reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 15.10.2017, 19:39
Punkty: 4 056
Wiek 22
Status offline
Opis

sobota, 26.08.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

wtorek, 11.07.2017r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Łącz w łąńcuchy minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Usuń z planszy pary identycznych klocków, klikając na nie!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie kelnera lub kelnerki. Miłej zabawy!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Cześć, Dziewczyny! Poznajcie Poison Ivy - wróżkę, która posiada niebezpieczny talent. Potrafi przyrządzić nawet najtrudniejszą truciznę i nigdy się nie myli. Dzisiaj to Ty będziesz musiała zadbać o wygląd bohaterki. Jak ją ubierzesz?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ubierz Moana, ten "taupou" lub córkę wodza mitycznego polinezyjskiej wyspie Motunui. Luźno oparta na filmie animowanym Disneya i kulturach polinezyjskich, zwłaszcza tych, Samoa i Tonga, ten strój do gry pozwala tworzyć silne i piękne postacie kobiece. Można nałożyć ubranie wspaniały, wykonany z tkaniny tapa, piór, liści i innych naturalnych materiałów. Top swoje spódnice mecz kiekie lub ozdobnym pasem. Adorn się piórami, kwiatami i pereł. Wybierz z szerokiego asortymentu naszyjniki, takich jak leis wykonanych z orchidei i chili! Użyj tła odtworzyć kultowe sceny z filmu, takie jak Moana spacery wśród fal, żeglarstwo na swoim kajaku, odkrywa, że jej przodkowie byli podróżnicy, lub nurkowanie w dół do ziemi potworów.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Można zrobić tu tyle dziewczyn ile się chce. Nawet całą drużynę siatkarską lub piłkarską. Nawet jest do wyboru kilka dziewczyn. Od bardzo chudej, średniej i bardzo grubej, czyli od S do XXL. Są do wyboru różne fryzury, ciuchy, dodatki i akcesoria. Można robić co się chce. Twórzcie piękny obrazek z fajnymi dziewczynami.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zapraszam do pełnej wersji "Epic Angel". To, to samo, ale w pełnej wersji. Zapraszam wszystkie dziewczyny!
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Znana flashowa śmieszna gierka z latającymi chomikami w roli głównej. Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!
Gracze online (22):
Polecamy: