reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dinksmallwood

Login: dinksmallwood
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.10.2011r.
Ost. logowanie: 01.03.2018, 18:29
Punkty: 386
Wiek 32
Status offline
Opis

poniedziałek, 26.02.2018r.

dinksmallwood skomentował
Treść komentarza: Zapraszam na mój film z przechodzenia tej gry wraz z komentarzem na youtube - https://www.youtube.com/watch?v=B5sKfXxpvaU

niedziela, 14.05.2017r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz z zombie używając broni w przerażającym mieście, a także pomóż ocalałym! Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Do wyboru trzy poziomy trudności. Survival dostępny tylko dla twardzieli, którzy ukończyli grę.
Instrukcja podana w trakcie gry.

sobota, 13.05.2017r.

dinksmallwood skomentował
Treść komentarza: Jak się znajdzie skrzynię ze złotem, to lepiej to złoto w 90% przypadków rozdać dla doświadczenia. Pieniądze można zebrać korzystając z opcji "replay battle".
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra akcji osadzona w świecie fantasy. Sterując czarnoksiężnikiem eliminuj wrogów i zbieraj doświadczenie! Za zarobione punkty XP rozwijaj swoje umiejętności. Niezwykle wciąga.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - uleczanie
X - zamrażanie przeciwników
C - atak
Spacja - rozwijanie umiejętności / sklep

piątek, 11.09.2015r.

dinksmallwood skomentował

niedziela, 26.07.2015r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po pozbyciu się poprzednich 10 bossów, ziemię znowu spotyka nieszczęście, kolejna fala epickich bossów zstąpiła na naszą planetę, aby spowodować chaos i zniszczenie. Twoim zadaniem jest ich wszystkich pokonać, by ocalić planetę. Uaktualniaj swoją broń, zakup pole siłowe i ulepszaj swoją postać.
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ziemia została zaatakowana przez 10 najbardziej epickich bossów znanych ludzkości. Twoim zadaniem jest ich wszystkich pokonać, by ocalić planetę. Uaktualniaj swoją broń, zakup pole siłowe i ulepszaj swoją postać.
Sterowanie podane podczas gry.
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za sterami jednego z kosmicznych statków bojowych i odeprzyj atak nieprzyjaciela. Odblokuj nowe jednostki bojowe, a zdobytą kasę inwestuj w ich ulepszanie.
Sterowanie za pomocą myszki.
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za sterami jednego z kosmicznych statków bojowych i odeprzyj atak nieprzyjaciela. Odblokuj nowe jednostki bojowe, a zdobytą kasę inwestuj w ich ulepszanie.
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Chroń siebie i swój statek przed atakiem wrogów.
Gracze online (29):
Polecamy: