reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 13.09.2019, 20:39
Punkty: 4 352
Wiek 24
Status offline
Opis

piątek, 13.09.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pool Party to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zostaniesz przetransportowany do ciepłego kraju, w którym osiedliła się cywilizacja Majów. Urocza postać będzie Ci towarzyszyć przez całą grę, zachęcając i aktualizując ją. Podobnie jak w poprzednich grach, musisz tworzyć linie trzech lub więcej identycznych kryształów, wykonując zadania poziomu. Mogą być różne i stopniowo będą się komplikować z każdym poziomem. Do ich realizacji zapewniane są różne boostery i bonusy. Używaj ich aktywnie, najczęściej bez nich nie będziesz w stanie dotrzymać czasu lub liczby przydzielonych ruchów.

Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc.

niedziela, 05.05.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubieranka, w której możesz stworzyć swój awatar anime. Przed Tobą mnóstwo fryzur i rys twarzy, a Ty musisz zdecydować się jak będzie wyglądała Twoja bohaterka anime.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Teraz nawet fantastyczne stworzenia będą musiały podjąć wysiłki, aby coś osiągnąć. Jak w dzisiejszej grze. Shia jest czarodziejką z niższego szczebla. Jeśli chce osiągnąć wyższy szczebel, musi dotrzeć do świata kryształów największych czarodziejek. Tam będzie musiała ukończyć wszystkie zadania, które ma otrzymać, jeśli chce mieć wyższą rangę lepszej czarodziejki.

Teraz twoja kolej. Musisz pomóc tej pani czarodziejce, uczynić ją najszczęśliwszą na tym świecie. Skoncentruj się dobrze i wykonuj wszystkie zadania, które ta dama musi przejść.

czwartek, 02.05.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Tak pokieruj restauracją, by wyśmienicie prosperowała i wszyscy klienci byli zadowoleni. Musisz być szybki, gdyż cierpliwość klientów jest ograniczona. Aby przedostać się do kolejnego levelu należy zarobić minimalną określoną liczbę pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Poprowadź restauracje jak najlepiej!
Jeśli chcesz, by cię zatrudniono, musisz wykazać się umiejętnością pracy pod presją czasu!
Klikaj na klientów, aby podać im menu. Klikaj na jedzenie i inne przedmioty, aby je przygotować, kliknij klienta, aby podać mu zamówienie, i pieniądze, aby je zabrać. Dbaj o dobre samopoczucie klientów!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jennifer jest kelnerką w nowej restauracji i jak zawsze w takich grach musisz obsługiwać klientów, podając im danie jakie zamówili. Dodatkowo do knajpki będzie przychodził również chłopak Jennifer, dla którego też musisz znaleźć czas.

Sterowanie za pomocą myszki

środa, 24.04.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dopasuj i połącz mistyczne klejnoty! Zagraj w dowolną kombinację trzech lub więcej identycznych klejnotów, aby wyeliminować je z planszy i zebrać wszystkie skarby!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na super słodkie wyzwanie logiczne? Ciesz się tą słodką grą połączoną ze spektakularnymi efektami! Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Połączenie 4 lub więcej kamieni stworzy specjalne bonusy.

Zapraszamy również do zagrania w równie ciekawą grę, znajdującą się tutaj: Cookie Connect
Gracze online (22):
Polecamy: