reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bazant

Login: bazant
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.08.2009r.
Ost. logowanie: 13.01.2018, 17:25
Punkty: 388
Wiek 33
Status offline
Opis To tu, to tam...

niedziela, 24.07.2016r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Światowe mistrzostwa w biegach właśnie się rozpoczęły! Stwórz własnego zawodnika i pobij wszystkie rekordy! Uważaj na innych zawodników, którzy nie zawahają się użyć wszystkiego byle wygrać wyścig.
bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w niesamowitym turnieju piłki nożnej, pokaz na co stać Twoja drużynę, przeprowadzaj spektakularne akcje i strzel jak najwięcej bramek!

wtorek, 03.11.2015r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zapraszamy do miasta dusz, w którym zaprojektujesz swoją duszę i będziesz ją szkolił na arenie, zdobywał nowe umiejętności, sprzęt, i walczysz sobie drogę na szczyt w tej ekscytującej grze treningowej/RPG

Głowne cechy gry
*5 Zabawnych mini-gier poprawiających statystyki twojego bohatera
*Ponad 33 poziomów na arenie
*Tryb Przetrwania
*44 wrogów i bossów
*Tony sprzętu, umiejętności itp
*Dom do zbudowania
*Tajemnice do odblokowania
*Muzeum do inwestowania

niedziela, 30.08.2015r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wielki las jest atakowany przez potwory. Jako najlepszy łucznik w całym królestwie musisz ich powstrzymać. Zabijaj potwory zdobywaj doświadczenie i złoto za które wykupisz ulepszenia swojej postaci.
bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stań się trenerem i poddaj szkoleniu Trexa. Eksploruj planety, zdobywaj nowe umiejętności i poprowadź Tyrex do zwycięstwa i chwały.

sobota, 13.06.2015r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przed Tobą niezwykle wciągająca gra, w której hodujesz potwora typu Lania. Zaczynasz praktycznie z niczym, masz tylko jedno jajko, które będzie ewoluowało. Wszystkie Lanie są nieśmiertelne, ale mogą przeistoczyć się w jajka, a następnie odrodzić się jeszcze silniejsze.

niedziela, 24.05.2015r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

sobota, 14.12.2013r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra typu defense, w której obrona zamku zależy całkowicie od Twojej kreatywności. Wcielasz się w trzech dzielnych obrońców, mających na celu powstrzymać atak dzikusów. Każdy z Twoich bohaterów posiada unikalne umiejętności.

poniedziałek, 25.11.2013r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

piątek, 22.11.2013r.

bazant zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zombie Apokalipsa, która wkręciła miliony graczy na całym globie powraca w nowej odsłonie! Zarażaj kolejne miasta, kraje a nawet kontynenty i spraw, by cały świat dowiedział się o potędze zombie. Pamiętaj o rozwijaniu swoich jednostek, co ma kluczowy wpływ na późniejsze efekty Twojej pracy.

Zainfekuj cały świat i zdobądź Hot Chick!

Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsze odsłony tej genialnej gry mozecie znaleźć tutaj: Infectonator Series
Gracze online (17):
Polecamy: