reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 20.01.2017, 12:48
Punkty: 2 164
Wiek 44
Status offline
Opis

Wczoraj, 19.01.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Armia głodnych szkieletów porwała Jake'a. Wyrusz mu na ratunek i stań twarzą w twarz z niezliczoną rzeszą żołnierzy z ognia, lodu i kości. Zbieraj różne przedmioty i łącz je odpowiednio, żeby móc dłużej przeżyć. Księżniczka Bubblegum wesprze Cię z pomocą swej wiedzy naukowej. Tylko Ty możesz uratować Jake'a!

środa, 11.01.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonać terenówką bardzo trudne wyścigi, rozgrywające między innymi w dżungli oraz w scenerii zimowej. Postaraj się jak w najkrótszym czasie pokonać dany etap, po drodze uważając na przeszkody i aby Twoja terenówka nie wypadła z drogi.
badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Co czai się w lesie po zmroku? Kto czuwa nad nami? Kto rozświetli naszą drogę, gdy nawet księżyc poszedł spać? Kto może pokonać zło i przywrócić pokój? Dołącz do ErlinE i przekonaj się sam!

poniedziałek, 09.01.2017r.

badface zagłosował
Miniaturka gry: E Roc E Roc
(31)
Ocena
(4)
Opis gry: Sterujesz kulą i musisz zebrać słoneczka. Owe słoneczka do skumulowane cząsteczki energii, które pomogą Ci wydostać się z planety, na jakiej awaryjnie wylądowałeś.
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 08.12.2016r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Odkryj tajemniczy świat starożytnych cywilizacji. Dawno temu Aztekowie zbudowali wiele niezwykłych konstrukcji takich jak np. piramidy. Teraz jest czas, aby zbadać wszystko i znaleźć jakieś skarby. Musisz wyczyścić wszystkie budynki z liści. Kamienie są rozrzucone po planszy na każdym poziomie. Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów, aby usunąć liście pod spodem. Zniszcz splątane liany, przełamuj bariery i zabij denerwujące pająki, aby zakończyć swoje zadania na każdym poziomie. 80 poziomów wyzwanie czeka na Ciebie. Rywalizuj z innymi graczami za pośrednictwem tablicy wyników. Baw się dobrze!

sobota, 03.12.2016r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Utrzymana w konwencji fantasy gra typu 3 w rzędzie, w której wcielamy się w czarnoksiężnika i mamy wiele różnorodnych misji do wykonania.

poniedziałek, 07.11.2016r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w pogromcę robali! Ulepszaj swoją broń i zabij jak najwięcej szkodników, aby nabić jak najwyższy wynik!
badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Retro platformówka, w której Twoim zadaniem jest dotrzeć do portalu w każdym z poziomów.

niedziela, 30.10.2016r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ścigaj się na śnieżnych trasach w Pucharze Świątecznym w nowym pojeździe, zdobądź nowe nagrody w świecie gry i pokonaj nowe powierzchnie! Teraz z możliwością ustawienia sterowania za pomocą klawiatury.

Strzeż się! Motocross Nitro zbudzi śpiącego w tobie demona szybkości, wysyłając cię na motocyklowe wyścigi na różnych trasach i terenach, gdzie kaskaderskie triki są kluczem do zostawienia konkurencji w tyle.

Ulepszaj swój motor i dostosuj go do czekających cię wyzwań, po czym rzuć wyzwanie przeciwnikom w wyścigach, sprintach i kombinacjach dowolnych, aby pokazać najlepsze triki i jako pierwszy przekroczyć linię mety. Odblokuj nowe poziomy, triki i ulepszenia, wygraj wszystkie wyścigi i zdobądź wszystkie ulepszenia motocykla, aby odsadzić przeciwników. Oto pełne przeżycie motocrossowe.

Odpal silnik! Przygotuj się! Czas wybrać się na szosę.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - nitro
Z;X;C - triki
R - restart toru

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

sobota, 22.10.2016r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą sportowej fury i wyrusz w podróż po Stanach Zjednoczonych, biorąc udział w niesamowitych wyścigach. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Gracze online (31):
Polecamy: