reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bujaczek

Login: bujaczek
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.03.2013r.
Ost. logowanie: 24.03.2017, 14:56
Punkty: 3 261
Wiek 29
Status offline
Opis

wtorek, 14.03.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Toy Defense pokazuje jak ciekawie łączyć pomysły w Tower Defense
Gra, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do, głównie chłopięcych, zabaw w wojnę, małymi żołnierzami, gdzieś na dywanie. Kiedyś to były żołnierzyki ołowiane, ale za naszych czasów były to już wyłącznie figurki z plastiku. Za ich pomocą rozgrywało się bitwy w swoim pokoju, budując umocnienia z klocków. Toy Defense łączy te właśnie zabawy ze starym pomysłem gry typu Tower Defense.

Jak to w tego typu grach bywa, musimy obronić naszą bazę przez natarciem wrogich oddziałów, które poruszają się po drodze. Rozstawiamy więc naszych żołnierzy w odpowiednich miejscach. Oczywiście mamy na ich kupno ograniczoną liczbę środków, które zwiększają się wraz ze zniszczeniem wrogi oddziałów. Jednostki oczywiście zdobywają doświadczenie i mogą być ulepszane. Z prostego strzelca z prymitywnym karabinem możemy uzyskać ziejący ołowianą śmiercią karabin maszynowy.
Wrogie oddziały to oczywiście nie tylko piechurzy. Są i pojazdy opancerzone, nakręcane kluczykiem czołgi i samoloty. Po zakończeniu każdej misji możemy wybrać trzy najlepsze naszym zdaniem jednostki, które dostępne będą w kolejnym etapie w niższej cenie.

Co wyróżnia Toy Defense od klasycznych Tower Defense? Jest tego sporo, oczywiście część pomysłów była już stosowana w innych grach, ale tutaj mamy je w dużej ilości, ciekawie wymieszane. Po pierwsze jednostki możemy stawiać tylko w o określonych miejscach. Po drugie, nasze jednostki mogą otrzymywać obrażenia i gdy ich w porę nie uleczymy/naprawimy, umierają, blokując do końca rundy dane miejsce. Oczywiście jest możliwość ich wskrzeszenia. Pod koniec każdej planszy możemy wybrać 3 (po drobnej dopłacie 4) jednostki które przejdą z nami do kolejnej planszy. Będą one sporo tańsze od swoich normalnych odpowiedników, dodatkowo od początku otrzymamy możliwość ich awansowania, do maksymalnego poziomu, jaki miały w poprzedniej planszy.
Skoro już przy ulepszeniach jesteśmy, jest ich łącznie 24, podzielona na 4 dostępne jednostki. Możemy je wykupić po każdej misji, to dzięki nim jednostki na polu walki będą mogły awansować na wyższy poziom. Od czwartego udoskonalenia możemy też wybrać 2 drogi: ofensywną i defensywną. Do tego dochodzą jeszcze możliwości specjalne. Walkę będziemy toczyć na wielu różnorodnych planszach podzielonych na akty.

czwartek, 23.02.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tym razem nasz dinozaur wyruszył na łowy w Miami. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...

sobota, 14.01.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w rolę młodego rolnika i zagraj w symulator, który umożliwi Ci prowadzenie własnego gospodarstwa. Ciężko pracuj, a z pewnością osiągniesz sukces. Hoduj zwierzęta, kupuj dodatkowe gospodarstwa i rozwijaj swoją działalność!

piątek, 16.12.2016r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wario porusza się w wielkiej piramidzie, która podzielona została na odmienne światy – w sumie plansz jest 20. W każdej musimy odnaleźć cztery fragmenty kamienia, następnie klucz i wyjście. Na końcu każdego świata czeka oczywiście boss, by go pokonać, trzeba znaleźć jego słaby punkt.

Wario może skakać na różne sposoby, biegać, rzucać różnymi przedmiotami, turlać się – wszystko po to by jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę. Do tego dochodzą jeszcze mini gry, sklepik i pokój, w którym słuchamy zebranych na planszach płyt!
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za sterami samolotu akrobatycznego i daj niesamowity pokaz. Przelatuj przez obręcze zbierając monety, tak aby dotrzeć do mety zanim skończy się paliwo.
bujaczek zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i zaparkuj je w wyznaczonych miejscach, w jak najkrótszym czasie tak, aby ich nie zarysować.
bujaczek zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i zaparkuj je w wyznaczonych miejscach, w jak najkrótszym czasie tak, aby ich nie zarysować.
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Autoboty po raz kolejny muszą stanąć do walki z Decepticonami, które chcą przejąć władzę nad Ziemią. Skacz, strzelaj i transformuj się, aby zwiększyć siłę ognia. Zbierz wszystkie monety i kupuj ulepszenia, aby poprawić swoje uzbrojenie.

poniedziałek, 26.09.2016r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zagraj z milionami graczy na całym świecie i spróbować stać się największym wężem wszech czasów!

sobota, 09.07.2016r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra platformowa z udziałem robota i jego kota. Twój szczeniak został zamknięty. Aby go uwolnić, zapoznaj się labiryntem pełnym pułapek i wrogów.
Niby prosta platformówka, ale z oryginalną opcją zbierania różnych dopalaczy, które pozwalają dostać się tam, gdzie wcześniej się nie dało - wymaga sporo główkowania.
Sterowanie za pomocą strzałek

Wcześniejsza część przygód naszego robota znajduje się tutaj: Robot Wants Kitty
Gracze online (35):
Polecamy: