reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hubertuspl

Login: hubertuspl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.08.2008r.
Ost. logowanie: 24.07.2014, 10:09
Punkty: 1 108
Wiek 23
Status offline
Opis

środa, 02.07.2014r.

hubertuspl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
hubertuspl skomentował
Treść komentarza: SUPER Daje 5/5 i do ulubionych
hubertuspl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz kochany kucharz otworzył bar szybkiej obsługi, serwujący taco (przysmak kuchni meksykańskiej). Ty wcielasz się w rolę pomocnika a Twoim zadaniem jest obsługa klientów, przygotowywanie tacos oraz sprawienie, żeby kupujący byli zadowoleni.
Pomóż Mitchowi i Maggie przyjmować zamówienia i rozkręcić restaurację. Jeśli będziesz sobie dobrze radzić odblokujesz masę różnych dodatków do potraw takich jak sosy czy polewy. Z czasem będziesz mógł rozbudować nową restaurację o różne udoskonalenia dostępne w sklepie. Jeśli uda Ci się zrobić wrażenie na krytyku kulinarnym otrzymasz specjalną nagrodę. Czy dasz sobie radę?

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Pizzeria oraz Papa's Burgeria i oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

sobota, 05.04.2014r.

hubertuspl zagłosował
Miniaturka gry: QWOP QWOP
(328)
Ocena
(5)
Opis gry: Myślisz, że bieganie to banalna czynność? Że koordynacja ruchu uda i łydek to pestka? Zaraz sprawdzimy - oto najtrudniejsza z gier, które uwzględniają zasady fizyki ruchu! Ta praktycznie niemożliwa do przejścia gra, doprowadzi cię na skraj szaleństwa i sprawi, że będziesz chciał sobie udowodnić, że nigdy się nie poddajesz.
hubertuspl skomentował
Miniaturka gry: QWOP QWOP
(328)
Treść komentarza: 51,9 i mnie wkurzyło ale 5/5 xD

piątek, 04.04.2014r.

hubertuspl skomentował
Treść komentarza: Gra jest super dodaje ją do ulubionych i 5/5
hubertuspl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wystrzel owcę na jak najdalszą odległość. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 11.11.2013r.

hubertuspl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nasz piracki statek rozbija się na wyspie. Do czasu, aż zostanie naprawiony musimy odpierać ataki wrogich stworów. Na początku gry do obrony dostajemy jedynie gwóźdź, ale z biegiem czasu nasz arsenał znacznie się powiększa.
Instrukcja:
Broni używamy przeciągając ją myszką na planszę. Musimy pamiętać o tym, aby danego przedmiotu użyć na odpowiadającym mu przeciwniku np. wody używamy na latającym ogniu, a klatki na ptakach.
hubertuspl skomentował
Treść komentarza: Lamerskie 1/5

piątek, 21.12.2012r.

hubertuspl skomentował
Treść komentarza: Pogram sobie w to dziś za kilka godzin koniec Świata
Gracze online (7):
Polecamy: