reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kamyk26

Login: kamyk26
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.10.2007r.
Ost. logowanie: 15.12.2019, 22:22
Punkty: 577
Wiek 38
Status offline
Opis

niedziela, 17.04.2011r.

kamyk26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Już teraz możesz zagrać z ludźmi z całego świata w w najsłynniejszą odmianę pokera - Texas Hold'em. Na starcie dostajesz 500$ i tylko od Ciebie zależy jak bardzo pomnożysz te pieniądze. Może właśnie Ty zostaniesz nowym mistrzem...

Jedna z najbardziej agresywnych, dynamicznych i w największym stopniu opartych na czynniku losowym odmian pokera.
Celem gry jest stworzenie z dwóch kart dostępnych na ręce i pięciu kart dostępnych na stole jak najlepszego układu, który później wyłożony zostanie na stole.

Jak w każdej odmianie pokera tak i w Texas Hold'em głównym celem jest wygrywanie żetonów należących do pozostałych graczy poprzez skompletowanie najsilniejszego układu kart lub zmuszenie pozostałych graczy do spasowania i pozostanie jedynym graczem w rozdaniu. Jedną rozgrywkę - rozdanie, możemy podzielić na fazy: pre-flop, flop, turn, river, showdown.

Przed rozdaniem wybrani gracze stawiają zakłady "w ciemno" tzw. blindy. Dwóch graczy na lewo od dealera (gracz rozdający karty - w kasynie w zastępuje go krupier) stawia odpowiednio mały i duży blind (small blind i big blind). Są to jedyni gracze, którzy wpłacają pieniądze do puli przed rozdaniem kart. Stawki zakładów w ciemno są uzależnione od tego, na jakim stoliku gramy. Każdy z graczy otrzymuje dwie karty, których nie pokazuje innym. Następuje pierwsza licytacja, gracze oceniają siłę otrzymanych kart i decydują się na grę wpłacając do puli wartość big blind lub wycofują się z gry pasując. Po zamknięciu licytacji na stole pojawia się flop, czyli trzy odkryte karty, wspólne dla wszystkich graczy. Następuje kolejna licytacja - gracze mogą pasować (fold), sprawdzić (check) lub wejść - podnosząc wartość puli (bet). Jeśli któryś z graczy postanowi wejść, pozostali gracze nie mogą już korzystać z opcji sprawdzania w danej rundzie licytacji - mogą jedynie pasować, wejść lub podnieść stawkę. Po zakończeniu licytacji na stole pojawia się czwarta wspólna karta (turn) i dochodzi do kolejnej licytacji. Po zakończeniu licytacji pozostający w grze zawodnicy oglądają ostatnią kartę wspólną (river) i następuje ostatnia licytacja. Jeśli po ostatniej licytacji w grze pozostaje conajmniej dwóch graczy następuje showdown czyli odsłonięcie kart i wyłonienie zwycięzcy. Warunkiem wygranej jest posiadanie najlepszego pięciokartowego układu, tworzonego z kart wspólnych na stole oraz własnych. Do zwycięskiego układu gracza może wchodzić jego jedna karta własna lub obie. W sytuacji, kiedy najsilniejszy układ tworzą tylko karty wspólne, karty trzymane przez zawodników nie mają znaczenia - rozdanie kończy się remisem i podziałem puli pomiędzy graczy.

sobota, 10.07.2010r.

kamyk26 skomentował
Treść komentarza: Fina Polska-Norwegia 5:1 )
kamyk26 skomentował
Treść komentarza: trzeba w odpowiednim momencie kliknąc...
kamyk26 skomentował
Treść komentarza: bo grac nie potraficie...ja wygrywam 5/5 i do ulubionych...trzeba nacisnąć na na czerwoną piłke aby obronic

środa, 25.06.2008r.

kamyk26 skomentował
Treść komentarza: Pierwszy w rankingu )

piątek, 19.10.2007r.

kamyk26 skomentował
Treść komentarza: hehe śmieszne...daje 5

czwartek, 18.10.2007r.

kamyk26 skomentował
Treść komentarza: niezła gierka daje 5...szkoda że nie ma więcej poziomów
kamyk26 skomentował
Treść komentarza: Niezła gierka tylko za mało poziomów ale daje 5...
Gracze online (21):
Polecamy: