reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 10.02.2018, 21:20
Punkty: 4 097
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 06.02.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przed tobą mnóstwo słodyczy, które trzeba ułożyć w tej grze logicznej online. Czy potrafisz poprzesuwać je wszystkie na odpowiednie pola, aby zniknęły z planszy? Jeśli wpadniesz w tarapaty, możesz skorzystać z magicznych narzędzi i supersłodkich dopalaczy, które pomogą usunąć nadmiar słodyczy.

niedziela, 07.01.2018r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Znajdź i wskaż 5 różnic na przedstawionych obrazkach. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z podpowiedzi (Reveal).
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 25.12.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.

sobota, 16.12.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Hexa Fever powraca i robi to z hukiem! Setki poziomów, które rozpoczynają z dość łatwych do ekstremalnie trudnych, zapewniają dreszczyk emocji i rozrywkę przez wiele dni!

Hexa Fever to wysoce uzależniająca gra strategiczno-logiczna. Twoim zadaniem jest umieścić dostępne elementy tak, aby zapełnić wszystkie pola na planszy. Nie martw się! Poziomy nie są z limitem czasowym i będziesz miał czas, aby przestawiać elementy i rozwiązywać łamigłówki.

Jednak twoja nagroda będzie wyższa, im szybciej ukończysz poziom. Wracaj codziennie, odblokowuj osiągnięcia i nagrody oraz rozwiązuj codzienne misje, aby zdobywać jeszcze więcej monet i otrzymywać darmowe wskazówki. Zagraj w Hexa Fever 2 teraz za darmo i spędzaj godziny po godzinie, rozwiązując jeszcze jedną zagadkę!Powodzenia!

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Najnowsza wersja popularnej gry logicznej Hexa Fever. W tej strategiczno - logicznej wciągającej grze musisz wypełnić linie sześciokąta blokami, aby usunąć całą linię i zdobyć klejnoty.

Podobnie jak w oryginalnej gorączce Hexa, możesz utworzyć linię poziomą lub pionową. Zawsze myśl o kolejnym ruchu i uważaj, aby nie wypełnić całej planszy, ponieważ przegrasz, jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić więcej bloków. Jeśli kiedykolwiek utkniesz, użyj swoich klejnotów, aby kupić boostery i usunąć bloki.

wtorek, 28.11.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: The Rise of Atlantis polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki. Aby element układanki został uzupełniony musi spaść na sam dół planszy. Musimy tak zamieniać bloczki aby znalazł się na samym dole. Dzięki towrzyszącej nam magicznej niebieskiej kuli uzyskujemy dodatkową moc dzięki której możemy zniszczyć część bloczków na planszy. Aby jednak to zrobić kula musi być załadowana odpowiednią mocą (100% charged). Wokół kuli roztaczają się także inne bonusy takie jak np. bomba - niszczy kilka bloczków wokół siebie, piorun - niszczy wszystkie jednakowego koloru itd... Musimy także uważać na uciekący czas - złoty pasek na dole ekranu.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe stworzenia znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Im więcej stworzeń uda ci się dopasować przy każdym ruchu, tym fajniejsze dodatki zostaną dane Ci w formie nagrody. Pasujące cztery takie same, na przykład, dadzą ci łamacz linii, a pięć z nich da ci specjalną cechę, która usunie wszystkie stworzenia jednego rodzaju. Powodzenia!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w niezwykle ważnym rozdziale życia Emily! Jedno jest pewne, to wydarzenie na zawsze odmieni jej rodzinę....

Emily ledwo rozpoczęła prowadzenie wideobloga o gotowaniu i właśnie otrzymała dobrą nowinę... Niebawem w jej rodzinie pojawi się małe szczęście! Pytanie tylko jak Emily zdoła ogarnąć wszystko, co dzieje się w jej życiu i jeszcze przygotować się na narodziny dziecka?

sobota, 26.08.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

wtorek, 11.07.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Łącz w łąńcuchy minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (22):
Polecamy: