reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cheshirecat

Login: cheshirecat
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.05.2013r.
Ost. logowanie: 03.06.2013, 18:58
Punkty: 112
Wiek 22
Status offline
Opis

poniedziałek, 03.06.2013r.

cheshirecat skomentował
Treść komentarza: Super gra 5/5 i dp ulu
cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do świata ekstremalnych wyścigów pełnych przeszkód i śmiertelnych pułapek. Weź udział w rywalizacji nawet do 40 graczy na raz z całego świata i pokaż na co stać reprezentantów Giercowni!
Sterowanie :
W;S;A;D lub Strzałki -poruszanie się
S - wślizg
Spacja - start z bezpiecznego miejsca
cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż ludzikowi znaleźć ukochaną. W tym celu przemierzaj pewną krainę, po drodze zbierając balony oznaczone kolorem drzwi, przez które pozwolą nam przejść dalej i oraz oczywiście spróbuj dotrzeć do wyjścia.
Sterowanie podane w grze.
cheshirecat skomentował
Treść komentarza: przeszedłem całą 5/5 i do ulu fajowa
cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Piątka nastolatków – Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia, Raven – tworząc grupę superherosów o nazwie Młodzi Tytani, pilnują porządku w mieście Jump City. Doglądając ładu z okien swojej Wieży Tytanów, wyruszają natychmiast, gdy na ulicach istnieje jakieś niebezpieczeństwo, zagrażające cywilom.

Bestia zostawiał swoją zwierzęcą sierść na wszystkich rzeczach przyjaciół, więc w końcu ustanowić prawo: nigdy więcej form zwierzęcych wewnątrz Wieży Tyranów! Bestia ma złamane serce, ale być może i on da radę nauczyć sie porządku? Inni Młodzi Tytani wyrzucili go z wieży, ale on postanowił wrócić.
Sterowanie za pomocą strzałek.
cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nie wiem co brał autor tej gry. Zagadką pozostaje także po co ją stworzył. Generalnie taka gówniana gra.
Sterowanie podane w grze.

niedziela, 02.06.2013r.

cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa wersja gry Super Mario Crossover. Możemy zagrać w Mario wcielając się w wybranych przez siebie superbohaterów. Teraz mamy do wyboru więcej postaci.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - atak
cheshirecat zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w postać podobną do ślimaka i wkrocz do psychodelicznego świata.
Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.
cheshirecat zagłosował
Miniaturka gry: Spewer Spewer
(349)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Spewerowi dotrzeć do wyjścia omijając wszelkie przeszkody. W grze istnieje możliwość tworzenia własnych leveli.

Spewer to gierka zręcznościowo-logiczno-platformowa, w której przy pomocy kombinacji WSAD sterujemy uroczym stworzonkiem hodowanym w warunkach laboratoryjnych. Przed nami 60 poziomów do przebycia, a każdy z nich wykorzysta nasze zdolności jako jedynego przedstawiciela Rzygaczy. Od tych "umiejętności" pochodzi oto tytuł gry. "Spew" bowiem to po angielsku "wymiotować". To nasz wesoły przyjaciel potrafi najlepiej - puścić pawia, a potem gdy trzeba z powrotem go zebrać, wystarczy przytrzymać spację. Skok i rzyg w odpowiednią stronę daje nam dodatkową dopałkę, potrzebną do np. przeskoczenia szerszej dziury. Poważnie mówię.

Zjadać da się nie tylko to, co wyplujemy, ale również dostępne tu i tam kawałki pożywienia, czy różnorakie specjalne "szamki" zmieniające właściwości tego, co... no, wyprodukujemy. Na przykład piguła da nam biały kolor i możliwość wytwarzania lepkiej zawiesiny o konsystencji gęstej chmurki...

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - mazia
Spacja - połykanie mazi lub pożywienia
cheshirecat skomentował
Miniaturka gry: Spewer Spewer
(349)
Treść komentarza: Jedna z moich ulubionych 5/5 i ul
Polecamy: