reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ejrenn

Login: ejrenn
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.12.2008r.
Ost. logowanie: 16.12.2017, 17:25
Punkty: 14 166
Wiek
Status offline
Opis

środa, 25.10.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych stworków? Zanim wystrzelisz stworka, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

sobota, 21.10.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skieruj strumień energii tak, aby zapełnić pojemnik.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 05.09.2017r.

ejrenn zagłosowała
Miniaturka gry: Gluey Gluey
(180)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż brejowatym, kleistym kroplom farb! Klikaj tak, by połączyła się jak największa ilość kropel tego samego koloru.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 29.04.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry rozgrywa się na kartce papieru. Za pomocą swojej armaty przebij czerwone balony.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 25.04.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Futurystyczna, komiksowa wersja klasycznej historii o chłopcu zwanym Pinokio, który trafia w świat robotów i szalonych naukowców...
Znajdź i wskaż szczegóły różniące przedstawione obrazki, by poznać dalszy ciąg tej podbudowującej, graficznej opowieści.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gra oferuje:
- 3 tryby trudności zarówno dla dzieci i rodziców
- bonusowe punkty za znalezienie wszystkich różnic szybko
- dwa tryby podpowiedzi jeśli utkniesz
- każda gra wykorzystuje nowe zestawy różnic

poniedziałek, 03.04.2017r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zwierzęta są w kłopotach i potrzebują twojej pomocy, aby wydostać się z uwięzi. Trzeba będzie znaleźć przedmioty i wskazówki, aby rozwiązać zagadki obecne w każdej scenie, aby odnaleźć klucz do klatki na każdej z plansz aby mógł przejść do następnej sceny. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dopasuj starożytne artefakty, kamienie i monety, by pomóc uratować starożytne Ateny od perskiej inwazji w tej zabawnej grze logicznej. Istnieje wiele różnych poziomów, każdy poziom ma inne zasady i cele, różne bonusy, łańcuchy i inne przeszkody. Postaraj się zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie!

Główne cechy:
* wiele różnych wyzwań (ograniczony czas, zamrożone figury, tornado i wiele innych)
*Imponujące efekty wizualne (bomby, błyskawice, deszcz ognia)

sobota, 08.10.2016r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Paczka nowych poziomów do niesamowicie wciągającej i wymagającej gry logicznej, w której należy przenieść żetony w odpowiedniej kolejności na jedno miejsce budując wieżę. Nowy zestaw poziomów wprowadza nowe mechanizmy. Im mniej ruchów wykonasz, tym więcej gwiazdek otrzymasz!
ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta wersja słynnej gry madżong będzie doskonale odpowiadać doświadczonym graczom, jak również osobom, które nigdy nie grały w tę fantastyczną, ponadczasową grę, pochodzącą z Chin. Spróbuj i zobacz, jak szybko dasz radę dopasować wszystkie płytki.

środa, 22.06.2016r.

ejrenn zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przejmij kontrolę nad ruchliwymi portami lotniczymi z całego świata. Twoim zadaniem jest, aby upewnić się, że te samoloty bezpiecznie tam dotrą i będą pełne zadowolonych klientów.
Gracze online (8):
Polecamy: