reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: koras255

Login: koras255
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.05.2012r.
Ost. logowanie: 20.12.2017, 03:58
Punkty: 290
Wiek 104
Status offline
Opis

sobota, 30.09.2017r.

koras255 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj dostępne elementy tak, aby tworzyć wiersze lub kolumny w celu wyeliminowania ich z planszy. Miłej zabawy.

poniedziałek, 28.10.2013r.

koras255 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: W świecie Mario zagościły wredne zombiaki. Twoim zadaniem jest pozbycie się ich.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 20.10.2013r.

koras255 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

sobota, 21.09.2013r.

koras255 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Intrusion 2 to kolejna niezależna produkcja typu run and gun autorstwa zdolnego programisty rosyjskiego pochodzenia Aleksieja Ambramenko. Cechą wyróżniającą Intrusion 2 na polu innych produkcji tego typu jest rozbudowany silnik fizyczny.

Intrusion 2 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Wcielamy się w postać bezimiennego żołnierza, który ląduje na planecie zdominowanej przez złowrogą wojskową korporację. Gracz przemierzy (podążając w prawo zgodnie z kanonem side-scrollerów) dziewięć obszarów odpierając napływające fale przeciwników. Rozgrywkę urozmaicają również starcia z trzema niezwykle wymagającymi bossami.

Naszym komandosem sterujemy domyślnie za pomocą klawiatury oraz myszki, jednak istnieje również możliwość gry za pomocą gamepada. Podczas zabawy dużą rolę odgrywa użycie elementów otoczenia. Dzięki dopracowanemu silnikowi fizycznemu, gracz może eliminować wrogów także za pomocą skrzyń, głazów i innych podobnych przedmiotów, a także pokonywać bardziej skomplikowane sekwencje platformowe. Do dyspozycji gracza oddano pięć broni - standardowy pistolet, dwa karabiny – klasyczny i plazmowy, railgun oraz wyrzutnię granatów. Podczas przedzierania się przez obcą planetę nasz komandos zasiądzie także za sterami robotów, których różnorodne umiejętności pomogą mu zarówno podczas walki, jak i w trakcie eksploracji. Pomimo dużej ilości punktów życia głównego bohatera, należy zwrócić szczególną uwagę na unikanie wrogich pocisków, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych gier z gatunku "run and gun", postać gracza nie jest chwilowo nieśmiertelna po każdym trafieniu. Fani wyzwań mają również do wyboru wyższy poziom trudności, który znacznie zwiększy ilość przeciwników i aktywność bossów.

Jak na produkcję niezależną, Intrusion 2 cechuje się bardzo dobrą oprawą graficzną. Pomimo niewielkiej różnorodności przeciwników, ich wykonanie i animacje cieszą oko dbałością o detale. Dodatkowo rozgrywkę umila ścieżka dźwiękowa autorstwa George’a Dziova, znanego szerzej pod pseudonimem Android.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - wejście do robota/wilka

wtorek, 05.03.2013r.

koras255 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kaczki w afrykańskim wydaniu!
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - przeładuj
Gracze online (13):
Polecamy: