reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: inus

Login: inus
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.10.2010r.
Ost. logowanie: 07.11.2019, 19:30
Punkty: 335
Wiek 30
Status offline
Opis

sobota, 24.03.2012r.

inus zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Rozmieść stanowiska obronne tak, by obronić stację kosmiczną przed atakiem wrogich jednostek. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
inus skomentował
Treść komentarza: jakas taka dziwna ta gra 3
inus zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w postać czarodzieja, który broni swoich włości przed nadciągającymi falami robotów. Używaj różnych czarów i pamiętaj, by zdobyte fundusze inwestować w ulepszenia.
Sterowanie:
Myszka - atak
Q;W;E;R - czary
inus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra typu defense, rozgrywająca się na dzikim zachodzie, w której Twoim zadaniem jest powstrzymać złodziei bydła Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez wrogie terytorium. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 25.01.2012r.

inus skomentował
Treść komentarza: hmmmm jak kupicie Temple of god monkey znikną wszystkie wieże w okolicy, jedną sie opłaca kupic,
ale jak kupiłem 2 to poprzednie Temple tez znikneło nie dajac jakiego wiekszego kopa
inus skomentował
Treść komentarza: idealna gra 5
inus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
inus zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Doktor G stworzył robota, którego nazwał G-Robot. Teraz jego mechaniczne dziecko jest już gotowe do testów swoich umiejętności. Ale ponieważ to ciągle tylko robot, jakkolwiek wspaniały by nie był potrzebuje kogoś kto będzie nim sterował.
inus skomentował
Treść komentarza: bezsensu gra 1
inus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Arktyczna jajecznica to jedna z wersji gry Bomberman, w której pingwin unicestwia inne zwierzęta używając wybuchowych jaj. Gra posiada wiele poziomów trudności i ciekawą grafikę.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - podstawienie jajka
Gracze online (32):
Polecamy: