reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: janosikowa

Login: janosikowa
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.09.2016r.
Ost. logowanie: 24.01.2018, 10:25
Punkty: 5 525
Wiek 102
Status offline
Opis

czwartek, 18.01.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

sobota, 13.01.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Lori i Earl są detektywami w nowojorskiej policji. Ich obowiązkiem jest dbanie o spokój i porządek w Chinatown. Chodzi o chińską dzielnicę, gdzie dominującą populacją sąchińczycy lub przynajmniej azjatycki. To miejsce znane jest z etnicznych restauracji, chińskich centrów handlowych i stylu architektonicznego, który reprezentuje ten z Chin. Ci ludzie również obchodzą chińskie coroczne wydarzenia, takie jak Chiński Nowy Rok, Festiwal Mid-Autumn i tak dalej. Wszystkie te cechy czynią to miejsce raczej atrakcyjnym dla turystów i tubylców.

Chinatown uważane jest za stosunkowo bezpieczne miejsce. Nie jest oczywiście całkowicie bezpieczne, jak każde inne miejsce na ziemi, ale generalnie do tej pory było OK. Jednak kilka dni temu niejaka Janice zniknęła dokładnie w Chinatown. Janice jest koleżanką Lori i Earla, którą znają z pracy, zniknęła ona dokładnie przed dwoma dniami. Lori i Earl wraz ze swoim zespołem rozpoczynają poszukiwania już w tym momencie. Nie lubią marnować czasu, ponieważ zniknięcie, a może porwanie jest czymś naprawdę poważnym. A porwanie oficera policji może oznaczać jeszcze więcej.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Może to będzie trudne zadanie, ale masz szansę pracować z najlepszymi nowojorskimi detektywami, co oznacza, że będzie to również bardzo ekscytujące.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Członkowie pewnej rodziny zostali porwani i są przetrzymywani jako zakładnicy w drewnianym domu, położonym gdzieś poza miastem. Dom składa się z wielu poziomów, z których każdy trzyma każdego członka rodziny. Motyw porywaczy jest nieznany. Twoim celem jest uratowanie wszystkich członków rodziny z tego domu bez obrażeń. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W środku gęstego lasu żyje rdzenny lud tego kraju (obecnie większość populacji tego kraju to współcześni imigranci z okolicznych krajów rozwijających się), który nadal prowadzi starożytny styl życia. Grupa tych imigranckich facetów połączyła siły, aby wyeliminować tych rdzennych mieszkańców, więc porwali ich przywódce i zamknęli go w jaskini. Pomóż mu dotrzeć do swoich ludzi, bo inaczej imigranci przejmie ich ziemię. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą bolidu F1 i weź udział w niesamowitych wyścigach, konkurując z graczami z całego świata. Mistrz może być tylko jeden!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ocean jest pełen ryb i innych morskich stworzeń! W tej klasycznej grze przygodowej Match3 czeka na ciebie 60 trudnych poziomów z różnymi celami! Dopasuj co najmniej 3 ryby tego samego koloru, aby usunąć je z pola. Twórz kombinacje 4 lub więcej ryb, aby tworzyć potężne płytki, które eksplodują obszary na planszy. Spróbuj wyczyścić wszystkie poziomy z 3 gwiazdkami i zdobyć jak najwięcej punktów!
janosikowa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Napoleon Bonaparte, znany również jako Napoleon I. Był francuskim przywódcą wojskowym i cesarzem, który podbił znaczną część Europy na początku XIX wieku. Był bardzo inteligentnym, zmotywowanym i dość zręcznym strategiem wojskowym, który skutecznie prowadził wojnę przeciwko różnym koalicjom narodów europejskich i rozszerzał swoje imperium. Uważa się, że zdobył dużo skarbów w swoim życiu, niektóre z tych skarbów zostały znalezione, ale inne są uważane za pozostawione na jakiejś opuszczonej wyspie...

Eva przybyła na opuszczoną wyspę z powodu burzy, która znalazła ją na otwartym morzu. Myślała, że już po niej, że nie znajdzie miejsca, gdzie mogłaby się schronić, ale zobaczyła tę wyspę i przycumowała statek w tym miejscu. Jednak gdy tam się zatrzymała, nie miała pojęcia, że właśnie odkryje najbardziej tajemniczy skarb na świecie. To ukryty skarb, który kiedyś należał do Napoleona Bonaparte...

Eva jest bardzo zdezorientowana, ale jednocześnie jest bardzo szczęśliwa, ponieważ odkryła miejsce pełne złota i diamentów. Myśli o zebraniu tego skarbu, ale wydaje się, że nie da rady zrobić tego zrobić sama, ponieważ jest tam tak wiele cennych przedmiotów. Dlatego miło byłoby pomóc jej w tym procesie. Ciekawe też byłoby dla ciebie zobaczyć, co skrywa ta Wyspa Skarbów, która należała do wielkiego cesarza Francuzów? Powodzenia!


czwartek, 11.01.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wiemy, że większość z was nie była świadkami sytuacji, które obejmują duchy. Z drugiej strony jesteśmy prawie pewni, że nikt z was nie widział również lalki, która staje się żywa i przeszkadza ludziom w okolicy, ale to się dzieje na wyspie gdzie mieszka Vivian.

Mianowicie, ludzie, którzy tam mieszkają, wszędzie zostawiają lalki. Wykonują ten konkretny gest z zamiarem osiedlenia się duchów zmarłych obywateli, którzy kiedyś żyli na tej wyspie. Na wyspie słychać przerażające głosy, a lalki ożywają! Cóż, to jest coś naprawdę niezwykłego i nie możemy zgadnąć, jak ciężko jest mieszkańcom.

Pomiędzy tymi żywymi lalkami są dwie, które są dobre i lubią pomagać Vivian. Zaofiarowały się jej, chcąc wspólnie ocalić wyspę. To prawdopodobnie będzie to jedna z twoich najdziwniejszych przygód, ale zawsze jest przyjemnie i motywująco, aby zobaczyć i doświadczyć czegoś nowego, zwłaszcza czegoś tak wyjątkowego jak ta sytuacja. Po prostu bądź spokojny i podążaj za okolicznościami, a jesteśmy pewni, że nie ma się czym martwić. Pomóżmy Vivian uratować wyspę przed strasznymi duchami i utrzymać żywych obywateli tam, gdzie ich miejsce - w ich domach.


poniedziałek, 08.01.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

sobota, 06.01.2018r.

janosikowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Prawdopodobnie słyszeliście o słynnej powieści gotyckiej o dziwnym przypadku dr. Jekylla i pana Hyde napisanego przez szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona. Nawet jeśli nie, postać dr. Jekylla z pewnością stała się synonimem wewnętrznej walki dobra ze złem. A dokładniej, stała się synonimem osoby, która różni się bardzo pod względem moralnym, od jednej sytuacji do drugiej. Walka w tym bogatym 50-letnim mężczyźnie o wielkim statusie jest tak wielka, że prowadzi do walki pomiędzy jego podwójnymi osobowościami Jekylla i Edwarda Hyde'a i ta walka jest dość poważna.

Poniższa gra jest inspirowana tą słynną historią i opiera się na podstawowej linii opowieści. Dr Jekyll całe życie walczył ze swoją złowrogą stroną, która w końcu przeważyła w charakterze pana Hyde'a. Aby powrócić do dobrej osobowości doktora Jekylla, ten człowiek potrzebuje pomocy od swoich najbliższych współpracowników, ponieważ po prostu nie może sam zapanować nad sytuacją.

Najbliższymi współpracownikami dr. Jekylla są jego asystent Miley i Dr.Hastie. Oni, wraz z tobą, będą musieli znaleźć wszystkie składniki potrzebne do zrobienia mikstury, która przywróci starego dobrego doktora Jekylla. To będzie interesująca i intrygująca przygoda, zobaczmy więc, co dzieje się w głowie słynnego dr. Jekylla.
Gracze online (27):
Polecamy: