reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: marabea

Login: marabea
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.04.2013r.
Ost. logowanie: 09.11.2013, 15:39
Punkty: 148
Wiek 20
Status offline
Opis Mam fioła na punkcie fantasy, jestem wredna dla młodszej siostry i tyle. ;)

sobota, 02.11.2013r.

marabea zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj dom, lub królestwo, czy cokolwiek innego co zechcesz. Poznaj skręcone podziemne lochy. Stwarzaj coraz silniejsze bronie i lepsze zbroje do pomocy w swoim dążeniu, aby uratować ludzi.

Gra , w której kopiesz, zbierasz surowce i budujesz kryjówki niczym w popularnym Minecrafcie. Różnica polega na tym, że tutaj wszystko przygotowano w stylu retro. Daj się wciągnąć przygodzie!

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Q - ekwipunek
M - mapa
Myszka - kopanie/budowanie/atak oraz interakcja
1, 2 - wybór broni/narzędzia

środa, 30.10.2013r.

marabea zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Będziesz walczył z różnymi wojownikami układając kryształy. Każdy odpowiada za inny atak. Zbierz pasek ataku, żeby go wykonać.

Likwidacja trzech lub więcej kolorowych kulek oznacza uzbieranie jednego z czterech rodzajów magicznej energii (many). W przypadku likwidacji mieczy otrzymujesz natychmiastowy atak zwyczajny na nieprzyjacielu. Tarcza powoduje wytworzenie osłony, którą najpierw trzeba zniszczyć, by dobrać się do zdrowia a serduszka dodają odpowiednią do ilości zniszczonych ikonek liczby punktów zdrowia.

Najważniejsza jest jednak mana, bo to ona daje możliwość zadawania największych obrażeń przeciwnikowi. Kolor czerwony, powoduje najmniej obrażeń, ale najszybciej można uzbierać manę do tego ataku. Potem jest bardziej potężny kolor żółty, srebrny i odbierający najwięcej punktów życia fioletowy.

Kiedy nie ma żadnego wolnego gracza dostępnego do wzięcia udziału w pojedynku, gra przydziela gracza komputerowego - wówczas obok jego nazwy pojawia się informacja (AI).

wtorek, 22.10.2013r.

marabea zagłosowała
Miniaturka gry: Rise Rise
(15)
Ocena
(5)
Opis gry: Na szczycie wieży mieszka legendarny człowiek z odpowiedziami na wszystkie pytania świata. Wielu próbowało się wspinać, ale wszyscy zawiedli. Wybierz bohatera z 11 różnych klas postaci i ruszaj w drogę przez 300 pięter, by osiągnąć to, czego nikt inny nie był w stanie zrobić. Istnieje 11 grywalnych klas, każda z nich posiada unikalne umiejętności.

poniedziałek, 21.10.2013r.

marabea skomentowała
Treść komentarza: fajne, tylko trzeba znać angielski 5/5
marabea zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wracamy po szkole do domu i relaksujemy się przy grze, następnie idziemy spać, lecz w nocy zaczynają się dziać dziwne rzeczy... Możliwe są 4 różne zakończenia.
Sterowanie podane w grze.
marabea skomentowała
Treść komentarza: Fajna i prosta
marabea zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Król opuścił swój zamek, a Ty przespałeś jego wyjazd. Niestety brama została zamknięta, teraz musisz znaleźć sposób na opuszczenie fortecy.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 16.08.2013r.

marabea skomentowała
Treść komentarza: super, wciągająca, no a tytuł naprawdę zachęca
marabea zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wkrocz do magicznego świata RPG. Znakomita turowa bijatyka osadzona w świecie fantasy. Stwórz swojego bohatera, zatrudnij przyjaciół i walcz o zwycięstwo.
Sterowanie za pomocą myszki.
marabea zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swojego ludzika z gry Minecraft
Gracze online (9):
Polecamy: