reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 11.08.2018, 11:28
Punkty: 4 152
Wiek 23
Status offline
Opis

środa, 16.05.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Candy Rain uderza z nową siłą, piękną, słodką grafiką i setkami zupełnie nowych poziomów i misji!

Słodka gra, w której musisz klikać skupiska 3 lub więcej słodkości. Ale uwaga - masz cel do zrealizowania na każdym poziomie! Kontynuuj dopasowywanie, aż osiągniesz cel, aby przejść dalej! Upewnij się, że zdobyłeś trzy gwiazdki na każdym poziomie, aby odblokować bramę na jeszcze więcej poziomów. Zbieraj cukierki, gofry i skrzynie pełne monet! Złap darmowe cukierki złapane w kostki lodu, czekoladę lub lepki miód! Jeśli dopasujesz więcej niż trzy cukierki tego samego koloru, otrzymasz potężne przedmioty, które pomogą ci osiągnąć cele poziomu w krótkim czasie. Wracaj codziennie, aby spróbować codziennego wyzwania i otrzymać prezenty.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zajrzyj do skarbca Sułtana. Łącz ze sobą w grupy minimum 3 jednakowe kamienie znajdujące się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 2 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Czy uda Ci się usunąć je wszystkie?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zadanie polega na usunięciu wszystkich wielokolorowych figurek na polu gry. Aby to zrobić, kliknij grupy identycznych elementów, które znajdują się obok siebie. Musi być ich co najmniej 2. Użyj pojawiających się power up'ów, działają one na obiektach tego samego koloru. Jeśli na polu pozostaje tylko jeden blok, oznacza to, że nie przeszedłeś przez ten poziom.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 j3dnaokowe znalazły się obok siebie w wierszu lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

Język w grze można ustawić na polski, zmieniając go na ekranie tytułowym gry.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Magiczne pojedynki to sposób na rozwiązywanie wszelkich sporów w królestwie opanowanym przez okrutną wiedźmę i jej popleczników. Każdy potwór, jakiego napotkasz, będzie dla ciebie wyzwaniem, ale potęga czarów pomoże ci zniszczyć przeciwnika.

Historia w Marble Duel opowiada o dziewczynce, która została oddana przez rodziców do domu dziecka. Właściwa akcja rozgrywa się 10 lat później, gdy mała bohaterka przedostaje się przez tajemniczy portal do fantastycznego świata, który trzeba ocalić przed złą czarownicą. By tego dokonać, musimy jednak zmierzyć się z szeregiem rozmaitych przeciwników. Stawiamy więc czoła wilkołakom, przerośniętym królikom czy też robotom.

Rozgrywka w Marble Duel polega na strzelaniu kolorowymi kulkami ze specjalnego „działka”, którym możemy poruszać. Podobnie jak w Zumie, naszym celem jest eliminowanie innych kulek poruszających się na środku planszy. Robimy to, wystrzeliwując pociski w grupki takich samych elementów. Połączenie w ten sposób przynajmniej trzech kulek sprawia, że znikają one z pola walki, a my wykonujemy jedną z kilku czynności. W zależności od barwy zlikwidowanych celów sprawiamy, że postać zaatakuje przeciwnika, wzmocni swoją obronę itd. Z biegiem czasu nasza podopieczna wchodzi na nowe poziomy doświadczenia, stając się coraz potężniejszą wojowniczką.

Cechy gry:

* Wygrywaj pojedynki. Opanuj pradawną potęgę magicznych sfer!
* Rozwiń swojego bohatera. Rozwiń swojego maga w Legendę!
* Ulepszaj swoje czary. Udoskonalaj swoje magiczne zdolności z pojedynku na pojedynek!
* Poznaj niezwykłe postacie. Zyskaj prawdziwie unikatowych sojuszników.

Wyboru jeżyka dokonujemy na tytułowym ekranie gry.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawna i prosta gra logiczna dla wszystkich grup wiekowych. Użyj sprytu, aby wypełnić wszystkie szare kwadraty zwierzęcymi foremkami, kliknij na zwierzę, aby przeciągnąć rysunek i zabrać jed do siatki.

Można wykonać wszystkie 25 poziomów?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Podróżując przez dziką Amazonię, jeden z naukowców odkrył wejście do starożytnej świątyni. Ale aby się do niej dostać, musi rozwiązać zagadkę. Ty w grze Jungle Adventures masz zrobić to samo. Zanim zostanie zauważony starożytny artefakt, wzdłuż którego pełzają kwadraty z rysunkami na nich i mającymi różne kolory. Będziesz musiał uważnie przyjrzeć się ekranowi i szukać grup identycznych obiektów. Będziesz musiał zbudować grypy minimum 3 jednakowych obok siebie w pionie lub poziomie, aby wyeliminować je z planszy. Następnie znikną z ekranu, a Ty otrzymasz punkty.
Gracze online (20):
Polecamy: