reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: janosikowa

Login: janosikowa
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.09.2016r.
Ost. logowanie: 22.04.2018, 18:44
Punkty: 6 511
Wiek 102
Status offline
Opis

Wczoraj, 22.04.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoja farma przeszła przez okropną katastrofę, a przed Tobą stanęło nie lada zadanie - aby odnowić swoją okolicę oraz sprawić, żeby życie toczyło się dalej swoim normalnym tonem. Bycie farmerem nie jest łatwą sprawą, ponieważ wymaga ono ciężkiej pracy bez względu na pogodę czy też porę roku. Ciężkie zimy, zmienne wiosny, gorące lata i deszczowe jesienie- wszystkie te sezony dyktują swoje warunki! Poza zajmowaniem się swoją farmą, będziesz musiał zarządzać restauracją i hotelem tak, aby być w stanie dogodzić swoim wymagającym klientom.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Jesteś właścicielem kilku wysp i chcesz mieć ich więcej. Zdobywaj inne wyspy poprzez wysyłanie swoich oddziałów na nowe lądy.
Czas, abyś sprawdził swoje zdolności strategicznego myślenia! Zmierz swoje siły przeciwko potężnej armii w bitwach morskich. Twoim zadaniem jest skolonizowanie neutralnych oraz wrogich wysp przy pomocy swojej ogromnej floty. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Wszystko w Twoich rękach!
Sterowanie za pomocą myszki.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Prowadź swoich ludzi, aby znaleźć drogę do domu w tej epickiej grze strategicznej szybkiego myślenia. Wybierz jedną z trzech ras i przeprowadź jej członków poprzez krainy potworów, olbrzymów i wrogich plemion. Pokonaj wrogie plemiona w każdej bitwie i dotrzyj do statku, który zawiezie Twoich współplemieńców do ukochanego domu.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Księżniczka została porwana! Zostałeś wezwany przez króla, który wydał rozkaz, abyś zebrał swoich żołnierzy i wyruszył w podróż, aby ją uratować. Pokonaj wszystkich wrogów na każdym etapie, a zostaniesz nagrodzony monetami oraz dodatkowymi ludźmi. Myśl strategicznie i umieszczaj swoich ludzi wbrew oczekiwaniom wrogów, aby ich rozgromić. Los księżniczki jest w Twoich rękach!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Bardzo przyjemna i ciekawa gra strategiczna, w której musisz zniszczyć zamek przeciwnika. W międzyczasie dobudowuj się, aby przetrwać. Wykorzystuj atak z góry albo z innych stron, żeby nie zostać jako pierwszy zniszczony.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: W ludzkiej kolonii z dala od ziemi, szaleje wojna na urodzajnych glebach jedynej planety do zamieszkania. Zniszcz bazę wroga i wszystkie jego jednostki.

Gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS), w której gracz dowodzi jednostkami naziemnymi i walczy z przeciwnikiem o terytorium. Należy odnaleźć siedzibę wroga, zaatakować i zwyciężyć w walce. W czasie rozgrywki można dokupować nowe jednostki bojowe.
Czeka cię więc nieustanna walka, na terytorium którego całkowicie nie znasz, bowiem ostatni satelita został zestrzelony parę lat temu, a zdjęcia którymi dysponuje wywiad są już przestarzałe i nieaktualne, zatem odkrywaj krainę, walcz i zdobywaj, pamiętając o tym że czasem warto się wycofać, by przegrupować oddziały, które staną się jeszcze szybsze i bardziej skuteczne.
Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
Strzałki - przegląd planszy.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Handluj towarami, odbuduj i rozwijaj potężną flotę, by toczyć epickie bitwy z piratami oraz szukać zemsty na Statku Widmo, który porwał Twoją siostrę. Odwiedź podczas swojej wyprawy na Karaiby 10 miast.
Sterowanie:
Użyj myszki w czasie walk w obsłudze armat i do wykonywania różnych ataków.
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zagrożenie podboju i najazdu zawisło nad wieloma krajami na przestrzeni całej Europy. Znikąd zaczęły powstawać nowe królestwa i ich nowi władcy zapragnęli podbić więcej ziem bez względu na koszta. Kluczem do sukcesu w tym okresie z pewnością będzie nowa technologia. Kto ją posiądzie zdobędzie przewagę nad swoimi rywalami. Innym ważnym czynnikiem będzie dobrze wyszkolona kadra wojska, inteligentni dowódcy oraz chętni do walki żołnierze. Wciel się w rolę dowódcy wojsk i wyrusz na bitwę ku chwale swojego królestwa!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
janosikowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ukończ tę niesamowitą przygodę, by ostatecznie pokonać Dracuriusza. Zmierz się z jego sługami i zbieraj moc płytek, aby wygrać.
Gracze online (2):
Polecamy: