reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bujaczek

Login: bujaczek
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.03.2013r.
Ost. logowanie: 17.02.2018, 19:18
Punkty: 3 773
Wiek 30
Status offline
Opis

piątek, 07.07.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znakomita i znana gra, w której niszczymy mury zamków i doprowadzamy do śmierci obecnych w środku osób. Sterowanie za pomocą myszki. (drugie kliknięcie - moment wypuszczenia pocisku).

wtorek, 06.06.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! 10800 Zombies to świetna platformowa strzelanka, w której przyjdzie nam się zmierzyć z całymi hordami krwiożerczych zombie. Nasz bohater brnie przez kolejne korytarze, szukając przycisków otwierających drzwi i pokonując całe zastępy żywych trupów. Przeciwnicy atakują nas zarówno wręcz, jak i przy pomocy broni palnej. Nie pozostaniemy im jednak dłużni, gdyż oprócz standardowego pistoletu w nasze ręce oddano solidny arsenał różnych giwer, takich jak np. Shotgun czy granatnik. W lewym górnym rogu ekranu gry widnieje wskaźnik pokazujący w procentach ilość punktów życia, jakie nam pozostały, zaś w prawym aktualnie używana broń i liczba pozostałych naboi. Amunicji jest niewiele, a przeciwników całkiem sporo, więc gra stanowi duże i bardzo wciągające wyzwanie. Pod koniec każdego z rozdziałów czeka nas walka z bossem. Wszystkie postacie, jak i otoczenie wykonane są w charakterystycznym pikselowatym stylu graficznym, który mimo swojej prostoty cieszy oko. Dzięki zróżnicowaniu otoczenia, przeciwników oraz broni w tą darmową zabawę ani przez moment nie wkrada się monotonia.
Przygodowa platformówka w której Twoim celem jest znalezienie wyjścia z planszy i ucieczka przed wściekłymi, zielonymi zombie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się
Z lub Spacja - strzał
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest unikać i omijać jakichkolwiek wrogów. Szukaj wejść do kolejnych komnat, otwieraj kufry, aby zdobywać specjalne moce!

sobota, 20.05.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

piątek, 19.05.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa planszówka. Postaw pionek na ostatnim polu przed innymi graczami! Rzucać kości i podróżuj po planszy pełnej pułapek i niebezpiecznych przygód, może szczęście będzie po Twojej stronie dzisiaj.

środa, 26.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań najlepszym gliniarzem w mieście! Zasiądź za kierownicą amerykańskiego radiowozu, patroluj miasto i ścigaj przestępców.

piątek, 21.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wściekły Tyranozaurus Rex pojawił się w Paryżu. Wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...
bujaczek zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doskonała zabawa point and click. Zaopiekuj się małą, smutną małpką i wykonaj różne czynności (rozwiązując po drodze zagadki) , by ja uszczęśliwić.

czwartek, 13.04.2017r.

bujaczek zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wdziej kurtkę, bo nasz kudłaty bohater rusza na Arktykę, by uratować wszystkich swoich włochatych przyjaciół!

Wspaniale wykonana gra platformowa.
Twoim zadaniem jest skolekcjonować przyjaciół oraz klucze i omijając przeszkody dotrzeć do wyjścia.
bujaczek zagłosowała
Miniaturka gry: Hitz Hitz
(105)
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu arkanoid. Odbijaj piłeczkę od platformy, zbieraj bonusy i zniszcz wszystkie elementy obrazka na planszy. Za pomocą edytora możesz stworzyć własne poziomy.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (27):
Polecamy: