reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kasia5400

Login: kasia5400
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 13.09.2012r.
Ost. logowanie: 09.02.2019, 20:35
Punkty: 841
Wiek 27
Status offline
Opis

poniedziałek, 04.02.2019r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jill właśnie przygotowuje się na długo oczekiwany dzień swojego ślubu, kiedy staje się tragedia: wehikuł czasu spada na ziemię i rozsypuje się w drobny mak. Kiedy Jill i jej przyjaciele i krewni rzucają się pozbierać rozsypane części, zostają wszyscy wysłani w podróż w czasie! Teraz, aby mieć pewność, że jej wesele przebiegnie gładko, Jill musi sama odwiedzić odległe epoki i zaspokoić zachcianki ich mieszkańców przy pomocy swoich magicznych zdolności cukiernika, aby zapewnić powrót swój i wszystkich gości przed rozpoczęciem ceremonii!
Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Cake Mania 1 oraz 2

sobota, 02.02.2019r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Krowy zaatakowały, rozstaw stanowiska obronne i nie pozwól im się przedostać przez terytorium wikingów.

Cows vs Vikings to niesamowita gra o obronie wieży, w której musisz pomóc Wikingom bronić swojej ojczyzny przed hordą złych i wściekle atakujących krów! Musisz przeprawić się przez różne poziomy na całej ziemi i odepchnąć najeźdźców używając swoich wież.

Możesz wybierać spośród wielu różnych wież, takich jak wieża łucznicza, wieża czarodziejów i wieża dymu. Każda wieża wyróżnia się w stosunku do innego rodzaju krowy i można ją ulepszać. Rozmieszczaj wieże ostrożnie i używaj kombinacji różnych mechanizmów obronnych, aby zwalczać krowy - nie wybieraj po prostu jednego typu wieży mając nadzieję, że to wystarczy! W miarę postępów możesz odblokowywać nowe wieże i zdolności, ale uważaj, ponieważ wrogowie stają się bardziej sprytni i niebezpieczni! Czy dasz radę walczyć z krowami i bronić królestwa Wikingów?

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
Gra jest w fazie Beta i jeśli zdobędzie popularność, będą dodawane nowe poziomy.

poniedziałek, 14.01.2019r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.

środa, 02.08.2017r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

czwartek, 17.03.2016r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W grze może wziąć udział trzech graczy, którzy odpowiadają cyklicznie. W każdej rundzie jest jedno hasło do odgadnięcia. Za wytypowanie spółgłoski, która znajduje się w haśle, gracz otrzymuje wylosowaną kwotę pomnożoną przez wielokrotność występowania odgadniętej litery w haśle oraz prawo do obstawiania kolejnej litery. Aby wytypować samogłoskę, uczestnik musiał zapłacić 500 złotych z dotychczas zebranych pieniędzy w rundzie. Jeżeli gracz obstawił literę, która nie występuje, kołem kręci następny w kolejności gracz. Zwycięzcą rundy zostaje ta osoba, która odgadła hasło. Do finału wchodzi osoba, która zdobędzie najwięcej punktów/pieniędzy.

W finale gracz losuję z małego koła fortuny jedną spośród 12 kolorowych kopert z nagrodami. Nie ma koperty pustej. Po wylosowaniu koperty pojawia się hasło i podana została kategoria hasła. Komputer podaje zestaw następujących liter: R, S, T, L, N. Gdy wyświetlą się na tablicy, gracz podaje swoje 3 spółgłoski oraz 1 samogłoskę. Po pojawieniu się ostatniej litery, gracz ma 60 sekund na to, by odgadnąć hasło. Jeśli się udało wygrywasz nagrodę wylosowaną w kopercie, jeśli zaś nie udało się odgadnąć hasła, zdobywasz ilość punktów/pieniędzy zdobytych w 1, 2 i 3 rundzie.
kasia5400 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zarządzanie biurem nie jest tak proste jak się wydaje, możesz to zobaczyć na własne oczy. Zaangażuj pracowników i wyznaczaj im zadania. Rozwijaj swoją siedzibę i otwórz nowe oddziały, które pomogą Ci zwiększyć zyski.

środa, 16.03.2016r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

wtorek, 15.03.2016r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przywitaj swoich ulubionych wyspiarzy, którzy tuż po serii nieszczęść są w końcu szczęśliwi. Pamiętasz jak zaprzyjaźnili się ze złym szamanem, potem ucztowali na ślubie? Jednak szczęście nie trwa wiecznie i nasi bohaterowie znów natknęli się na kłopoty Pomóż im złamać klątwę i ocalić szamana, który okazał się być piratem.

W tej grze musisz osiągać różne cele i otrzymasz różne zadania do wykonania. Na przykład, trzeba drogę uczynić przejezdną, lub też trzeba budować budynki. Gdy uda ci się wykonać zadanie, wtedy możesz przejść na następny poziom.

niedziela, 21.02.2016r.

kasia5400 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Flower Greenhouse jest fascynująca i wyjątkową nową grą, gdzie wcielisz się w rolę uroczej dziewczyny, która zajmuje się szklarnią! Pomóż jej sadzić i sprzedawać różne rośliny i kwiaty, zdobywać pieniądze i rozwijać interes. Kupując kolejna szklarnię zdobędziesz możliwość sadzenia większej ilości roślin, kwiatów i drzew.
kasia5400 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wszystkie potwory w mieście zasnęły, teraz jest czas, by je zaatakować i wszystko zniszczyć.
Gracze online (12):
Polecamy: