reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mike17pl

Login: mike17pl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.01.2009r.
Ost. logowanie: 17.02.2018, 20:50
Punkty: 598
Wiek 29
Status offline
Opis

niedziela, 31.12.2017r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Krowy zaatakowały, rozstaw stanowiska obronne i nie pozwól im się przedostać przez terytorium wikingów.

Cows vs Vikings to niesamowita gra o obronie wieży, w której musisz pomóc Wikingom bronić swojej ojczyzny przed hordą złych i wściekle atakujących krów! Musisz przeprawić się przez różne poziomy na całej ziemi i odepchnąć najeźdźców używając swoich wież.

Możesz wybierać spośród wielu różnych wież, takich jak wieża łucznicza, wieża czarodziejów i wieża dymu. Każda wieża wyróżnia się w stosunku do innego rodzaju krowy i można ją ulepszać. Rozmieszczaj wieże ostrożnie i używaj kombinacji różnych mechanizmów obronnych, aby zwalczać krowy - nie wybieraj po prostu jednego typu wieży mając nadzieję, że to wystarczy! W miarę postępów możesz odblokowywać nowe wieże i zdolności, ale uważaj, ponieważ wrogowie stają się bardziej sprytni i niebezpieczni! Czy dasz radę walczyć z krowami i bronić królestwa Wikingów?

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
Gra jest w fazie Beta i jeśli zdobędzie popularność, będą dodawane nowe poziomy.

sobota, 29.04.2017r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podnieś broń i upewnij się, że masz sytuację pod kontrolą. Łącz ze sobą minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy i atakowania wrogów. Powodzenia żołnierzu!

wtorek, 18.04.2017r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: Fajna gierka
mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj zespołem poszukiwaczy przygód, którzy wpaddli do lokalnego lochu w poszukiwaniu skarbu i chwały! Stań twarzą w twarz ze wszystkimi rodzajami złowieszczych potworów! Zdobądź setki złotych monet, aby uaktualniać swoją tawernę, kupuj nowe napoje gazowane i przyciągnij nowych członków partii. Złoto, legendarne przedmioty i i wiele więcej czekają na Ciebie!
mike17pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rozpocznij swoją przygodę na spokojnym posterunku. Wkrótce dowiesz się, że istnieje wiele niebezpieczeństw czekających na Ciebie. Wkonuje zadania, zbieraj zasoby, sprzęt rzemieślniczy, walcz dzielnie i znajdź smoczy kamień, aby objąć królestwo i zostać najlepszym wojownikiem.

środa, 18.01.2017r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: Może i fajna by była gdy po angielsku chociaż była a tu lipa
mike17pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra typu tower defense rozgrywająca się w realiach WWII. Rozstaw stanowiska obronne tak, by odeprzeć ataki wroga. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

niedziela, 01.01.2017r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: The chest dont work

wtorek, 03.06.2014r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: Fajna gra
mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ocal świat przed armia ciemności!
Gracze online (17):
Polecamy: