reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 07.10.2018, 15:52
Punkty: 4 222
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 04.09.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Bloki z liczbami zapraszają do walki z nimi w intelektualnej pojedynkowej grze 2048 Blocks. Oferujemy ci niekończącą się grę, w której możesz zdobyć nieograniczoną liczbę punktów, tworząc odpowiednie kombinacje. Aby przejść poziom, musisz zdobyć liczbę punktów, zadanie znajduje się u góry ekranu. Używa się kombinacji dwóch bloków numerycznych z tymi samymi wartościami, które znajdują się w pobliżu.

czwartek, 23.08.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Dopasuj pyszne cukierki i orzechy w tym samym kolorze... Tylko ich przypadkiem nie zjedz!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wyeliminować pingwiny na każdym z poziomów.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Nadszedł czas ułożyć pasjansa! Układaj karty w odpowiedniej kolejności i próbuj znaleźć cztery asy. Jak szybko potrafisz rozegrać tę grę?

poniedziałek, 20.08.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: W grze Jelly Pop pójdziemy do magicznej cukierni i pomożemy szefowi kuchni przygotować nowe oryginalne dania z galaretki. Na planszy zobaczysz pole podzielone na komórki, w niektórych z nich będą słodycze o różnych kształtach i kolorach. Będziesz musiał połączyć te same obiekty razem. W tym celu możesz przemieszczać je w różnych kierunkach. Najważniejsze, aby upewnić się, że pasują do siebie. Gdy to się stanie, otrzymasz nowy przedmiot i dostaniesz punkty.

czwartek, 16.08.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów. Linia może się załamać maksymalnie dwukrotnie. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
Sterowanie za pomocą myszki.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Tom i Charlize kochają owoce i marzyą o własnym gospodarstwie. Mają mały kawałek ziemi, ale obok starego opuszczonego domu nic nie ma. Wydaje się, że mają dużo pracy. Pomożemy im?

Wciągająca i kolorowa gra typu 3 w rzędzie z doskonałymi grafikami i melodyjną muzyką. Zbieraj trzy lub więcej identycznych owoców w linii poziomej lub pionowej, by wyeliminować je z planszy. Aby przejść do następnego poziomu, należy wykonać wszystkie zadania.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: W tej grze typu "dopasuj trzy elementy", Twoim celem jest połączenie pasujących do siebie płytek, przedstawiających owoce i warzywa. Połączenie nie może być zakłócone przez żadną przeszkodę ani załamywać się więcej niż 2 razy., w przeciwnym razie do niego nie dojdzie. Każdy poziom ma określony limit czasu, z każdym kolejnym poziomem na planszy pojawia się coraz więcej owoców i warzyw, ale możesz kliknąć na szkło powiększające, jeśli potrzebujesz podpowiedzi.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w kolumnie lub wierszu w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 15.08.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj własną farmą i zadbaj o to, aby generowała jak największe dochody.
Gracze online (25):
Polecamy: