reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: degrim

Login: degrim
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.02.2012r.
Ost. logowanie: 30.07.2017, 19:55
Punkty: 191
Wiek 40
Status offline
Opis

wtorek, 11.07.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyrusz w epicka podróż przez różnorodne krainy, rosnąc w siłę, pokonując swoich wrogów. Kliknij drogę przez lasy, pustynie, jaskinie, dżungle, bagna i wiele więcej, pokonując coraz trudniejszych przeciwników oraz bossów. Odkrywaj nowe obszary i rekrutuj nowych bohaterów, aby ukończyć swoją przygodę.

sobota, 08.07.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...
Przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pomóż bohaterom wziąć udział w rebelii i wziąć odwet na siłach Imperium. Wybierz bohatera oraz pomocnika, który będzie Cię wspierał i weź udział w różnorodnych misjach, mających na celu zniszczenie ciemnej strony mocy...

Pozostałe gry z serii Gwiezdne Wojny (Star Wars) znajdują się tutaj: Gwiezdne Wojny (Star Wars)

czwartek, 06.07.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jest rok 2250, Ziemia została zaatakowana przez kosmitów. W wyniku tych ataków szala zwycięstwa zaczeła się przechylać na stronę najeźdźców. Garstka ocalałych ludzi podjęła próbę ucieczki. Przejmij dowodzenie nad naszą jednostką i staw czoło falom wrogich ataków. W tym celu ustawiaj wieżyczki obronne i weź udział w kosmicznych bitwach. Zarobione fundusze inwestuj w uaktualnienia swoich wieżyczek oraz statku...
Sterowanie:
Z;X lub <;> - zoom
W;S;A;D lub Strzałki - kamera
Spacja - wycentrowanie kamery
Myszka - cała reszta

niedziela, 25.06.2017r.

degrim skomentował
Treść komentarza: Witam
Fajna gra .

sobota, 24.06.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! W końcu doczekaliśmy się ulepszonej wersji wspaniałej gry Orion Sandbox! Musisz przetrwać w dziewiczym świecie, zbierając materiały, narzędzia i zbroje, tworząc improwizowane schroniska, pomyślnie wypełniając misje, odkrywając skarby, i tak dalej. Planeta wygląda jak raj w ciągu dnia, ale gdy nadchodzi noc, ciemność może skrywać okrutne stworzenia i straszne tajemnice ... Ukształtuj świat tak, jak chcesz! Czy będziesz w stanie przetrwać na tej dziwnej planecie?

Przeżyj niesamowite przygody, odkrywając niesamowity świat Oriona. Twoim zadaniem jest przetrwanie każdej nocy poprzez gromadzenie niezbędnych zasobów, takich jak drewno, kamień, narzędzia rzemieślnicze do budowy schronów. Odkrywania wiele miejsc, takich jak lochy, aby znaleźć skarby i cenne materiały do produkcji broni i zbroi dla swojej postaci. Powodzenia!

Uwaga, ze względu na złożoność gry i jej rozbudowany świat, gra długo ładuje się.
degrim skomentował
Treść komentarza: Witam
Działają wam bonusy za oglądanie ?

piątek, 23.06.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zapraszamy do zagrania w tą grę typu Clicker, w której Twoje kliknięcia będą miały znaczny wpływ na rozgrywkę z innymi graczami. Klikaj i znajdź swój sposób, aby stać się najpotężniejszym żołnierzem i walczyć dla swojego kraju. Twoja kariera się rozpoczyna, będziesz stopniowo odblokowywać szkolenia i coraz to silniejsze jednostki gry Boot Camp.

Począwszy od podstawowego żołnierza, należy kliknąć, aby trenować jednostki i wytwarzać energię. Ta moc może być wykorzystane do zakupu uaktualnienia lub nowych jednostek.

Udaj się do strefy wojny, gdzie można walczyć na swój sposób w wielu bitwach, odblokować różne mini gry, pełne zadań i upewnij się, że obronisz swój kraj, odpierając wrogów.
Zatrudnij trenera, aby upewnić się, że jednostki w obozie dobrze się rozwijają i nigdy nie obijają się. Stawanie się coraz silniejszym wymaga pracy zespołowej - łącz siły ze swoimi rodakami, by poprzez wspólne najazdy zdobywać ogromne łupy!

Na co czekasz żołnierzu? Zacznij i wyklikaj swoją drogę do sławy!
degrim zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w Boba nekromantę, wcielaj do jego kohorty złych kumpli i zgotuj piekło całemu królestwu!

Kierujemy armią nieumarłych niszczących wszystko co spotkają na drodze. Do przejścia będziemy mieli długą listę poziomów. Każdy poziom zawiera 10 budynków, które będziemy musieli zniszczyć. Nasi zombie są oczywiście podatni na ulepszenia, dzięki czemu będziemy mogli przechodzić na kolejne poziomy szybciej. Przydatnym elementem jest opcja pasywnego dochodu. Czyli wyłączamy grę i wracamy do niej po jakimś czasie. Wtedy możemy zebrać wszystkie czaszki (waluta w grze), które nasi zombie zdobyli podczas naszej nieobecności. Gra jest bardzo ładna i nowocześnie zrobiona. W tak wyglądającą grę aż chce się grać!

Główne cechy gry
*Różne złe potwory, które pomagają ci w dążeniu do celu
*Mnóstwo umiejętności
*Hordy ludzi nad którymi można znęcać się
*Wiele miast które można grabić
*Możliwość zakupu jakiejś podziemnej nieruchomości
degrim skomentował
Treść komentarza: Fajna gra 4/5 polecam.

czwartek, 22.06.2017r.

degrim zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: MEGAHICIOR! Niezwykle rozbudowana gra SF z dwoma trybami rozgrywki: trybem strategii (RTS) i trybem walki (FPP). W grze dowodzisz grupie żołnierzy, ale też walczysz samodzielnie. Do dyspozycji są różne bronie i wiele zadań do wykonania. Gra jest tak ogromna, że trzeba po prostu spróbować. Duża gra = długo się ładuje
Sterowanie:
Tryb walki:
Mysz - celownik
LPM - strzał
W;A;S;D - poruszanie się
Shift - bieg
Q - komendy, przeciągnij aby zaznaczyć jednostki
E - kółko akcji
1-6 - aktywuj zdolności
Rolka lub ZXCVB - zmiana broni
Spacja - Tryb strategii

Tryb strategii:
W;A;S;D - poruszanie kamery
Shift - szybsza kamera
Mysz - zaznaczanie i wyznaczanie drogi jednostkom
Ctrl + Mysz - rozkaż jednostkom iść i atakować
Shift podczas zaznaczania - wybranie dodatkowych jednostek
Ctrl + 1-5 - zgrupuj jednostki
Spacja - Tryb walki
Uwaga! Gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
Gracze online (11):
Polecamy: