reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 19.01.2019, 11:12
Punkty: 4 285
Wiek 24
Status offline
Opis

piątek, 04.01.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Tetris to jedna z najbardziej znanych gier na świecie. Grają zarówno dorośli, jak i dzieci. Dziś w grze 1000 bloków zagrają w nowocześniejszą wersję. Po prawej stronie pojawią się różne kształty geometryczne. Będziesz musiał wziąć je jeden po drugim i przenieść je na boisko, umieszczając je w określonym miejscu.

poniedziałek, 29.10.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Każdy lubi cukierki, prawda? Teraz tutaj maszi wszystkie słodycze, ale bez kalorii! W tej pięknej i wymagającej grze typu trzy w rzędzie, Twoim zadaniem jest połączyć co najmniej trzy pyszne cukierki w pionie lub poziomie, aby zniknęły. Jeśli grasz sprytnie i sprawisz, że więcej cukierków zniknie za jednym ruchem, a nawet wyzwolisz kombinacje, które pozwolą na zniknięcie różnych rodzajów cukierków, możesz zdobyć mnóstwo dodatkowych punktów i przydatnych boosterów, dzięki którym łatwiej osiągnąć cele poziomów. Zawsze miej oko na wyniki, ponieważ masz tylko ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć poziom wygranej.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Te śliczne gwiazdki zaczynają się mnożyć. Jeśli wpadną na kolce położone u góry ekranu, całkowicie się rozpadną. Uratuj je przed tym losem w tej uroczej grze logicznej, klikając na co najmniej dwie identyczne gwiazdki, w celu wyeliminowania ich z planszy.

niedziela, 28.10.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Strzelaj do bąbelków, aby stworzyć grupy 3 lub więcej. Im więcej bąbelków zestrzelisz pojedynczym strzałem, tym więcej punktów uzyskasz. Jeśli twój strzał nie zestrzeli żadnych bąbelków, na ekranie może pojawić się dodatkowy rząd bąbelków - sprawdź licznik. Gra skończy się, kiedy oczyścisz planszę lub kiedy bąbelki dotkną dolnej krawędzi ekranu!

piątek, 26.10.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tej wciągającej grze logicznej możesz łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost z prostego mikroorganizmu do tworzenia zwierząt, narzędzi, burze, a nawet budować armie. Masz to, czego potrzeba, aby zbudować wszechświat! Ale uwaga, moc tworzenia może mieć niezamierzone konsekwencje, wymyślanie koła może tylko wywołać plagę zombie ... Nie martw się, nie jesteś sam w tej kosmicznej podróży! Za każdym razem kiedy z powodzeniem utworzysz nowy element, będziesz nagrodzony z dowcipami i mądrościami niektórych z największych filozofów i komików wszechczasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tej wciągającej grze logicznej możesz łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza, narzędzi, czy naukowców stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost...

Pomóż ludzkości odkryć nowe wynalazki, które ułatwią im życie. Wybierz jakiś element z lewej strony, a następnie z prawej, by je razem połączyć. Jeśli połączenie zakończy się sukcesem, powstaną nowe przedmioty. W ten sposób zabaw się w Boga i pomóż ludziom wynaleźć najnowsze zdobycze technologiczne, takie jak telefony komórkowe, lasery, cyborgi i rakiety, by w końcu podbić kosmos i ... sam się przekonaj!

Nie martw się, nie jesteś sam w tej kosmicznej podróży! Za każdym razem kiedy z powodzeniem utworzysz nowy element, będziesz nagrodzony z dowcipami i mądrościami niektórych z największych filozofów i komików wszech czasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God Rocket Scientist!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Smoki, czarnoksiężnicy i czarodzieje… Odkryj niesamowity świat magii i fantazji. Łącz i dopasowuj setki elementów ze świata fantasy – od smoków po mroczną magię i nikczemnych czarowników.

Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tej wciągającej grze logicznej możesz łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost z prostego mikroorganizmu do tworzenia zwierząt, narzędzi, burze, a nawet budować armie. Masz to, czego potrzeba, aby zbudować wszechświat! Ale uwaga, moc tworzenia może mieć niezamierzone konsekwencje...

Nie martw się, nie jesteś sam w tej magicznej podróży! Za każdym razem kiedy z powodzeniem utworzysz nowy element, będziesz nagrodzony z dowcipami i mądrościami niektórych z największych filozofów i komików wszechczasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna wersja "Doodle God" z nowymi zagadkami, w której tworzymy otaczający nasz świat.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?
Gracze online (17):
Polecamy: