reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 25.06.2017, 14:10
Punkty: 4 040
Wiek 22
Status offline
Opis

wtorek, 13.06.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Usuń z planszy pary identycznych klocków, klikając na nie!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie kelnera lub kelnerki. Miłej zabawy!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Cześć, Dziewczyny! Poznajcie Poison Ivy - wróżkę, która posiada niebezpieczny talent. Potrafi przyrządzić nawet najtrudniejszą truciznę i nigdy się nie myli. Dzisiaj to Ty będziesz musiała zadbać o wygląd bohaterki. Jak ją ubierzesz?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ubierz Moana, ten "taupou" lub córkę wodza mitycznego polinezyjskiej wyspie Motunui. Luźno oparta na filmie animowanym Disneya i kulturach polinezyjskich, zwłaszcza tych, Samoa i Tonga, ten strój do gry pozwala tworzyć silne i piękne postacie kobiece. Można nałożyć ubranie wspaniały, wykonany z tkaniny tapa, piór, liści i innych naturalnych materiałów. Top swoje spódnice mecz kiekie lub ozdobnym pasem. Adorn się piórami, kwiatami i pereł. Wybierz z szerokiego asortymentu naszyjniki, takich jak leis wykonanych z orchidei i chili! Użyj tła odtworzyć kultowe sceny z filmu, takie jak Moana spacery wśród fal, żeglarstwo na swoim kajaku, odkrywa, że jej przodkowie byli podróżnicy, lub nurkowanie w dół do ziemi potworów.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Można zrobić tu tyle dziewczyn ile się chce. Nawet całą drużynę siatkarską lub piłkarską. Nawet jest do wyboru kilka dziewczyn. Od bardzo chudej, średniej i bardzo grubej, czyli od S do XXL. Są do wyboru różne fryzury, ciuchy, dodatki i akcesoria. Można robić co się chce. Twórzcie piękny obrazek z fajnymi dziewczynami.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zapraszam do pełnej wersji "Epic Angel". To, to samo, ale w pełnej wersji. Zapraszam wszystkie dziewczyny!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Znana flashowa śmieszna gierka z latającymi chomikami w roli głównej. Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

piątek, 06.01.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra producentów Angry Birds wciągająca równie dobrze. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.
W Bad Piggies HD zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.
Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by dojechać prosiakiem do wyznaczonego celu.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Description: 1573rd -THE HIDDEN GIFT is an interesting point and click type new escape game developed by ENA Game Studio. Presume a situation that your grandpa had a gift for you and hide that gift inside a house. Grandpa told that you have to find that gift from secret place.Click on the objects to interact with them and solve some interesting puzzles. Keep playing ENA games and have a happy Christmas.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Znajdź litery alfabetu ukryte na zdjęciu!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju litery, które są podane w pasku u dołu ekranu.

Gry z serii Hidden Alphabet znajdują się tutaj: Hidden Alphabet

Inne gry z serii Find The Numbers Challenge znajdują się tutaj: Find The Numbers Challenge
Gry w utrzymane w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Mysteriez 1 oraz 2
Gracze online (25):
Polecamy: