reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bujaczek

Login: bujaczek
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.03.2013r.
Ost. logowanie: 18.09.2018, 09:45
Punkty: 3 912
Wiek 31
Status offline
Opis

piątek, 23.03.2018r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełną przeszkód i pułapek do czerwonej flagi.
Sterowanie za pomocą strzałek.

sobota, 17.03.2018r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jest to taktyczna strzelanka, której misje rozgrywają się po lądowaniu Aliantów we Francji w roku 1944 (w trybie Freeplay, można także grać jako
Niemcy i Rosjanie).

Wcielamy się w określonej klasy żołnierza: piechota, sanitariusz, snajper lub wsparcie. Każda klasa używa różnych broni i każdy niesie różne urządzenia, takie jak granaty, zestawów medycznych, czy np. paczki z amunicją.

Efekty wizualne można przełączać w opcjach, które mogą poprawić wydajność gry. Proszę zapoznać się z sekcją "how to play" ("jak grać"), aby uzyskać więcej informacji dotyczących różnych trybów gry.


piątek, 16.03.2018r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj swoją własną, oryginalną kolejkę górską pamiętając o pętlach, wyskokach i innych urozmaiceniach trasy. Możesz ją później wypróbować i poprawiać, aż do momentu kiedy Cię całkowicie usatysfakcjonuje.
Sterowanie za pomocą myszki.
Strzałki - poruszanie się (jazda) kolejką
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znakomita i znana gra, w której niszczymy mury zamków i doprowadzamy do śmierci obecnych w środku osób. Sterowanie za pomocą myszki. (drugie kliknięcie - moment wypuszczenia pocisku).

wtorek, 06.06.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! 10800 Zombies to świetna platformowa strzelanka, w której przyjdzie nam się zmierzyć z całymi hordami krwiożerczych zombie. Nasz bohater brnie przez kolejne korytarze, szukając przycisków otwierających drzwi i pokonując całe zastępy żywych trupów. Przeciwnicy atakują nas zarówno wręcz, jak i przy pomocy broni palnej. Nie pozostaniemy im jednak dłużni, gdyż oprócz standardowego pistoletu w nasze ręce oddano solidny arsenał różnych giwer, takich jak np. Shotgun czy granatnik. W lewym górnym rogu ekranu gry widnieje wskaźnik pokazujący w procentach ilość punktów życia, jakie nam pozostały, zaś w prawym aktualnie używana broń i liczba pozostałych naboi. Amunicji jest niewiele, a przeciwników całkiem sporo, więc gra stanowi duże i bardzo wciągające wyzwanie. Pod koniec każdego z rozdziałów czeka nas walka z bossem. Wszystkie postacie, jak i otoczenie wykonane są w charakterystycznym pikselowatym stylu graficznym, który mimo swojej prostoty cieszy oko. Dzięki zróżnicowaniu otoczenia, przeciwników oraz broni w tą darmową zabawę ani przez moment nie wkrada się monotonia.
Przygodowa platformówka w której Twoim celem jest znalezienie wyjścia z planszy i ucieczka przed wściekłymi, zielonymi zombie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się
Z lub Spacja - strzał
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest unikać i omijać jakichkolwiek wrogów. Szukaj wejść do kolejnych komnat, otwieraj kufry, aby zdobywać specjalne moce!

sobota, 20.05.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

piątek, 19.05.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa planszówka. Postaw pionek na ostatnim polu przed innymi graczami! Rzucać kości i podróżuj po planszy pełnej pułapek i niebezpiecznych przygód, może szczęście będzie po Twojej stronie dzisiaj.

środa, 26.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań najlepszym gliniarzem w mieście! Zasiądź za kierownicą amerykańskiego radiowozu, patroluj miasto i ścigaj przestępców.

piątek, 21.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wściekły Tyranozaurus Rex pojawił się w Paryżu. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...
Gracze online (28):
Polecamy: