reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bombell23

Login: bombell23
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.05.2013r.
Ost. logowanie: 20.06.2018, 17:56
Punkty: 35
Wiek
Status offline
Opis

środa, 01.02.2017r.

bombell23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru kulki

wtorek, 16.08.2016r.

bombell23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Zuma. Pokonaj słynny piracki szlak i podbij wszytkie wyspy. Celuj działami tak, by minimum 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Armaty przełączamy klikając na nie myszką lub za pomocą spacji.

Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: Blackbeard's Island

niedziela, 01.05.2016r.

bombell23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Zuma. Pokonaj słynny piracki szlak i podbij wszytkie wyspy.Celuj działami tak, by minimum 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Armaty przełaczamy klikając na nie myszką.
Gracze online (17):
Polecamy: