reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ejrenn

Login: ejrenn
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.12.2008r.
Ost. logowanie: 13.04.2021, 15:27
Punkty: 14 545
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 03.03.2020r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Joe został wysłany na wakcje na farmę. Jego zadaniem będzie pod nazorem dziadka prowadzenie i udoskonalanie gospodarstwa.

Układaj koło siebie w linii poziomej i pionowej co najmniej trzy takie same elementy celem ich likwidacji. Wtedy za zarobione pieniądze możesz zakupywać niezbędne przedmioty i produkty na farmę. W między czasie pojawiają się również proste sceny znane z gier typu "wyszukiwaniu ukrytych obiektów". Pomóż chłopcu zdobywać pieniądze poprzez łączenie identycznych elementów i wynajdywaniu wymaganych typowo farmerskich przedmiotów.

środa, 08.01.2020r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

sobota, 24.02.2018r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź i wskaż szczegóły różniące przedstawione obrazki.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 21.02.2018r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Każdy z tych żółtych bloków próbuje uciec z planszy. Niestety inne bloki stoją na przeszkodzie. Czy potrafisz oczyścić im drogę ucieczki w tej podchwytliwej grze logicznej?

piątek, 16.02.2018r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra oparta na znanej książce Juliusza Verne'a oraz filmie "W 80 dni dookoła świata"

Masz tylko 80 dni na okrążenie globu zaliczając poszczególne państwa i kontynenty. Każdy etap "podróży" to zagadkowe puzzle, które musisz rozwiązać.

sobota, 27.01.2018r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Królowa Śniegu wysłała klątwę zlodowacenia do jednego z krajów graniczących z jej królestwem. Większość żywych istot zmieniła się w bryły lodu. A teraz w grze Snow Queen 5 musisz pomóc głównej bohaterce gry w odmrożeniu wszystkich. Aby to zrobić, musi zbudować zaklęcia za pomocą magicznych kulek, które zobaczysz na ekranie. Będą mieć różne kolory. Niezależnie od tego, jaka magia działa, musisz zdobyć określoną liczbę punktów. Aby to zrobić, przestawiaj kulki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.

poniedziałek, 01.01.2018r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś fajerwerkiem, a twoim celem w twoim krótkim życiu jest dotarcie do nieba!

Unikaj wszystkich rzeczy na niebie, aby twoje marzenia się spełniły!

Poruszaj się w lewo i w prawo za pomocą myszy. Aby zdobyć punkty, trzymaj fajerwerki na środku ekranu. Nie zdobędziesz punktów, jeśli się poruszasz lub jesteś poza centrum. Przetrwaj w centrum przez 30 sekund, by zobaczyć wielki finał!
ejrenn skomentowała
Treść komentarza: Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim graczom !

środa, 25.10.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych stworków? Zanim wystrzelisz stworka, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

sobota, 21.10.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skieruj strumień energii tak, aby zapełnić pojemnik.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (3):
Polecamy: