reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: koniec

Login: koniec
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.06.2010r.
Ost. logowanie: 29.09.2020, 17:37
Punkty: 2 087
Wiek 29
Status offline
Opis

sobota, 10.12.2016r.

koniec zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nasmaruj oliwką seksowne ciało dziewczyny... ;)
koniec zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w epickich bitwach w walce o panowanie nad królestwem. Wybierz po której stronie chcesz walczyć, wydawaj wyraźne rozkazy dla swych wojsk i sprawdź swoje zdolności przywódcze.
koniec zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach.

piątek, 02.09.2016r.

koniec zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokemon Emerald daje jeszcze bardziej ekscytującą fabułę, wyposażoną w możliwość złapania legendarnej Rayquazy oraz jeszcze większa szansa na złapanie Latiosa i Latiasa. Ponadto została wprowadzona nowa lokalizacja - Battle Frontier, gdzie czekają na Nas Frontier Brains!

środa, 31.08.2016r.

koniec zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gry typu Tower Defence należą do jednych z waszych ulubionych kategorii , ale kuleją z pewnego powodu – brak w nich spójności, czyli fabuły. Zazwyczaj akcja dzieje się z nieznanym nam miejscu, w którym od czasu do czasu pojawiają się wrogie jednostki (które my musimy niszczyć). „Pokemon Tower Defence” w tej kwestii bije inne gry tego tupu. Z resztą – nie tylko w tym!
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 27.08.2016r.

koniec zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

wtorek, 23.08.2016r.

koniec zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Podczas gdy nasi bohaterowie ze "Strikeforce Kitty 2" prowadzili inwazje przeciwko Królowi Lisowi, pojawiło się nowe niebezpieczeństwo. Król Lis zapłacił armii szopów, by podbili zamek kociąt. Odeprzyj fale wrogów i prowadź obronę swojego zamku. Zakładaj zdobyte ubrania, by ulepszyć swoją drużynę.

niedziela, 20.03.2016r.

koniec skomentował
Treść komentarza: Pro gra <3
koniec zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Erupcja wulkanu ujawnia starożytna jaskinie. Jako mała kaczuszka musisz ją zbadać w poszukiwaniu skarbów uważając na niebezpieczeństwa.
koniec zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
Gracze online (14):
Polecamy: