reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: konrad6d

Login: konrad6d
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.09.2011r.
Ost. logowanie: 31.03.2018, 00:03
Punkty: 655
Wiek 20
Status offline
Opis

środa, 09.12.2015r.

konrad6d skomentował
Treść komentarza: 5/105/10

sobota, 11.07.2015r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! ! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

poniedziałek, 13.04.2015r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna wersja gry Swords And Sandals 2 - jeszcze wiecej broni i zbroi!

sobota, 18.10.2014r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna mieszanka RPG i RTS (strategii czasu rzeczywistego) Jesteś jednym z rycerzy króla Maximusa. Spróbuj utrzymać Zachodni Liberon bezpieczny i chroń miasta przed atakami barbarzyńców. Król Maximus obiecał podarować najlepszy statek z królewskiej floty osobie, która odnajdzie Miecz Jednorożca. Przygotuj się więc do niebezpiecznej podróży i wyrusz, by go odszukać! Niesamowite przygody i zwroty akcji czekają na Ciebie!

środa, 24.09.2014r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Archeolog Dakota Winchester powraca! Pomóż mu w poszukiwaniu skarbu ukrytego w Cactus City (Mieście Kaktusów).
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonać 99 problemów, które czekają na Twojej drodze.

poniedziałek, 18.08.2014r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

środa, 25.09.2013r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Tym razem będziemy zrobić słodkości. Twoim wyzwaniem jest upieczenie najlepszej babeczki w mieście! Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 13.09.2013r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotów na wspólną grę z tysiącami innych graczy w świecie FISHAO? Spróbuj złapać ponad 150 różnych ryb na 10 różnych obszarach powiązanych z realnym światem.

Dopasuj swojego bohatera, czatuj z ludźmi z całego świata, spotykaj nowych znajomych, rywalizuj w turniejach, zdobywaj osiągnięcia, uzupełnij fiszdeks plus wiele innych

niedziela, 07.07.2013r.

konrad6d zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest wyeliminowanie za pomocą noży i balonów wszystkich Zombiaków na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki .
Gracze online (5):
Polecamy: