reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kwarc

Login: kwarc
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.07.2014r.
Ost. logowanie: 22.01.2020, 15:21
Punkty: 3 340
Wiek 24
Status offline
Opis

wtorek, 23.01.2018r.

kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Były sobie śliczne, małe, niemowlęce świnki, bawiące się szczęśliwie z mamą. Niegrzeczny chłopiec rozdzielił je i zrujnował ich szczęście. Są strasznie smutne i muszą się ze sobą spotkać. Twoim zadaniem będzie im to umożliwić. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj starożytne zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Chroniąc się przed katastrofą lotniczą nasz bohater zdążył wyskoczyć z samolotu i wylądował na nieznanej wyspie. Pomóż mu przeszukać całą wyspę, zbierz niezbędne przedmioty i użyj ich wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, by pomóc mu się stąd wydostać i wrócić do domu.

Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

niedziela, 25.06.2017r.

kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w niebezpiecznej misji i przeżyj przygodę swojego życia! Zabytkowy Niebieski Diament został skradziony i to Ty wcielając się Ninja-Pi-Ro (Ninja-Pirato-Robota) muszisz go odnaleźć jak najmniejszą ilością kliknięć. Dodatkowo postaraj się sto monet ukrytych w całej grze. Monety nie służą innym celom niż do odliczenia kliknięć od końcowego wyniku.
Instrukcja:
Sterowanie odbywa się jak w standardowej grze point-and-click. Używasz swojej myszy, by nawiązywać kontakty z przedmiotami, które specjalnie są uwydatnione na ekranie.
Końcowe wyniki prosimy podawać w komentarzach.


Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Abuba The Alien oraz trylogia: Bowja The Ninja , Bowja The Ninja 2 oraz Bowja The Ninja 3 Ninja Kami rozszerzona o wspaniałą Bowja The Ninja 3 The Fall Of Yokai Expansion Game i oczywiście Free Icecream nie zapominając o czaderskiej A Dralien Day

poniedziałek, 12.06.2017r.

kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Monster Clearer jest prostym pseudo-rpg, w którym będziesz walczył z potężnymi potworami, aby je pokonać i stać się silniejszym wojownikiem. Uaktualniaj swoje umiejętności, zdobądź relikwie i stań się bohaterem!

środa, 07.06.2017r.

kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zbieraj pixele, aby przemieniać się w nowe i lepsze formy.

poniedziałek, 10.04.2017r.

kwarc zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nie daj się zwieść rzędom migoczących kamieni! One idą po Ciebie...
Zamieniaj miejscami klejnoty, aby stworzyć grupy 3 lub więcej i usunąć je z planszy. Nie pozwól, by klejnoty przekroczyły czerwoną linię po lewej stronie ekranu. Twórz wielokrotne combo, aby aktywować odjazdowe power-upy!

czwartek, 10.07.2014r.

kwarc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna część znakomitej serii gier o Madpetach. Tym razem wciel się w świnkę i leć ku niebu zbierając przy tym gwiazdki. Niebieskie gwiazdki to bonus. Uważaj też na bomby, które mogą Cie zabić. Nie możesz puszczać palca z myszki, bo Twój bohater spadnie i rozbije się! Powodzenia!

Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Pozostałe części tej znakomitej serii gier znajdują się tutaj: MadPet Series

sobota, 05.07.2014r.

kwarc zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Użyj klawiszy strzałek tak, aby przesunąć czerwoną piłkę tak ,by dotarła do żółtej gwiazdy. Czy uda Ci się pokonać te skomplikowane labirynty?

Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (14):
Polecamy: