reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 23.04.2017, 16:18
Punkty: 2 352
Wiek 44
Status offline
Opis

niedziela, 23.04.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: d***

piątek, 14.04.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta jakże wciągająca przygoda będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Wcielasz się w chłopca, który jest zagubiony w obcym świecie i musi znaleźć drogę do domu. Nie będzie to proste, gdyż zatraciłeś się pomiędzy wymiarami. Wrzucony do nieznanego świata, opanowanego przez tajemniczą siłę znaną tylko jako "The Darkness", natkniesz się na dziwną zjawę, który obiecuje, że może pomóc Ci dostać się do domu... jeśli Ty pomożesz jej odbudować potężny talizman. Twoja misja staje się mimowolnie ofertą o przetrwanie, która przetestuje granice Twoich możliwości podczas podróży przez pięć Żywiołów-Światów: Ziemia, Powietrze, Woda, Ogień i Duchy, zanim staniesz w konfrontacji z "The Darkness" w kulminacyjnej bitwie.

Na swojej drodze zaczniesz widzieć znajomych chłopaków z Twojej paczki, a widzieć ich będziesz poprzez łzy, które pojawiają się między wymiarami. Wkrótce stanie się jasne, że macie wspólnego wroga i że będą odgrywać ważną rolę w pomaganiu Ci w powrocie do domu.
badface skomentował
Treść komentarza: na kilka dni raczej ,tego nie da się ukończyć

środa, 05.04.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Shifty Gears to gra wyścigowa 2D z możliwością zmiany pojazdów. Musisz dotrzeć do mety w wyznaczonym czasie. Twój pojazd będzie się przegrzewać, jeśli jeździsz nim przez długi czas; Musisz zmienić go na inny pojazd. Rozbijaj inne samochody, aby uzyskać dodatkowy wynik, ale uważaj na uszkodzenia. Często zmieniaj pojazdy, aby uzyskać dodatkowe nitro i punkty. Powodzenia!

czwartek, 16.03.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Sieczemy Mroczne Pomioty, zdobywamy doświadczenie i rozwijamy naszą postać. Graliście w oryginalne Dragon Age Legends na facebooku? To jest lepsze! Tym razem dynamiczne, zręcznościowe hack'n'slash.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 15.03.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ciekawy pasjans ozdobiony motywem dżungli. Przyjrzyj się kartom i spróbować usunąć je wszystkie z pola gry w kolejności rosnącej lub malejącej. Postaraj się ukończyć wszystkie poziomy, tak szybko, jak to możliwe, aby zdobyć więcej punktów.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 14.03.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Miasto opanowała apokalipsa zombie! Czy uda Ci się uciec i dotrzeć do helikoptera? Tratuj zombich i ratuj ocalałych, nie zapomnij też o zbieraniu kasy na ulepszenia.

niedziela, 05.03.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Druga, równie wspaniała część platformówki Hall of the Wild. Tym razem zbieramy dimanety.

piątek, 03.03.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Tych bezlitosnych istot, które powstały ze zmarłych nie da się pomylić z niczym innym. Zombie, to nieodłączny element wierzeń, zmartwień wieśniaków, jak i życia kulturalnego - niezliczone filmy, gry, jak i święto Halloween. W Zombie: Last Night 2 przyjdzie Ci się zmierzyć z tymi bezwzględnymi, bez litościwymi istotami, walcząc z nimi przy pomocy posiadanej broni palnej. Zrób zatem wszystko, by bohater którym Ci przyjdzie pokierować, wyszedł z tego bez szwanku!
Zarobione w walce pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S:A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
1;2;3 - zmiana broni
Spacja - użyj apteczki

niedziela, 19.02.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli znalazłbyś most na drugą stronę, miałbyś odwagę go przekroczyć? Chcesz wejść do królestwa zmarłych, gdzie udręczone dusze żyją w wiecznej ciemności?

Brama śmierci zostaje otwarta ze względu na pełnię księżyca. Jeśli wejdziesz w głąb skręconego i mrocznego świata, być może przekroczysz punkt bez powrotu.

Jest to pełnia księżyca, wiatr wyje, wszystko krzyczy, aby nie iść dalej, ale po prostu nie możesz nic na to poradzić. Targa tobą nieopanowana potrzeba, aby zobaczyć, co tam jest, co mieszka po drugiej stronie...

Dla zwiększenia wrażeń i niesamowitego klimatu gry, zaleca się grać w słuchawkach i zaciemnionym pomieszczeniu.
Gracze online (27):
Polecamy: