reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jayly

Login: jayly
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.04.2013r.
Ost. logowanie: 11.05.2013, 12:44
Punkty: 416
Wiek 21
Status offline
Opis

czwartek, 02.05.2013r.

jayly skomentowała
Treść komentarza: I zgoda z fistaszkiem. =3 I przy okazji, KOCHAM nową lokalizację (industry). Chociaż wolę grać w to na Gamemafial. (TOTALNE uzależnienie) =3.
jayly skomentowała
Treść komentarza: Rzeczywiście wilczyca, ja też go widziałam na snowscape. Ciągle rósł i rósł, aż był taki wielki, że już go nawet widać nie było i wszędzie był cień (skarpy śniegu nie były w cieniu i wszystko wyglądało dziwacznie). Na YT jest pokazane, jak za pomocą programu Cheat Engine zrobić takiego buga. Kocham tą grę, 5/5 i do ulu. Acha, mój rekord jest słaby (1060 pkt). Jakby co jestem starlingiem (przy okazji, to szpak, czy wróbel?) i nazywam się c☺okie.

środa, 01.05.2013r.

jayly skomentowała
Treść komentarza: To całe "Odtwórz" mi się nie podoba ! Teraz mnie kusi, żeby pójść na łatwiznę... Przyznaję: POMOGŁO, ale też zepsuło zabawę.

wtorek, 30.04.2013r.

jayly zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zagraj w drugą część bardzo dobrej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z lewelu!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga
jayly skomentowała
Treść komentarza: Jej! 55 i do ulu.
jayly skomentowała
Treść komentarza: A, i 5/5 i do ulu. (Te wieżyczki są taaaakie słodkie...)
jayly skomentowała
Treść komentarza: Kiepskie sterowanie. 3/5
jayly skomentowała
Treść komentarza: Bardzo fajne. Jak dawna Myszka Miki... 4/5 i do ulubionych.
jayly skomentowała
Treść komentarza: Pocałuj sie w rękę 10 razy, wyślij to do 6 gier a potem wpiz w google d*pa d*pa d*pa. I co, zdziwiony? -,-
jayly skomentowała
Treść komentarza: Chmmm.... Małę dzieci mogą na to wejść. Atak w ogóle, to nie powinni stworzyć zakładki "erotyczne"? (Bo mam 11 lat. Szczerze nie wzrusza mnie to, ale niepokoji mnie, że nie dostałam ostrzeżenia o pełnoletnośći. Powinni bardziej o to dbać.) Cóż, nie dam na to oceny, bo nie wiem,co powiedzieć...
Gracze online (2):
Polecamy: