reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 06.12.2017, 18:22
Punkty: 4 070
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 28.11.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: The Rise of Atlantis polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki. Aby element układanki został uzupełniony musi spaść na sam dół planszy. Musimy tak zamieniać bloczki aby znalazł się na samym dole. Dzięki towrzyszącej nam magicznej niebieskiej kuli uzyskujemy dodatkową moc dzięki której możemy zniszczyć część bloczków na planszy. Aby jednak to zrobić kula musi być załadowana odpowiednią mocą (100% charged). Wokół kuli roztaczają się także inne bonusy takie jak np. bomba - niszczy kilka bloczków wokół siebie, piorun - niszczy wszystkie jednakowego koloru itd... Musimy także uważać na uciekący czas - złoty pasek na dole ekranu.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe stworzenia znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Im więcej stworzeń uda ci się dopasować przy każdym ruchu, tym fajniejsze dodatki zostaną dane Ci w formie nagrody. Pasujące cztery takie same, na przykład, dadzą ci łamacz linii, a pięć z nich da ci specjalną cechę, która usunie wszystkie stworzenia jednego rodzaju. Powodzenia!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w niezwykle ważnym rozdziale życia Emily! Jedno jest pewne, to wydarzenie na zawsze odmieni jej rodzinę....

Emily ledwo rozpoczęła prowadzenie wideobloga o gotowaniu i właśnie otrzymała dobrą nowinę... Niebawem w jej rodzinie pojawi się małe szczęście! Pytanie tylko jak Emily zdoła ogarnąć wszystko, co dzieje się w jej życiu i jeszcze przygotować się na narodziny dziecka?

sobota, 26.08.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

wtorek, 11.07.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Łącz w łąńcuchy minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Usuń z planszy pary identycznych klocków, klikając na nie!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie kelnera lub kelnerki. Miłej zabawy!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Cześć, Dziewczyny! Poznajcie Poison Ivy - wróżkę, która posiada niebezpieczny talent. Potrafi przyrządzić nawet najtrudniejszą truciznę i nigdy się nie myli. Dzisiaj to Ty będziesz musiała zadbać o wygląd bohaterki. Jak ją ubierzesz?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ubierz Moana, ten "taupou" lub córkę wodza mitycznego polinezyjskiej wyspie Motunui. Luźno oparta na filmie animowanym Disneya i kulturach polinezyjskich, zwłaszcza tych, Samoa i Tonga, ten strój do gry pozwala tworzyć silne i piękne postacie kobiece. Można nałożyć ubranie wspaniały, wykonany z tkaniny tapa, piór, liści i innych naturalnych materiałów. Top swoje spódnice mecz kiekie lub ozdobnym pasem. Adorn się piórami, kwiatami i pereł. Wybierz z szerokiego asortymentu naszyjniki, takich jak leis wykonanych z orchidei i chili! Użyj tła odtworzyć kultowe sceny z filmu, takie jak Moana spacery wśród fal, żeglarstwo na swoim kajaku, odkrywa, że jej przodkowie byli podróżnicy, lub nurkowanie w dół do ziemi potworów.
Gracze online (17):
Polecamy: