reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: fringe1994

Login: fringe1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.02.2016r.
Ost. logowanie: 10.11.2019, 13:51
Punkty: 586
Wiek
Status offline
Opis

poniedziałek, 28.10.2019r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź, czy dasz radę dokonać wycieczki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

wtorek, 22.10.2019r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pokonuj potwory i zbieraj monety, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i ulepszysz grafikę w grze.

niedziela, 13.10.2019r.

fringe1994 skomentował
Treść komentarza: Dwa razy zgadłem na ślepo rozwiązania zagadek

piątek, 11.10.2019r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Czy potrafisz rozświetlić wszystkie gwiazdy na 16 poziomach Compopo, najnowszej gry logicznej autorstwa Yoshio Ishii (twórcy światowego hiciora wśród gier logicznych, a dokładnie serii Hoshi Saga)?

Genialną serię Hoshi Saga znajdziecie tutaj: Hoshi Saga Series
fringe1994 skomentował
Treść komentarza: To tylko demo

środa, 09.10.2019r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ucieknij z więzienia i nie daj się złapać: • kamerom z obwodem zamkniętym • laserom statycznym • laserom ruchomym • laserom obrotowym • zamkniętymi drzwiami z kluczami • wykrywaczom hałasu • karabinom maszynowym • prasom • politykom (uśpienie, przebudzenie, statyczny, dynamiczny).
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ta gra jest jak Tinder, ale musisz ZNISZCZYĆ mordercę.

„W systemie sądownictwa karnego ludzie są reprezentowani przez dwie odrębne, ale równie ważne grupy. Policja prowadząca dochodzenie w sprawie przestępstw oraz prokuratorzy okręgowi zabijający przestępców. To są ich historie” (Cit.)

Przeanalizuj dokładnie wszystkie alibi podejrzanych i znajdź zabójcę ... Ale jeśli nie możesz zrozumieć, kto jest winowajcą: ZABIJ I POŚWIĘĆ jednego z nich, aby zdobyć wskazówki i ostatecznie przynieść SPRAWIEDLIWOŚĆ!
Post Scriptum

Nie zabijaj za dużo w tej grze.
fringe1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Poruszaj się po platformach, unikaj niebezpieczeństw i wykorzystuj swój mózg w tej ekscytującej i zabawnej grze, aby utrzymać piłkę z dala od wody i wygrać.

sobota, 28.09.2019r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra wykonana przez naszego rodaka Piotra 'Xirasa' Wyszyńskiego.

Historia

Elengrad był niegdyś niebezpieczną krainą. Pełna magii i potworów. Dobry król Borgar, widząc ludzi cierpiących i walczących o życie, postanowił wysłać swoich najlepszych wojowników, aby zniszczyli całe zło na świecie. I zadziałało. Ziemia stała się bezpieczna, a ludzie żyli szczęśliwie. A przynajmniej tak się wydawało...

Dobry król Borgar zmarł ze starości, tak też zrobiła większość dzielnych wojowników. Krótko potem całe zło powróciło. Synowie tych, którzy kiedyś pokonali ciemne siły, postanowili podróżować po świecie i pomagać biednym, nieprzygotowanym ludziom.

Podobnie jak Eric. Ten młody, odważny człowiek postanowił wrócić do małej wioski, którą często odwiedzał w dzieciństwie. Jakie problemy tam znajdzie? Jakie sekrety odkryje?

******************************************************************************************************
Gra jest w wersji: 0.93 (zaktualizowana wersja beta) Należy pamiętać, że ta gra jest w pełni grywalna, ale nie jest kompletna. Planowanych jest kilka głównych aktualizacji. Znacząco zmienią wrażenia z gry, dlatego zapraszam do ponownej gry, gdy tylko zostanie uznana za „gotową”.
fringe1994 skomentował
Treść komentarza: @aleksander825: Nie tylko sterowanie,cała gra jest słaba.Drony w ogóle nie nie dają, progres bardzo powolny,ceny są za wysokie, magnes ledwo działa itd.
Gracze online (3):
Polecamy: