reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 22.11.2020, 17:16
Punkty: 5 516
Wiek 103
Status offline
Opis

poniedziałek, 16.11.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kiritan Island Refill to eksploracyjna gra akcji 2D, w której Tohoku Kiritan ciężko pracuje i zgłębia tajemnice wyspy. Pomóż jej znaleźć ukryte przedmioty, zwiększaj jej umiejętności i biegaj przez wyspy pełne tajemniczych stworzeń! Jak daleko może sięgnąć? Czy będzie w stanie przetrwać w obliczu ostatecznego potwora?

sobota, 14.11.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
elizabediath skomentował
Treść komentarza: Sean Connery jedyny prawdziwy Bond

wtorek, 13.10.2020r.

elizabediath zagłosował
Miniaturka gry: Edna Edna
(7)
Ocena
(5)
Opis gry: Graj jako Edna i przedrzyj się przez zamek, mając posągi w zasięgu wzroku. Rozwiązuj zagadki, manipulując drzwiami, przełącznikami i lustrami.

środa, 07.10.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna pozycja. Znajdujesz się głęboko pod ziemią i Twoim zdaniem jest odpowiednio trafić w ułożone, kolorowe sztabki.
elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jak ojciec, taki syn to osobista opowieść o utracie ukochanej osoby. Platformówka 2D, która próbuje zagłębić się w mechanikę relacji między ludźmi.

wtorek, 29.09.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Jesteś istotą żądną krwi. Każdy ruch pochłania twoje rezerwy życia, ale znalezione ilości krwi zwiększają tę rezerwę, dzięki czemu możesz iść naprzód. Musisz obliczyć swoje ograniczone ruchy i nie umrzeć w tym procesie. Każdy ruch powoduje, że upuszczasz krew, jeśli okaże się, że wskaźnik jest pusty, przegrywasz. Powodzenia!
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Friendly Fire to oparta na dialogach niezależna platformówka w stylu pixel art. Friendly Fire wrzuca gracza do tajemniczej krainy zamieszkałej przez dziwne postacie i nieoczekiwane zwroty losu. Czy możesz uratować świat przed nieznanym przeznaczeniem?

Witamy w magicznym świecie pełnym tajemnic i cudów. Zanurz się i eksploruj świat „Friendly Fire” i poznaj wszystkich jego mieszkańców w dążeniu do ocalenia świata przed nieznanym przeznaczeniem. Jakie mroczne sekrety skrywa ten pokręcony świat?

„Friendly Fire” to przygodowa gra platformowa 2D z ręcznie wykonaną grafiką pikselową, oryginalną ścieżką dźwiękową i mnóstwem miłości włożonej w tworzenie postaci i dialogów.

Cechy gry:
* pikselowa platformówka w stylu Metroidvania
* ręcznie wykonana grafika pikselowa
* personalizacja postaci
* oryginalna ścieżka dźwiękowa
* tuzin NPC do interakcji
* zagadki i inne wyzwania po drodze
* dowcipne dialogi
* wiele zakończeń
* pierwsza rozgrywka w ciemno trwa około 30 do 60 minut

poniedziałek, 28.09.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Niesamowita przygodowa platformówka. W lasach Nowej Zelandii zaczęły pojawiać się czujące nasiona. Graj jako ziarno i kontroluj różne stworzenia roślinne z unikalnymi zdolnościami. Rozwiązuj zagadki, aby przejść przez las, podczas gdy ludzkość próbuje zrozumieć sytuację.piątek, 25.09.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click.

W jasny słoneczny dzień, Wheely wybrał się do banku, aby wypłacić pieniądze, ale jak się okazało, bank został obrabowany. Przestępca niestety nie zostawił żądnych śladów.

Przemierzaj baśniowy świat i klikaj na odpowiednie obiekty, by wejść w interakcję z otoczeniem i pomóż naszemu bohaterowi, który jak widzisz jest fajnym czerwonym samochodem, sprawdzić się w pracy detektywa i spróbuj rozwiązać zagadkę, kto jest odpowiedzialny za napad na bank? Kombinuj i przełączaj tak różne elementy, aby pomóc Wheely'emu w jego przygodach.
Gracze online (3):
Polecamy: