reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kinglich55

Login: kinglich55
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.04.2010r.
Ost. logowanie: 23.05.2012, 16:27
Punkty: 628
Wiek 29
Status offline
Opis

wtorek, 08.11.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w strategicznej rozgrywce. Niszcz kolejne wioski i miasta nie mając litości dla ich mieszkańców. Udoskonalaj swoją armię żywych trupów, by jeszcze skuteczniej pozbawiać życia niczego nie świadomych ludzi. Pamiętaj, by za wszelką cenę chronić portal.

czwartek, 15.09.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pierwszy epizod drugiej części popularnej gry RPG - Murloc.Tym razem jego obóz został zniszczony, a wódz Brakil zabity. Jego córkę zaś porwano. Ze względu na szacunek jakim darzył swego wodza poprzysięga uratować jego córkę.

sobota, 25.06.2011r.

kinglich55 skomentował
Treść komentarza: Kills -20
Stealth Kills - 60
Detected - 31
Continues - 8
Time - 624

czwartek, 17.02.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pewnego razu w malowniczej wsi w spokojnej dolinie żył odważny rycerz. Ale pokój nie trwał długo, ponieważ setki orków zaczęły nawiedzać obszar otaczający wieś. Nasz bohater podstępem został zmuszony do walki z groźnymi orkami. W trakcie rozgrywki można wracać do miasta, aby zakupić stosowne upgrade’y (nową broń itp.) oraz uzupełnić życie.
kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś najlepszym snajperem w armii i musisz wyeliminować cele w określonym czasie. Uważaj na strażników oraz najróżniejsze systemy obronne, których celem będzie szybka i sprawna likwidacja Twojej osoby!

piątek, 11.02.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź się jak wygląda u Ciebie znajomość flag różnych państw.

czwartek, 10.02.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź czy znasz się na mapie europy.

środa, 09.02.2011r.

kinglich55 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Mario przejechać na motocrossie do końca wszystkie poziomy. Postaraj się zebrać jak najwięcej punktów.
Sterowanie za pomocą strzałek

poniedziałek, 31.01.2011r.

kinglich55 skomentował
Treść komentarza: a mnie Sir Prize (zaraz po Wolfwingu)
Gracze online (12):
Polecamy: