reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dinksmallwood

Login: dinksmallwood
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.10.2011r.
Ost. logowanie: 19.07.2019, 22:27
Punkty: 417
Wiek 35
Status offline
Opis

piątek, 19.07.2019r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra strategiczna o życiu smoka - pochłaniaj jagnięta, stań się silniejszy, walcz z ludźmi, elfami i nieumarłymi, porywaj piękne księżniczki.

Po jedzeniu,
Trawa zwiększa max hp
Owca przywraca aktualny hp
Wilk zwiększa siłę ataku
Wszystko zwiększa postęp.


Każda nowa księżniczka daje ci nową umiejętność do wybrania.

niedziela, 09.12.2018r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Król zaoferował sporą nagrodę armii, która odnajdzie jego zagubiony złoty posąg. Zatem cóż innego pozostaje? Chyba tylko wygrać tą nagrodę.
Sterowanie:
Używaj myszki do kontroli postaci w zamku i do rozmieszczania jednostek na polu bitwy.

piątek, 30.11.2018r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znakomita gra defense, w której musisz obronić swoje fortyfikacje. Ustaw strategicznie swoich żołnierzy i zmierz się z wrogim wojskiem. Po każdej wygranej bitwie nie zapomnij zakupić ulepszenia.

poniedziałek, 06.08.2018r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja Crystal Story 2.
Crystal Story 2 jest grą RPG, w której przemierzamy nieznane tereny i walczymy z różnymi wrogami, szkoląc swoje umiejętności i zdobywając doświadczenie.

Crystal Story II to turowa gra RPG, która śledzi historię młodego Smoka w jego dążeniu do pokonania złej wiedźmy. Musi szukać sojuszników, aby pomóc mu w jego podróży i ocalić świat przed nadciągającą inwazją.
dinksmallwood skomentował
Treść komentarza: Zapraszam na mój film z przechodzenia tej gry wraz z komentarzem na youtube - https://www.youtube.com/watch?v=B5sKfXxpvaU

niedziela, 14.05.2017r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz z zombie używając broni w przerażającym mieście, a także pomóż ocalałym! Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Do wyboru trzy poziomy trudności. Survival dostępny tylko dla twardzieli, którzy ukończyli grę.
Instrukcja podana w trakcie gry.

sobota, 13.05.2017r.

dinksmallwood skomentował
Treść komentarza: Jak się znajdzie skrzynię ze złotem, to lepiej to złoto w 90% przypadków rozdać dla doświadczenia. Pieniądze można zebrać korzystając z opcji "replay battle".
dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra akcji osadzona w świecie fantasy. Sterując czarnoksiężnikiem eliminuj wrogów i zbieraj doświadczenie! Za zarobione punkty XP rozwijaj swoje umiejętności. Niezwykle wciąga.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - uleczanie
X - zamrażanie przeciwników
C - atak
Spacja - rozwijanie umiejętności / sklep

piątek, 11.09.2015r.

dinksmallwood skomentował

niedziela, 26.07.2015r.

dinksmallwood zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po pozbyciu się poprzednich 10 bossów, ziemię znowu spotyka nieszczęście, kolejna fala epickich bossów zstąpiła na naszą planetę, aby spowodować chaos i zniszczenie. Twoim zadaniem jest ich wszystkich pokonać, by ocalić planetę. Uaktualniaj swoją broń, zakup pole siłowe i ulepszaj swoją postać.
Gracze online (3):
Polecamy: