reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: brakdanych

Login: brakdanych
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.08.2009r.
Ost. logowanie: 19.03.2016, 17:31
Punkty: 33 090
Wiek 30
Status offline
Opis https://www.g2a.com/r/g2afr134d1yk3y5-friendly-prices-only Zachęcam do wejścia w link - możliwy zarobek na grach!

środa, 23.10.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Emocjonujące pojedynki policzkujących się kobiet, tego jeszcze tutaj nie było.

Rose and Camellia to gra akcji z elementami walki. Rose and Camellia pozwala wcielić się w postać Reiko, wdowy po ważnym arystokracie, walczącej o swoje prawo do tytułu pani domu. Rose and Camellia opowiada o Reiko, zwyczajnej kobiecie, która wyszła za Shunsuke, najstarszego syna z arystokratycznego domu Tsubakikoji. Tuż po ślubie Shunsuke zmarł, a jego rodzina podważyła pozycję Reiko. Rose and Camellia koncentruje się na walce pomiędzy kobietami. Aby zdobyć prawo do dziedzictwa i należnego jej tytułu, Reiko musi stawić czoła kobietom związanymi z rodem jej męża. Zadaniem Reiko jest uderzenie każdej z kobiet po kolei. Musi uważać także na ataki z ich strony. Rose and Camellia charakteryzuje się tym, że miesza elementy zaczerpnięte z kultury japońskiej oraz wiktoriańskiej. Dom i imiona są japońskie, natomiast stroje przypominają epokę wiktoriańską. Gra oferuje pięć poziomów trudności.

Sterowanie - mysz (klikanie na wyskakujące punkty i rysowanie linii).

poniedziałek, 21.10.2013r.

brakdanych skomentował
Treść komentarza: Witam, witam! Dawno mnie tu nie było, tym bardziej cieszę się, że ktoś o mnie pamięta. W najbliższym czasie myślę, że dodam jeszcze z parę gier.
Pozdrawiam!
brakdanych zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kraina jest atakowana. Zaprowadź porządek pokonując potwory.

sobota, 19.10.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Kraina jest atakowana. Zaprowadź porządek pokonując potwory.

środa, 25.09.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Miej własną flotę piratów i załogę, spróbuj stać się królem wszystkich mórz. Kupuj aktualizacje, statki, werbuj członków załogi i płyń przez morza w poszukiwaniu łupów.
brakdanych dodał
Opis gry: Za pomocą armatki pozbądź się wszystkich wrogów ukrywających się w budowlach.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 18.06.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Cel gry - niech Twoja kula znajdzie się najbliżej pierwszej, która ustala miejsce rzutu. Liczą się tylko najbliższe, więc partię można wygrać do zera.
Sterowanie za pomocą myszki. Sam rzut dzieli się na 4 części - kierunek, kąt, obrót, moc.

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

piątek, 07.06.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Wysadź elementy, by wywołać reakcję łańcuchową i doprowadzić do rozpadu innych cząstek. Ilość możliwych kliknięć w danym levelu podana jest u dołu ekranu gry.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 05.06.2013r.

brakdanych dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest zabicie zombiaków kopnięciami piłki. Mozesz wybierać między krajami, które brały udział w Euro 2012. Powodzenia.
brakdanych dodał
Opis gry: Zasiądź za kółkiem Monster Trucka i przechodź kolejne poziomy, takie jak np. przejazd na czas, skok w dal czy transport ładunku.Wykonuj wszystko prawidłowo w odpowiednim czasie.
Gracze online (4):
Polecamy: