reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: halsta7066

Login: halsta7066
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 15.01.2017r.
Ost. logowanie: 01.04.2018, 10:38
Punkty: 184
Wiek 101
Status offline
Opis

niedziela, 11.02.2018r.

halsta7066 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 03.10.2017r.

halsta7066 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli chodzi o największych profesjonalistów z każdej dziedziny, z jednej strony są tacy, którzy rozpowszechniają swoją wiedzę i mówią wszystkim o tym, co wiedzą. Z drugiej strony są ci, którzy decydują się zachować swoją wiedzę dla siebie, doceniając swój czas spędzony na nauce i odkrywaniu rzeczy, więc wierzą, że nie powinni dawać "skarbu wiedzy" innym.

Marilyn to młoda czarodziejka, która ma wielkie supermoce. Jest zafascynowana dziełami słynnego szkockiego magika, znanego jako "Wielki Czarodziej". Wielki Czarodziej rzeczywiście miał największą władzę nad mocą na świecie, a jego wiedza i umiejętności zostały dobrze ukryte w księdze, którą to została ukryta tak dobrze, że nikt nie zdołał jej znaleźć do tej pory.

Marilyn jest gotowa zrobić wszystko, co w jej mocy i znaleźć wszystkie wszystkie tajemnice zawarte w księdze i liczy, ze pomożesz jej ją odnaleźć. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

niedziela, 04.06.2017r.

halsta7066 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna gra karciana popularna na całym świecie, w której masz możliwość zmierzenia się z 1,2 lub 3 komputerowych przeciwników. Zasady co prawda po angielsku, ale głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze. Celem jest pozbycie się wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę. Istnieją różnego rodzaju karty specjalne o których dowiesz się w grze.

Nie zapomnij nacisnąć przycisk 1, gdy masz tylko jedną kartę, w przeciwnym wypadku będziesz będziesz musiał dobrać 2 karty za karę.

Jak zawsze, powodzenia i miłej zabawy.

środa, 15.02.2017r.

halsta7066 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra online umożliwi Ci wirtualny udział w Milionerach na zasadach podobnych jak w programie.

Gra polega na wskazywaniu poprawnej odpowiedzi na każde z kolejnych 12 pytań.
Jedną poprawną odpowiedź należy wybrać spośród czterech prezentowanych propozycji odpowiedzi.

Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź przyznawane są punkty, które są później wykorzystywane do obliczania rankingów najlepszych graczy.

W trakcie każdej gry Uczestnik ma prawo użyć po jednym z trzech "kół ratunkowych":

„50/50” - komputer usuwa dwie z 4 odpowiedzi pozostawiając jedną prawdziwą i jedna fałszywą.

„podpowiedź specjalisty” - komputer łączy się z wirtualnym specjalistą, który doradza, którą z przedstawionych odpowiedzi wybrać,

„pytanie do publiczności” - wirtualna publiczność głosuje nad poprawną odpowiedzią, a wyniki procentowe tego głosowania prezentowane są uczestnikowi.

niedziela, 15.01.2017r.

halsta7066 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy w Starodrzewiu, masz niepowtarzalną okazję poznać jej sekrety i tajemnice. Wiele lat temu mnóstwo runów i skarbów zostało rozproszone przez potężną moc w starym lesie. Teraz nadszedł czas, aby zebrać wszystko, co zostało utracone. Zasady są proste. Dopasuj trzy lub więcej run z tego samego koloru i spraw, by płytki pod spodem zostały usunięte.
Gracze online (21):
Polecamy: