reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: caroo297

Login: caroo297
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.08.2013r.
Ost. logowanie: 19.09.2014, 14:39
Punkty: 100
Wiek 25
Status offline
Opis

czwartek, 10.07.2014r.

caroo297 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Cała klasa Gumballa poszła na szkolną wycieczkę na plac budowy ale Darwin się gdzieś zgubił... więc czas na przygodę której może nie przeżyć. DO BIEGU!...GOTOWI!... START!

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
caroo297 skomentowała
Treść komentarza: trudna trudna ale ciekawa jak dla mnie gorzej z cierpliwością..
caroo297 skomentowała
Treść komentarza: edy
caroo297 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Dynamiczna platformówka, w którą do tej pory zagrało ponad sto milionów osób powraca w wielkim stylu!

Witamy z powrotem w świecie przygód Fancy Pants. Powracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. W pierwszym świecie, czekają na Ciebie nowe poziomy, spodnie, czapki i niespodzianki. Gra została przebudowana od podstaw, aby przenieść jakość konsolowej platformówki do gry przeglądarkowej. Wersja Remix oferuje pierwsze spojrzenie na silnik, który będzie zasilał również kolejne gry z serii Fancy Pants.

Cechą rozpoznawczą gry jest prędkość. Nasz bohater pędzi niczym błyskawica przez kolejne poziomy sprawnie omijając wrogów i przeszkody terenowe. Co pewien czas natykamy się na sprężyny wyrzucające nas wysoko w górę oraz ciasne tuby jeszcze bardziej zwiększające tempo biegu. W niektórych fragmentach akcja zwalnia pozwalając na swobodną eksploracje danej lokacji w poszukiwaniu ukrytych sekretów. W osiągnięciu sukcesu pomagają nam znajdowane po drodze przedmioty.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
S - skok
Strzałka w Górę - przechodzenie przez drzwi
caroo297 skomentowała
Treść komentarza: Zielone getry hahahah !

środa, 09.07.2014r.

caroo297 skomentowała
Treść komentarza: 4/5 trochę wkurza jak się dłużej pogra
caroo297 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Postać o imieniu Will wpadła do tajemniczej dziury na pustyni. Twoim zadaniem jest wydostanie Will'a z podziemi. Uważaj na gołe przewody, trujący gaz i ukryte kolce. Najbardziej niebezpieczne są piły, które zabijają zaraz po zetknięciu się z kimś. Powodzenia!

Sterowanie podane w trakcie gry.

wtorek, 08.07.2014r.

caroo297 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Skacz po krokodylach i zbieraj gwiazdki, tak aby nie spaść do wody. Używaj strzałek do poruszania się w locie. Klawiszy Q;W;E;A;S używaj do robienia trików np. obracanie się żabą o 360 stopni lub obrót z otwartą paszczą. Skacz po ptakach i gwiazdkach, aby otrzymać extra punkty mocy. Postaraj się zdobyć Mega Combo +2 500 punktów, wykonując wszystkie sztuczki bez dotykania krokodyli!
Pochwal się też swoim wynikiem w komentarzu.

Pozostałe części tej znakomitej serii gier znajdują się tutaj: MadPet Series
caroo297 skomentowała
Treść komentarza: 5/5
caroo297 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wyeliminuj z planszy wszystkie koła w kolorze czerwonym nie niszcząc jednocześnie pozostałych obiektów. Dokonaj tego w jak najkrótszym czasie i pochwal się swoim wynikiem w komentarzu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (21):
Polecamy: