reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mortyr7

Login: mortyr7
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.02.2008r.
Ost. logowanie: 24.05.2015, 22:48
Punkty: 2 030
Wiek 40
Status offline
Opis -

czwartek, 20.12.2012r.

mortyr7 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
mortyr7 skomentował
Treść komentarza: Dobra gra polecam 5/5

wtorek, 22.02.2011r.

mortyr7 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Za pomocą ładunków wybuchowych zniszcz budynki w taki sposób, aby osoby znajdujące się na planszy zostały ranne.

Sterowanie za pomocą myszki.
mortyr7 skomentował
Treść komentarza: extra gra taki minisoldat 5 i do ulu
mortyr7 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zostałeś wcielony do elitarnej jednostki obronnej. Ruszaj do walki z obcymi i przechodź kolejne plansze.

Sterowanie:
WSAD - poruszanie się
Myszka - strzelanie
S - podnoszenie broni
Spacja - zwolnione tempo

środa, 16.02.2011r.

mortyr7 skomentował
Treść komentarza: extra gra 5/5 i do ulubionych.
mortyr7 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś najlepszym snajperem w armii i musisz wyeliminować cele w określonym czasie. Uważaj na strażników oraz najróżniejsze systemy obronne, których celem będzie szybka i sprawna likwidacja Twojej osoby!
mortyr7 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wcielamy się w małego czerwonego ludzika i musimy zebrać z danej planszy wszystkie białe kulki, przy czym trzeba uważać na niebezpieczeństwa. Czasem będziemy skakać ze spadochronem lub pilotować helikopter i samoloty.
mortyr7 skomentował
Treść komentarza: lubie taką czerwień 4/5 ale fajna dosyć krótka i przydałby się edytor

sobota, 12.02.2011r.

mortyr7 skomentował
Treść komentarza: extra gierka 5/5 i do ulu
Gracze online (18):
Polecamy: