reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bujaczek

Login: bujaczek
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.03.2013r.
Ost. logowanie: 28.04.2017, 15:56
Punkty: 3 360
Wiek 29
Status offline
Opis

środa, 26.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań najlepszym gliniarzem w mieście! Zasiądź za kierownicą amerykańskiego radiowozu, patroluj miasto i ścigaj przestępców.

piątek, 21.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wściekły Tyranozaurus Rex pojawił się w Paryżu. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doskonała zabawa point and click. Zaopiekuj się małą, smutną małpką i wykonaj różne czynności (rozwiązując po drodze zagadki) , by ja uszczęśliwić.

czwartek, 13.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wdziej kurtkę, bo nasz kudłaty bohater rusza na Arktykę, by uratować wszystkich swoich włochatych przyjaciół!

Wspaniale wykonana gra platformowa.
Twoim zadaniem jest skolekcjonować przyjaciół oraz klucze i omijając przeszkody dotrzeć do wyjścia.
bujaczek zagłosowała
Miniaturka gry: Hitz Hitz
(104)
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu arkanoid. Odbijaj piłeczkę od platformy, zbieraj bonusy i zniszcz wszystkie elementy obrazka na planszy. Za pomocą edytora możesz stworzyć własne poziomy.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 02.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tyranozaurus Rex został złapany podczas ostatniej jatki, skuto go i przetransportowano do Mexico City w celu jego eliminacji. Pomóż mu uwolnić się i wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...

czwartek, 30.03.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Te trzęsące się galaretki trzymają się nieźle, ale czasem trochę się gubią. Łącz w grupy minimum 3 jednakowe galaretki w celu wyeliminowania ich z planszy.

wtorek, 14.03.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Toy Defense pokazuje jak ciekawie łączyć pomysły w Tower Defense
Gra, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do, głównie chłopięcych, zabaw w wojnę, małymi żołnierzami, gdzieś na dywanie. Kiedyś to były żołnierzyki ołowiane, ale za naszych czasów były to już wyłącznie figurki z plastiku. Za ich pomocą rozgrywało się bitwy w swoim pokoju, budując umocnienia z klocków. Toy Defense łączy te właśnie zabawy ze starym pomysłem gry typu Tower Defense.

Jak to w tego typu grach bywa, musimy obronić naszą bazę przez natarciem wrogich oddziałów, które poruszają się po drodze. Rozstawiamy więc naszych żołnierzy w odpowiednich miejscach. Oczywiście mamy na ich kupno ograniczoną liczbę środków, które zwiększają się wraz ze zniszczeniem wrogi oddziałów. Jednostki oczywiście zdobywają doświadczenie i mogą być ulepszane. Z prostego strzelca z prymitywnym karabinem możemy uzyskać ziejący ołowianą śmiercią karabin maszynowy.
Wrogie oddziały to oczywiście nie tylko piechurzy. Są i pojazdy opancerzone, nakręcane kluczykiem czołgi i samoloty. Po zakończeniu każdej misji możemy wybrać trzy najlepsze naszym zdaniem jednostki, które dostępne będą w kolejnym etapie w niższej cenie.

Co wyróżnia Toy Defense od klasycznych Tower Defense? Jest tego sporo, oczywiście część pomysłów była już stosowana w innych grach, ale tutaj mamy je w dużej ilości, ciekawie wymieszane. Po pierwsze jednostki możemy stawiać tylko w o określonych miejscach. Po drugie, nasze jednostki mogą otrzymywać obrażenia i gdy ich w porę nie uleczymy/naprawimy, umierają, blokując do końca rundy dane miejsce. Oczywiście jest możliwość ich wskrzeszenia. Pod koniec każdej planszy możemy wybrać 3 (po drobnej dopłacie 4) jednostki które przejdą z nami do kolejnej planszy. Będą one sporo tańsze od swoich normalnych odpowiedników, dodatkowo od początku otrzymamy możliwość ich awansowania, do maksymalnego poziomu, jaki miały w poprzedniej planszy.
Skoro już przy ulepszeniach jesteśmy, jest ich łącznie 24, podzielona na 4 dostępne jednostki. Możemy je wykupić po każdej misji, to dzięki nim jednostki na polu walki będą mogły awansować na wyższy poziom. Od czwartego udoskonalenia możemy też wybrać 2 drogi: ofensywną i defensywną. Do tego dochodzą jeszcze możliwości specjalne. Walkę będziemy toczyć na wielu różnorodnych planszach podzielonych na akty.

czwartek, 23.02.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tym razem nasz dinozaur wyruszył na łowy w Miami. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...

sobota, 14.01.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w rolę młodego rolnika i zagraj w symulator, który umożliwi Ci prowadzenie własnego gospodarstwa. Ciężko pracuj, a z pewnością osiągniesz sukces. Hoduj zwierzęta, kupuj dodatkowe gospodarstwa i rozwijaj swoją działalność!
Gracze online (48):
Polecamy: