reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: janosikowa

Login: janosikowa
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.09.2016r.
Ost. logowanie: 03.10.2019, 16:29
Punkty: 7 291
Wiek 103
Status offline
Opis

środa, 25.09.2019r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Im głębiej wejdziesz w ten trójwymiarowy świat, tym bardziej poczujesz, że coś tu jest nie tak...
Kliknij na różnice między dwoma lustrzanymi odbiciami. Kiedy znajdziesz wszystkie różnice, dany obrazek przekształci się w inny.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie z prowadzeniem plażowego baru. Nasze zadanie to zarobić jak najwięcej pieniędzy i uszczęśliwić jak największą ilość plażowiczów. Dysponujemy do tego odpowiednimi środkami w postaci zimnej wody, budki z kanapkami, a także wypożyczalni sprzętów do zabawy w wodzie, czy chociażby sklepiku z pamiątkami. Gra posiada elementy rozgrywki ekonomicznej, jednak więcej w niej z zręcznościówki, gdyż kiedy liczba naszych klientów wzrośnie odpowiednio, będziemy musieli się nieźle uwijać, żeby spełnić wszystkie ich zachcianki. Całe szczęście, że możemy wynająć pomocników, którzy odciążą nas chociaż odrobinę.
Gra oferuje ładną, kolorową grafikę i przyjemną, relaksującą zabawę, urozmaiconą szeregiem zabawnych minigierek. Czy potrzeba nam do szczęścia czegoś więcej? Zapraszam do zabawy i pamiętajcie, lato na plaży może być bardzo gorące.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

wtorek, 17.09.2019r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Połącz pasujące pary zwierząt, aby usunąć je z poziomu w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Wygraj swoją drogę przez wiele poziomów, aby ukończyć kolekcję safari.

Powinieneś dopasować te same kafelki, a także specjalne dwuczęściowe kafelki Mini-Animal, aby uzyskać wiele punktów i mieć szansę na ukończenie każdej układanki. Z czasem zdobędziesz kilka ulepszeń, takich jak Shuffle i Long Line. Można je wykorzystać do reorganizacji planszy i łatwiejszego pokonywania przeszkód. Dzięki różnym poziomom możesz całkowicie ulepszyć swoje umiejętności. Mahjong Safari HD zapowiada się jako jedna z najlepszych gier z relaksującą rozgrywką. Spróbujmy teraz i zobaczmy, jak dobre są twoje umiejętności!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Pomóż Sir Barnaby'iemu i jego kumplowi Harmony stworzyć kwitnący rezerwat przyrody! Rozgrywaj zagadki mahjonga i wygrywaj gwiazdki, aby budować i ulepszać swoje siedliska. Ożyw swoje sanktuarium dzięki szczęśliwym lwom, słoniom, żyrafom, gorylom i nie tylko. Często sprawdzaj wydarzenia specjalne na czas określony, w których możesz zdobywać odznaki i inne nagrody.

Jeśli trudno ci rozróżnić kafelki, wypróbuj zestaw płytek dostępowych, dostępny z menu pauzy.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Otwórz zwój "Baśni tysiąca i jednej nocy" i pozwól zabrać Cię do krainy tajemnic i magii. Dopasowuj unikalne arabskie klejnoty, aktywuj ulepszenia i rozwiązuj strategiczne układanki typu 3 w rzędzie. Czy potrafisz wykonać zadania? Jewels of Arabia to gra pełna klejnotów, pełna akcji z mnóstwem poziomów do ukończenia. Zaktualizowany o nowe poziomy i tryby gry.

czwartek, 18.07.2019r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Lubisz rozwiązywać zagadki i tajemnice? Ta seria jest tego pełna. Tym razem Twoim zadaniem będzie poprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci pewnej kobiety.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś na tyle dobry, by otworzyć drzwi i wydostać się z każdego pomieszczenia?
Wykorzystaj odkryte wskazówki i znalezione przedmioty, by odnaleźć rozwiązanie każdej zagadki.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnienie wojownika krokodyla, więzionego w zamkowym lochu. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś rycerzem uwięzionym w zamku barbarzyńców. Sprawdź, czy możesz znaleźć rozwiązanie tej niebezpiecznej sytuacji. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (4):
Polecamy: