reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kivi

Login: kivi
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.07.2007r.
Ost. logowanie: 11.10.2019, 16:10
Punkty: 2 192
Wiek 25
Status offline
Opis giercownia jest super!!!!!!!!!!!!!

niedziela, 29.09.2013r.

kivi zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Druga część bijatyki na podstawie anime oraz mangi Naruto
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
J - atak
K - skok
L - teleport
O - przywołanie

Avatars(S+L), Transform(J+K); Little Ninjutsu:S+J,W+J,K+J Large Ninjutsu: U,S+U,S+U,K+U Unique Skill:I,S+I,W+I,K+I Quick Attack:W+L(Up),K+L(Sky) 2P(keypad): Attack(1), Jump(2), Teleport(3), Summon(6), Avatars(↓+3), Transform(1+2) Little Ninjutsu:↓+1,↑+1,2+1 Large Ninjutsu: U,↓+4,↑+4,2+4 Unique Skill:I,↓+5,↑+5,2+5 Quick Attack:↑+3(Up),2+3(Sky)
kivi zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Tworzymy siódmą stronę zaprojektowanej przez siebie mangi o tematyce szkolnej.
kivi zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

poniedziałek, 08.10.2012r.

kivi skomentował
Treść komentarza: czy to tylko ja tak mam że im dłużej gram tym wolniej chodzi gra? widać to po odliczaniu - jak włączę grę to odliczanie na ekranie zgadza się z dźwiękiem, a po jakimś czasie słyszę że "go" jest gdy na ekranie jest jeszcze '1', a jeśli pogram jeszcze dłużej to gra tak się tnie że słyszę "go" a widzę jeszcze '3'... a potem wystarczy że zresetuje grę i buch! wszystko chodzi tak jakbym sobie kupił lepszy komputer.

niedziela, 07.10.2012r.

kivi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przyjemna gra polegająca na locie w kosmos i ulepszaniu swojej rakiety.
Wystrzel swoją rakietę w niebo! Ukończ wszystkie powierzone Ci zadania, odblokuj osiągnięcia i kup nowe ulepszenia. Zdołasz dolecieć do Marsa?
Sterowanie:
W - dopalacze
A oraz D - manewrowanie w lewo/prawo
S - wyłączenie silnika

środa, 01.08.2012r.

kivi zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowej gry Endless War. Stań na polu bitwy lub zasiądź za sterami opancerzonego czołgu i ruszaj do walki. Ogromny wybór broni oraz ulepszeń pojazdów.

Sterowanie - WASD
Strzelanie - myszka

poniedziałek, 30.07.2012r.

kivi zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Tych bezlitosnych istot, które powstały ze zmarłych nie da się pomylić z niczym innym. Zombie, to nieodłączny element wierzeń, zmartwień wieśniaków, jak i życia kulturalnego - niezliczone filmy, gry, jak i święto Halloween. W Zombie: Last Night 2 przyjdzie Ci się zmierzyć z tymi bezwzględnymi, bez litościwymi istotami, walcząc z nimi przy pomocy posiadanej broni palnej. Zrób zatem wszystko, by bohater którym Ci przyjdzie pokierować, wyszedł z tego bez szwanku!
Zarobione w walce pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S:A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
1;2;3 - zmiana broni
Spacja - użyj apteczki
kivi zagłosował
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(956)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.
kivi skomentował
Treść komentarza: nie jestem pewien czy to klon gry Roads of Rome...

...Czy Roads of Rome jest klonem tego?
kivi skomentował
Treść komentarza: jak dla mnie to ta gra zasługuje najwyżej na 3. A ja daje 2. Muzyka w tej grze jest po prostu beznadziejna.
Gracze online (5):
Polecamy: