reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 11.11.2019, 19:55
Punkty: 4 376
Wiek 25
Status offline
Opis

sobota, 26.10.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Prowadzisz swój własny salon fryzjerski,
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest poprowadzić salon piękności.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Top Burger to fajna gra o gotowaniu, w której musisz pracować w swoim własnym barze z burgerami! Jesteś szefem kuchni i twoim obowiązkiem jest, aby zamówienie każdego klienta było jak najszybciej zrealizowane.

Po prawej stronie widać kolejność, z którą należy utworzyć burgera, a na dole lista wszystkich różnych składników. Musisz kliknąć składniki w odpowiedniej kolejności, aby uzupełnić burger twojego klienta.

Za każdego zakończonego burgera otrzymujesz złote monety - postaraj się ukończyć każde zamówienie tak szybko, jak to możliwe, unikaj dokonywania błędów, w przeciwnym razie Twoi klienci staną się nieszczęśliwi! Dzięki trzem różnym światom do wypróbowania i kilku innym trybom gry Top Burger to ogromna ilość zabawy! Czy możesz zaspokoić swoich klientów?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź jak radzisz sobie w kuchni.

Przyłącz się do naszej pięknej pani domu i pomóż jej w kuchnii. Masz szansę doświadczyć przygotowywania sześciu całkowicie nowych przepisów kulinarnych, po czym wydrukować je i wypróbować we własnej kuchni. Wymieszaj wszystkie składniki, podąż za poleceniami i posmakuj czegoś zupełnie nowego i przepysznego tej wiosny! Zagraj w "Let's Get Bakin': Spring Edition" i podszlifuj swoje umiejętności kulinarne.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: W Halloween zwyczajowo instaluje się w pobliżu domu tak zwane lampiony Jack'a - są to wydrążone dynie ze świecą w środku. Są zaprojektowane tak, aby straszyć nieumarłych i wszelkiego rodzaju potwory od progu. Halloweenowe potwory od dawna chciały się wyrównać z dyniami, a kiedy im się udało, kradły wszystkie światła i schowały je w bezpiecznym miejscu. Ale wiesz, gdzie szukać straty... Dynie strzegą złych stworzeń, z którymi musisz walczyć.

piątek, 13.09.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pool Party to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zostaniesz przetransportowany do ciepłego kraju, w którym osiedliła się cywilizacja Majów. Urocza postać będzie Ci towarzyszyć przez całą grę, zachęcając i aktualizując ją. Podobnie jak w poprzednich grach, musisz tworzyć linie trzech lub więcej identycznych kryształów, wykonując zadania poziomu. Mogą być różne i stopniowo będą się komplikować z każdym poziomem. Do ich realizacji zapewniane są różne boostery i bonusy. Używaj ich aktywnie, najczęściej bez nich nie będziesz w stanie dotrzymać czasu lub liczby przydzielonych ruchów.

Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc.

niedziela, 05.05.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubieranka, w której możesz stworzyć swój awatar anime. Przed Tobą mnóstwo fryzur i rys twarzy, a Ty musisz zdecydować się jak będzie wyglądała Twoja bohaterka anime.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Teraz nawet fantastyczne stworzenia będą musiały podjąć wysiłki, aby coś osiągnąć. Jak w dzisiejszej grze. Shia jest czarodziejką z niższego szczebla. Jeśli chce osiągnąć wyższy szczebel, musi dotrzeć do świata kryształów największych czarodziejek. Tam będzie musiała ukończyć wszystkie zadania, które ma otrzymać, jeśli chce mieć wyższą rangę lepszej czarodziejki.

Teraz twoja kolej. Musisz pomóc tej pani czarodziejce, uczynić ją najszczęśliwszą na tym świecie. Skoncentruj się dobrze i wykonuj wszystkie zadania, które ta dama musi przejść.
Gracze online (13):
Polecamy: