieraj podczas walk fundusze, na ulepszanie swojego myśliwca.

Uważaj na wrogów strzelających i silnych bossów! Hordy wrogów mogą być również niszczone za pomocą różnych dopalaczy. Unikaj piekielnych pocisków i strzelaj!

Zestrzel wszystkie wrogie statki w każdej fali, unikając ich strzałów. Wrogowie mają różne zachowania, a także rzucają kredyty i wzmacniacze. Użyj kredytów, aby ulepszyć swoje statki.

sobota, 12.05.2018r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż swojemu przyjacielowi odlecieć ku wolności!
Instrukcja;
Klikaj, aby usuwać przedmioty i uwolnić Pancho ze zwariowanego kanionu. Spróbuj zachować balony w nienaruszonym stanie.

piątek, 29.12.2017r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra logiczna, po świetnie przyjętym "Hook'u", stworzona przez naszego rodaka Macieja Targoni.
W grze "Klocki" musimy przestawiać tak płytki, aby aby linię miały początek i zakończenie.

Tworząc grę, autor skupiał się przede wszystkim na na przedstawieniu jak największej ilości ciekawych mechanik. Jest ich ponad 15.

Za świetną ambientową muzykę i efekty dźwiękowe odpowiada jak zawsze niezastąpiony Wojciech Wasiak.

wtorek, 05.12.2017r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Robbie to zabawna przygodowa platformówka z futurystycznym motywem robota.

Kontrolujesz uroczego robota o imieniu Robbie, który próbuje cofnąć obrażenia, które spowodował zły zardzewiały robot. Musisz pomóc Robbie'owi zebrać zaginione mikrochipy oraz rozwiązywać zagadki, unikać niebezpieczeństw, takich jak woda, elektryczność, lawa i oczywiście złe roboty - aby przywrócić porządek w fabryce. Rozgrywka jest interesująca i pełna wyzwań, a Ty będziesz cieszyć się różnymi zagadkami.

środa, 26.04.2017r.

muczyn skomentował
Treść komentarza: klasyk z PSX

poniedziałek, 10.04.2017r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna gra karciana popularna na całym świecie, w której masz możliwość zmierzenia się z 1,2 lub 3 komputerowych przeciwników. Zasady co prawda po angielsku, ale głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze. Celem jest pozbycie się wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę. Istnieją różnego rodzaju karty specjalne o których dowiesz się w grze.

Nie zapomnij nacisnąć przycisk 1, gdy masz tylko jedną kartę, w przeciwnym wypadku będziesz będziesz musiał dobrać 2 karty za karę.

Jak zawsze, powodzenia i miłej zabawy.

sobota, 31.12.2016r.

muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Grając w tego pasjansa przygotuj się na gorączkę złota, pełną karcianej zabawy i emocji.

czwartek, 06.10.2016r.

muczyn zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tym razem nasz dinozaur wyruszył na łowy w Miami. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...
muczyn zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tetris to z pozoru prosta, wyjątkowo wciągająca gra logiczna. Twoim zadaniem w grze Tetris Twist jest rozwiązywanie zagadek w kolejnych miastach. Odkryj magię Tetris w zupełnie nowym wydaniu lub spróbuj swoich sił w tradycyjnej rozgrywce w trybie Marathon.

- Nowe podejście do tradycyjnej rozgrywki Tetris
- 5 wielkich miast do odkrycia i odblokowania
- 100 poziomów z nowymi wyzwaniami
- Tryb Marathon z tradycyjną rozgrywką Tetris
- Z pozoru prosta, wyjątkowo w ciągająca gra logiczna.
muczyn zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przygodowa gra typu point & click. Archeolog Dakota Winchester powraca! Mistyczne Pudełko Hildy posiada tajemnicę wiecznego życia, ale by je otworzyć należy najpierw znaleźć trzy unikalne rubiny, które zostały rozrzucone po całym świecie dawno, dawno temu.
Wyrusz na wyprawę i pomóż Doktorowi Winchesterowi znaleźć trzeci ostatni rubin, znajdujący się w starym opuszczonym dworze, by rozwiązać tajemnicę Pudełka Hildy. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (6):
Polecamy: