reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: baranieros

Login: baranieros
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.09.2008r.
Ost. logowanie: 25.03.2019, 18:10
Punkty: 4 179
Wiek 34
Status offline
Opis

środa, 06.03.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami i to w wersji PRO! Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?

poniedziałek, 25.02.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Stwórz własne ranczo, hoduj pomarańcze, sadź nowe drzewa i sprzedawaj swoje żniwa, aby stać się prawdziwym pomarańczowym potentatem. Ulepsz swoją plantację i stwórz udane pomarańczowe ranczo!

czwartek, 21.02.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wszyscy czasami czujemy się słabi i szukamy pomocy. I nie jest to niczym złym, jesteśmy ludźmi, a czasami wsparciem i miłe słowo jest mile widziane. Nawet najtwardsi faceci i kobiety czasami nie czują się zbyt dobrze.

Nawet najlepsi potrzebują pomocy, czasami nawet warto uronić łzy. Najważniejszym jest, aby szukać pomocy, gdy jest potrzebna. Clevia jest magikiem, której moc zaczyna słabnąć. Musi ją poprawić. Przybywa w magiczny świat Rifea.

Będzie musiała odpowiedzieć na pięć pytań - zagadek, jeśli chce zdobyć wystarczającą energię do swojej misji. Dzisiejsza gra jest podobna do naszych gier quizowych, które uwielbiasz. Nikt nie mówi, że będzie to łatwe zadanie, ale warto spróbować. Postaw się w roli maga. I spróbuj zrozumieć, jak to jest być wcielić się w jego skórę. Powodzenia.

niedziela, 03.02.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Celem jest, aby wyprowadzić czerwony klocek z planszy, usuwając pozostałe bloki z drogi.

piątek, 01.02.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kombinuj i przestawiaj elementy tak, by zebrać 3 gwiazdki i doprowadzić piłkę do celu.

wtorek, 27.11.2018r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się mrożąca krew w żyłach - Bob wyrusza do krainy smoków i czarodziejów! Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w tej pełnej zagadek baśniowej krainie, dbając o to, by miał udane przygody.

Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba do celu.

Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

czwartek, 15.11.2018r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.

Pustynia i ślimak to niezbyt logiczne połączenie, ale to tutaj znalazł się Bob w kolejnej odsłonie tej mega popularnej gry akcji.

Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba z powrotem do domu.

Świat jeszcze nigdy nie zjednoczył się tak dla ślimaka!
baranieros zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

środa, 03.10.2018r.

baranieros zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się z gangsterami, którzy nauczą cię wygrywać w bilarda.
baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zestrzelić wszystkie cele w danym levelu, w jak najkrótszym czasie i jak najmniejszą ilością strzałów.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (32):
Polecamy: