reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: baranieros

Login: baranieros
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.09.2008r.
Ost. logowanie: 19.01.2020, 19:01
Punkty: 4 446
Wiek 35
Status offline
Opis

sobota, 11.01.2020r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wielokolorowe błyszczące bąbelki ponownie rzucają ci wyzwanie, ale teraz ich warunki są zaostrzone. Nie chcą tylko, żebyś wystrzeliwał piłki do ostatniego rzędu. Jednocześnie czas rozgrywki jest ograniczony. Licznik czasu tyka w prawym dolnym rogu, a po lewej stronie znajduje się obliczenie punktów. Kiedy bomby z czaszkami zaczną wylewać się z armaty zamiast z kulek, oznacza to, że poziom się zbliża ku końcowi. Użyj kul bonusowych, aby wywołać eksplozję w grze Bubble Wipeout.

Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
baranieros zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Medieval Cop Series
baranieros zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! W tę grę grały miliony na samej giercowni. Najnowsza odsłona wspaniałej gry logicznej d Barta Bonte pt. "Factory Balls" w której tworzymy piłki o odpowiednim rozmiarze, kolorze i wzorze.

Stwórz piłkę taką samą, jaka jest na rysunku pudełka. W trakcie gry dopasuj dobrze kolor i wielkość, a piłka wpadnie do pudełka.

Na każdym poziomie zobaczysz docelowy projekt swojej piłki na pudełku wysyłkowym. Zaczynając od zwykłej białej kuli, zabierz się do pracy, klikając narzędzia, których chcesz użyć, i spróbuj wyprodukować odpowiednią piłkę.

Na przykład docelowa piłka może być pomarańczowa z białymi oczami i czarnymi źrenicami, co oznacza, że ​​musisz użyć różnych okularów, aby zablokować farbę i stworzyć różne wzory. Chcesz zrobić dziób? Może trzeba kilka razy pociągnąć za pomocą szczypiec.

Nie ma limitu czasu ani kary za wykonanie niewłaściwych ruchów, więc możesz wypróbować kilka różnych konfiguracji, aby poczuć swoją drogę do sukcesu.
Jeśli lubisz mózgowe wyzwania i chcesz ćwiczyć umysłowo, spodoba ci się Factory Ball

środa, 04.12.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click.

Teraz Adam ma specjalną misję. Święta się zbliżają i Eva desperacko marzy o choince. Czy uda Ci się spełnić jej oczekiwania?

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam and Eve Series

wtorek, 03.12.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zostań łowcą nagród na dzikim zachodzie. Moim zdaniem rewelacja!

środa, 27.11.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Anglojęzyczna gra słowna. Zamieniaj litery tak, by tworzyć prawidłowe słowa w krzyżówce. Rozwiązuj szereg sprytnych zagadek, z której żadnej nie zobaczysz nigdy dwa razy!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 15.11.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Niezwykle brutalny zabijacz czasu. Wybierz jeden ze sposobów uśmiercenia patyczaka.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 05.11.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Sprawdź swoją celność oraz swoje umiejętności na mistrza łucznictwa.

sobota, 02.11.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przeszukać bazę wojskową i znajdź 16 naboi, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

Uwaga, jak nie widzisz wskaźnika od myszki to proszę odswieżyć stronę z grą. Niestety niektóre reklamy przed grą psują obsługę myszki. Reklamy te oczywiście nie są od nas.

wtorek, 29.10.2019r.

baranieros zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Może wielu z nas uwielbia horrory i czuje się, jakby byli gotowi stawić czoła wszystkiemu, co się tam dzieje, bez żadnego strachu. Ale czy to prawda? Czy naprawdę jesteśmy przygotowani do bycia postaciami w horrorach? Nie jesteśmy tak pewni...

W każdym mieście jest jakieś szczególne miejsce lub dom, który budzi lęk u wszystkich jego mieszkańców. Zwykle chodzi o stary, opuszczony dom, pełen pająków i nietoperzy, brudne i prawie zrujnowane miejsce. Ludzie wyobrażają sobie wszelkiego rodzaju historie o tych miejscach i czasami zdarza się, że te historie są prawdziwe. Tak właśnie stało się z grupą wielbicieli horrorów i łowców wampirów, którzy postanowili wejść do domu, którego nazwa była wymawiana szeptem.

Według opowieści wampir Remus i jego partnerka, wampirka Nora, mieszkają w tym domu, który jest najstraszniejszym domem w mieście, do którego nikt nie ma odwagi wejść. Grupa ludzi nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zostali „powitani” przez Remusa i Norę. Teraz muszą rozwiązać kilka zadań, jeśli chcą opuścić dom żywi...Gracze online (11):
Polecamy: