reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: minga92

Login: minga92
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.02.2009r.
Ost. logowanie: 20.08.2019, 20:15
Punkty: 1 316
Wiek 22
Status offline
Opis

sobota, 17.08.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra zręcznościowa dla jednego bądź dwóch graczy. W tej produkcji pies i kot obrzucają się wzajemnie wszystkim co popadnie.

czwartek, 15.08.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zdominuj rynek nieruchomości zarządzając domami i pieniędzmi! Build-A-Lot stawia przed Tobą wyzwanie podjęcia wyboru drogi, dzięki której zbijesz fortunę: lepiej obracać nieruchomościami, czy też spokojnie czekać na wpływy z ich wynajmu. Czy zdołasz wybudować kino na życzenie lokalnej gwiazdy filmowej? Lub lodowisko na zbliżające się igrzyska? Oczywiście! Na pewno spodoba Ci się także kolorowa grafika oraz liczne ulepszenia domów jak kryty basen lub kręgielnia. Na bardziej zaawansowanych etapach można także upiększać muzea, wille i pałace! W Build-A-Lot czeka na Ciebie wiele budowania, dlatego złap za łopatę i zaczynamy!
minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź swoją armię chmur do zwycięstwa. Cloud Wars to w istocie bardzo wciągająca, choć rzeczywiście uproszczona strategia czasu rzeczywistego (RTS). Rozwijamy własne chmurki, zdobywamy gwiazdki i próbujemy przejąć kontrolę nad całym nieboskłonem. Szybkie to i wciągające. Polecamy!
Sterowanie za pomocą myszki.
minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawa gra logiczno-zręcznościowa, w której musisz tak sterować ruchem pojazdów na skrzyżowaniach, aby nie doprowadzić do kolizji. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
minga92 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wampirzy wirus zaraził wszystkich i zdominował świat, jesteś ostatnim ocalałym, który może powstrzymać tę apokalipsę. Poruszaj się wokół, zbieraj i zbadaj rzeczy, podczas gdy z cienia ukrywa się śmiertelne zło. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 08.07.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wikingowie przeszli do historii jako jedna z najpotężniejszych armii w historii. W tej grze możesz poprowadzić wojska Wikingów i postarać się podbić wszystkie wyspy wroga. Ale uważaj - istnieje wiele niebezpieczeństw.

Użyj siły i strategi swojego umysłu, by odpowiednio kierować swoje siły na wrogie obszary i ukończyć wszystkie poziomy w jak najkrótszym czasie!
Przejmij kontrolę nad wyspami kierując tam swoje oddziały. Możesz ulepszać parametry swoich jednostek. Czy uda Ci się wygrać wszystkie bitwy morskie?

Sterowanie za pomocą myszki.
Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

czwartek, 21.03.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W grze budujemy i prowadzimy własny hotel tak aby zapewnić jak największą wygodę gościom .

poniedziałek, 04.02.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dark Visions to klasyczna gra przygodowa z elementami logicznymi. Wcielasz się w postać Emmy Fischer, która bada zniknięcie wuja.

Zawiera ponad 50 unikalnych środowisk, interaktywnych zagadek, animowanych postaci i sekwencji scenariuszy.

środa, 05.12.2018r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Julii ocalić podupadły kurort narciarski przed zlicytowaniem i zmień go w prawdziwą zimową stolicę!
Zamień skromne domki we wspaniały kurort, z mnóstwem eleganckich sklepów, 5-gwiazdkowych restauracji i luksusowych hoteli. Mądrze zarządzaj nieruchomościami, zasobami i pracownikami, aby twoje dochody rosły... i obserwuj, jak rozwija się romans Julii.
W natłoku obowiązków, co jakiś czas rzuć okiem na znajdujące się w dolnej części ekranu wskaźniki. Nie zapomnij zakupić koniecznych materiałów, zatrudnić i przeszkolić pracowników, a także nabyć nieruchomości.

piątek, 16.11.2018r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Celem jest umiejętne odśnieżenie parkinów
Gracze online (26):
Polecamy: