reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gruzin30

Login: gruzin30
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.08.2013r.
Ost. logowanie: 14.10.2019, 19:37
Punkty: 198
Wiek 36
Status offline
Opis

wtorek, 16.07.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jesteś właścicielem kilku wysp i chcesz mieć ich więcej. Zdobywaj inne wyspy poprzez wysyłanie swoich oddziałów na nowe lądy.
Czas, abyś sprawdził swoje zdolności strategicznego myślenia! Zmierz swoje siły przeciwko potężnej armii w bitwach morskich. Twoim zadaniem jest skolonizowanie neutralnych oraz wrogich wysp przy pomocy swojej ogromnej floty. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Wszystko w Twoich rękach!
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 20.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bandyci zdobyli bazę wojskową i zostajesz wysłany, aby ich unieszkodliwić. Ulepszaj swojego bohatera, poszukaj nowych broni i sprzętu. Wszystkie przedmioty, pistolety, kamizelki kuloodporne łączą się ze sobą, tworząc ich mocniejsze wersje. Znajdź całą kolekcję przedmiotów i pokonaj terrorystów. Specjalne bronie pomogą twojemu bohaterowi. Miłej gry!

czwartek, 14.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza sił specjalnych i zlikwiduj terrorystów. Assault Fury zawiera wiele broni na 40 poziomach, wiele typów wrogów i system ulepszeń.

poniedziałek, 02.07.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: The Shorties powracają! Pokonaj wrogów, używając różnych broni i zaklęć.
Ulepsz umiejętności swojej armii, wybierając nowe skile z wielu nowych ulepszeń.
Znajdź najlepsze kombinacje dla każdego poziomu i podejmij wyzwanie, aby walczyć i wygrać grę.

wtorek, 17.04.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Załóż kask i jedź motocyklem w tej superszybkiej grze wyścigowej! Twój czas na kadzm poziomie jest ograniczony, więc nie rozbij się i dotrzyj do mety tak szybko jak to możliwe. Zbieraj monety, unikaj ruchu i zbliżaj się do innych pojazdów, aby uzyskać dodatkowy czas. Kupuj ulepszenia i kupuj nowe motocykle w sklepie, aby ścigać się jeszcze szybciej. Odblokuj codzienne poziomy premii i spróbuj ukończyć mapę z wysokim wynikiem!

sobota, 30.09.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oczyść planszę kawałek po kawałku.
Przeciągnij kwadraty, aby je rozdzielić.
Kliknij przycisk u góry, aby zobaczyć ukryte przyciski.

poniedziałek, 24.04.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełniaj misje Lego z klockami i budynkami w grze Lego City: My City 2! Możesz tu zbudować własną straż przybrzeżną, latarnię morską czy remizę strażacką. W pierwszej misji musisz powstrzymać przestępców, którzy uciekli z Więziennej Wyspy. Skrzynia ze złotem pełna jest niespotykanych skarbów!

wtorek, 18.10.2016r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strategiczna gra rozgrywająca się w świecie znanym z doskonałego serialu pt. "Slugterra". Twoim zadaniem jest poprowadzić armię śluzaków w taki sposób, by wyeliminować wrogów i zająć jak największe terytorium.

poniedziałek, 17.10.2016r.

gruzin30 skomentował
Treść komentarza: Super gra 10/10

wtorek, 26.04.2016r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: • W Evo Explorers musisz wierzyć swoim oczom. Jeśli coś wygląda na prawdziwe, to takie jest! Jeśli nie widzisz problemu to dlatego, że go nie ma!
• Manipuluj niemożliwymi, surrealnymi strukturami, eksploruj iluzje optyczne i rozwiązuj niesamowite łamigłówki. Każdy poziom ujawni historię planety Bajt i jej mieszkańców.
• Evo jest kosmicznym odkrywcą. Każda planeta którą odwiedza pełna jest zagadek. Jednak planeta Bajt jest wyjątkowa. Normalne prawa fizyki tu nie działają. Nawet grawitacja zależy od twojej wyobraźni.
• Evo Explorers została zainspirowana piękną grą Monument Valley. Jesteśmy wielkimi fanami oryginału ale Evo Explorers kochamy jeszcze bardziej! Choć dziel z nami to uczucie!
Gracze online (7):
Polecamy: