reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: karollos1999

Login: karollos1999
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 01.09.2011r.
Ost. logowanie: 28.12.2019, 19:48
Punkty: 1 295
Wiek 20
Status offline
Opis

środa, 15.08.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Petty Puny Planet to fajna i zabawna gra symulacyjna, w której mikromagujesz całą planetę.

Rozwijaj tą kosmiczną skałę z jej skromnych początków i zabierz swoich ludzi do miejsc, o których nigdy nie pomyśleli! Jasne, możesz ich nauczyć o jedzeniu i nauce, ale co, jeśli dasz im trochę swobody w ewolucji?

Masz planetę i musisz zdecydować, co się z nią dzieje. Ale bycie szefem jest tak męczącą pracą, że po każdej decyzji musisz odpocząć o stulecie. Miejmy nadzieję, że uda im się bez ciebie wytrzymać tak długo. Każde podjęte działanie może zmienić przeznaczenie malutkich ludzi!

Cechy gry:

Cechy:

*Losowo wybrana rozgrywka oparta na wyborze. Twoje wybory odblokowują więcej rzeczy do wyboru, a także nowe konsekwencje i wydarzenia, niektóre z nich zależą również od Twoich wcześniejszych decyzji!
*Zachowaj ludzi szczęśliwych i bogatych! Albo nie! Mam na myśli, co jest najgorsze, co może się stać?
*Czy zdarzyło się najgorsze, co mogło się stać? Cóż, porzuć planetę i zacznij nową!
*Możesz wykonać zrzut ekranu swojej planety w dowolnym momencie. Zostanie zapisany w folderze gry. Nie mów jednak maleńkim ludziom. Nikt nie lubi paparazzi.


czwartek, 26.07.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Klon lubianego Gold Minera. Zasiądź za sterami koparki i postaraj się wyciągnąć jak najbardziej wartościowe przedmioty.
Sterowanie za pomocą strzałek.

piątek, 29.06.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Margarita, była mistrzynią boksu, mieszka w niewielkim miasteczku Livesville. Pewnego dnia zaczęła zauważać coś dziwnego w swoim ciele. Po kilku zdezorientowanych dniach w końcu uświadamia sobie, że jest w ciąży.

Wiele wyborów ma teraz kluczowe znaczenie, ale to, co najbardziej przeszkadza Margaricie, to to, że nie ma pojęcia, jak jej ciąża jest możliwa ... i kto za to odpowiada?

W stanie uśpienia, Margarita ma misję, by odzyskać dawne życie ... bez dziecka.

Twoim zadaniem jest przetrwać 9 miesięcy w łonie matki.

Jest to wersja demonstracyjna gry, która jest w trakcie realizacji.

sobota, 23.06.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Udaj się do Koloseum w Swords and Sandals: Champion Sprint jako dzielny gladiator, który musi walczyć o swoją wolność. Wybierz różne akcje i zobacz, co się stanie. Spróbuj pokonać wszystkich innych gladiatorów, którzy stoją przed tobą. Podejmuj mądre decyzje i wyjdź zwycięsko z każdej walki. Ulepsz swoje umiejętności, pokonując więcej wrogów za pomocą punktów nagrody. Powodzenia!

Jak zawsze, powodzenia i dobrej zabawy!

poniedziałek, 04.06.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: CZas na ostra akcję, wybierz ulubiony samochód terenowy, aby wspiąć się na najwyższe wzgórze, drogi gruntowe, ośnieżone góry i inne pięknie zaprojektowane trasy. Osiągaj niesamowite prędkości, bądź świadomy poboczy, patrz na znaki, unikaj wypadków i przeszkód i zostań najlepszym kierowcą w mieście!

niedziela, 20.05.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strategia, w której twoim zadaniem jest podbicie globu. Zaplanuj zwycięstwo, myśl taktycznie aby zdobywać terytoria i kontynenty w kampanii o panowanie nad światem. Z rozwagą wzmacniaj swoje oddziały, aby bronić swych terytoriów lub wzmocnić linię frontu. Pokonaj wrogów i podążaj ku zwycięstwu!

piątek, 18.05.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Corporation Tycoon to wspaniała gra z zarządzaniem biznesowym, w której musisz spróbować zbudować firmę od zera i konkurować, aby zostać potentatem biznesowym dysponującym ogromnymi kwotami gotówki do Twojej dyspozycji. Zaczynasz z jedną firmą, która ma stały dochód - musisz dbać o różne aspekty biznesowe, takie jak zatrudnianie pracowników, badanie produktów i ustalanie cen.

W miarę postępów możesz odblokowywać nowe funkcje, co pomoże Ci powoli powiększać i rozwijać swój biznes. Ta gra ma również elementy do klikania, ponieważ możesz kliknąć na swoją firmę, aby wygenerować dochód. Pamiętaj, aby nadal zbierać pieniądze, zatrudniać pracowników, dbać o swoje urządzenia i zapewniać zadowolenie Twoich klientów! Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać potentatem biznesowym?
karollos1999 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla wielbicieli strategii. Zarządzaj swoją armią i postaraj się przejąć jak największą część imperium! Uwaga, obrona swojej stolicy i podbicie całej mapy jest trudne i wciąga.

czwartek, 29.03.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Użyj naklejek do obrony bramy! Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie siły nie przedostały się przez Twoje terytorium.

środa, 21.02.2018r.

karollos1999 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Poczuj się jak wilk, bądź taki jak on. Załóż swoją wilczą rodzinę, poluj na zwierzęta, ulepszaj członków swojej wilczej rodziny, wykonuj zadania.
Gracze online (24):
Polecamy: