reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gruby69

Login: gruby69
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.10.2014r.
Ost. logowanie: 22.11.2017, 19:15
Punkty: 462
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 18.11.2017r.

gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tej wciągającej grze logicznej możesz łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost z prostego mikroorganizmu do tworzenia zwierząt, narzędzi, burze, a nawet budować armie. Masz to, czego potrzeba, aby zbudować wszechświat! Ale uwaga, moc tworzenia może mieć niezamierzone konsekwencje, wymyślanie koła może tylko wywołać plagę zombie ... Nie martw się, nie jesteś sam w tej kosmicznej podróży! Za każdym razem kiedy z powodzeniem utworzysz nowy element, będziesz nagrodzony z dowcipami i mądrościami niektórych z największych filozofów i komików wszechczasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God!
gruby69 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
gruby69 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dopasuj starożytne artefakty, kamienie i monety, by pomóc uratować starożytne Ateny od perskiej inwazji w tej zabawnej grze logicznej. Istnieje wiele różnych poziomów, każdy poziom ma inne zasady i cele, różne bonusy, łańcuchy i inne przeszkody. Postaraj się zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie!

Główne cechy:
* wiele różnych wyzwań (ograniczony czas, zamrożone figury, tornado i wiele innych)
*Imponujące efekty wizualne (bomby, błyskawice, deszcz ognia)
gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Masz ochotę na szybką jazdę z driftem? Udowodnij światu, że jesteś w tym prawdziwym mistrzem! Odblokuj nowe trasy oraz samochody!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - hamulec ręczny

piątek, 10.11.2017r.

gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna, bardzo pomysłowa gierka. Rozpoczynamy zabawę mając do dyspozycji jedną tkankę, w której cały czas mnożą się komórki. Musimy tak grać, żeby zarazić tkanki neutralne oraz te należące do rywali.
Aby przemieścić komórki z jednej tkanki na drugą, należy przy pomocy myszki zastosować metodę "przeciągnij i upuść".
gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spin City to gra polegająca na kierowaniu samochodów do poszczególnych zakładów np.do myjni, stacji benzynowej czy warsztatu. Twoim zadaniem jest jak najlepiej pokierować ruchem.
Sterowanie myszką - wskazujesz na pojazd, następnie kieujesz go do odpowiedniego punktu usługowego. Po wykonaniu usługi skieruj go do kasy w celu uiszczenia opłaty.
gruby69 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dość sympatyczna gierka w klimatach świątecznych. Rzucamy śnieżkami w członków przeciwnej drużyny.

czwartek, 22.09.2016r.

gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Warfare 1944 to kontynuacja popularnego Warfare 1917. Poprzednio walczyliśmy w okopach, teraz przyjdzie nam prowadzić żołnierzy przez żywopłoty i inne opłotki północnej Francji. Do gracza należy zarządzanie dostępnymi surowcami i wypuszczanie odpowiednich jednostek w odpowiednim momencie. Do wyboru mamy snajperów, operatorów moździerzy, CKMów, oficerów itd.

Poprzednia cześć: Warfare 1917
gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.
gruby69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wspaniała strategia czasu rzeczywistego (RTS). Stwórz własną, niepokonaną i nieustraszoną armię. Wysyłaj do boju rycerzy, łuczników, jazdę konną...Wszytko to, by podbić otaczające Cię krainy i wrogie rasy. Za zarobione pieniądze trenuj i uzbrajaj swoje jednostki. Zawładnij kontynentem.
Sterowanie:
Strzałki Lewo i Prawo - wybór jednostki
Strzałki Góra i Dół - umiejscownie jednostki na polu bitwy
Spacja - produkcja jednostki
Gracze online (17):
Polecamy: