reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 06.07.2019, 21:27
Punkty: 4 343
Wiek 24
Status offline
Opis

niedziela, 05.05.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubieranka, w której możesz stworzyć swój awatar anime. Przed Tobą mnóstwo fryzur i rys twarzy, a Ty musisz zdecydować się jak będzie wyglądała Twoja bohaterka anime.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Teraz nawet fantastyczne stworzenia będą musiały podjąć wysiłki, aby coś osiągnąć. Jak w dzisiejszej grze. Shia jest czarodziejką z niższego szczebla. Jeśli chce osiągnąć wyższy szczebel, musi dotrzeć do świata kryształów największych czarodziejek. Tam będzie musiała ukończyć wszystkie zadania, które ma otrzymać, jeśli chce mieć wyższą rangę lepszej czarodziejki.

Teraz twoja kolej. Musisz pomóc tej pani czarodziejce, uczynić ją najszczęśliwszą na tym świecie. Skoncentruj się dobrze i wykonuj wszystkie zadania, które ta dama musi przejść.

czwartek, 02.05.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Tak pokieruj restauracją, by wyśmienicie prosperowała i wszyscy klienci byli zadowoleni. Musisz być szybki, gdyż cierpliwość klientów jest ograniczona. Aby przedostać się do kolejnego levelu należy zarobić minimalną określoną liczbę pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Poprowadź restauracje jak najlepiej!
Jeśli chcesz, by cię zatrudniono, musisz wykazać się umiejętnością pracy pod presją czasu!
Klikaj na klientów, aby podać im menu. Klikaj na jedzenie i inne przedmioty, aby je przygotować, kliknij klienta, aby podać mu zamówienie, i pieniądze, aby je zabrać. Dbaj o dobre samopoczucie klientów!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jennifer jest kelnerką w nowej restauracji i jak zawsze w takich grach musisz obsługiwać klientów, podając im danie jakie zamówili. Dodatkowo do knajpki będzie przychodził również chłopak Jennifer, dla którego też musisz znaleźć czas.

Sterowanie za pomocą myszki

środa, 24.04.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dopasuj i połącz mistyczne klejnoty! Zagraj w dowolną kombinację trzech lub więcej identycznych klejnotów, aby wyeliminować je z planszy i zebrać wszystkie skarby!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na super słodkie wyzwanie logiczne? Ciesz się tą słodką grą połączoną ze spektakularnymi efektami! Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Połączenie 4 lub więcej kamieni stworzy specjalne bonusy.

Zapraszamy również do zagrania w równie ciekawą grę, znajdującą się tutaj: Cookie Connect
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?

Pomóż tej magicznej, leśnej istocie, która desperacko pragnie uratować swoje dzieci, zanim odlecą!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: klikaj na minimum 3 jednakowe jajka znajdujące się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (29):
Polecamy: