reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 21.05.2018, 10:43
Punkty: 3 155
Wiek 101
Status offline
Opis

wtorek, 03.04.2018r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Im dalej w las tym ciekawiej 5/5.

poniedziałek, 02.04.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Magiczne pojedynki to sposób na rozwiązywanie wszelkich sporów w królestwie opanowanym przez okrutną wiedźmę i jej popleczników. Każdy potwór, jakiego napotkasz, będzie dla ciebie wyzwaniem, ale potęga czarów pomoże ci zniszczyć przeciwnika.

Historia w Marble Duel opowiada o dziewczynce, która została oddana przez rodziców do domu dziecka. Właściwa akcja rozgrywa się 10 lat później, gdy mała bohaterka przedostaje się przez tajemniczy portal do fantastycznego świata, który trzeba ocalić przed złą czarownicą. By tego dokonać, musimy jednak zmierzyć się z szeregiem rozmaitych przeciwników. Stawiamy więc czoła wilkołakom, przerośniętym królikom czy też robotom.

Rozgrywka w Marble Duel polega na strzelaniu kolorowymi kulkami ze specjalnego „działka”, którym możemy poruszać. Podobnie jak w Zumie, naszym celem jest eliminowanie innych kulek poruszających się na środku planszy. Robimy to, wystrzeliwując pociski w grupki takich samych elementów. Połączenie w ten sposób przynajmniej trzech kulek sprawia, że znikają one z pola walki, a my wykonujemy jedną z kilku czynności. W zależności od barwy zlikwidowanych celów sprawiamy, że postać zaatakuje przeciwnika, wzmocni swoją obronę itd. Z biegiem czasu nasza podopieczna wchodzi na nowe poziomy doświadczenia, stając się coraz potężniejszą wojowniczką.

Cechy gry:

* Wygrywaj pojedynki. Opanuj pradawną potęgę magicznych sfer!
* Rozwiń swojego bohatera. Rozwiń swojego maga w Legendę!
* Ulepszaj swoje czary. Udoskonalaj swoje magiczne zdolności z pojedynku na pojedynek!
* Poznaj niezwykłe postacie. Zyskaj prawdziwie unikatowych sojuszników.

Wyboru jeżyka dokonujemy na tytułowym ekranie gry.

niedziela, 01.04.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Roam Maze to platformówka, w której Twoim celem jest wyeliminowania wszystkich platform.
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przerażająca gra typu horror osadzona w legendarnej serii Resident Evil. Kontrolujesz postać Ethana Wintersa, który szuka swojej zaginionej żony Mii. Musisz zbadać opuszczony dom, w którym kiedyś żyła i podążać śladami przez nią pozostawionymi, aby odkryć mroczne sekrety, które można znaleźć w tej chłodnej siedzibie.

Musisz zachować nerwy na wodzy oraz spryt, aby przetrwać i odkryć prawdę o swojej dawno utraconej miłości.

Gra ma prosty interfejs i rozgrywkę - wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby wejść w interakcję z otoczeniem.

sobota, 31.03.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nareszcie jest już długo oczekiwana kontynuacja serii gier Diseviled! Przejmij kontrolę nad magiem-wojownikiem, bohaterem Diseviled Brotherhood, słynnym łowcą demonów, bez którego życie w królestwie nie byłoby tak spokojne, a zło zatriumfowałoby na zawsze.

Tym razem czeka Cię wielkie wyzwanie: znaleźć księżniczkę (a także koronę i zamek króla) porwanych przez grupę demonów, prowadzoną przez tajemniczego Szkieleta-Czarownika. Wykorzystaj swoje magiczne umiejętności, aby przejść przez pułapki i pokonać hordy wrogów! Pokonaj potężnych bossów, wbijając ich na czubek własnego miecza! Bądź silny, nie poddawaj się i baw się dobrze!

Wcześniejsze przygody naszego bohatera znajdziecie tutaj: Seria gier Diseviled

czwartek, 22.03.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pięknie narysowana i genialnie animowana przygodowa gra akcji typu point&click. Wcielasz się w Edwina, normalnego chłopaka, który wolne dni spędza na graniu w konsolę. Dziś miałeś zamiar ukończyć swoją ulubioną gre "Legend of Hooligan", kiedy nagle Lord Gorn - czarnoksiężnik z gry - sięga do sfery rzeczywistości i porywa Twoją ukochaną. Dżizas, co za akcja! Podrywasz się błyskawicznie odrzucając pada i wymierzasz dziki cios, by rozbić gębę tej magicznej kreaturze...zanim się zorientujesz, leżysz nieprzytomny na podłodze w pokoju.
Twoim zadaniem jest wkroczyć do sfery gry i odzyskać swoją miłość.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 20.03.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Nietypowa gra w koszykówkę, w której piłkę wyrzucasz z armaty. Oczywiście piłka musi trafić do kosza, ale nie zawsze będzie miała do niego bezpośredni dostęp. Wykorzystuj portale i inne mechanizmy, aby piłka znalazła się w koszu.
elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ćwiczysz całe swoje życie, aby zostać ninja, Dzisiaj cię sprawdzamy.
Zdaj wszystkie testy i zostań mistrzem!
elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna zabawa logiczna, w której twoim zadaniem jest wyeliminować przeciwnika.
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wpadłeś w pułapkę podczas apokalipsy zombie, masz mało paliwa, ale jesteś w pełni uzbrojony i gotowy do niszczenia nieumarłych! Czy przeżyjesz?

Gra posiada niestandardowy generator map, który sprawia, że nigdy nie będziesz chciał powstrzymać się od eliminowania zombie!
Gracze online (3):
Polecamy: