reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 23.02.2017, 11:35
Punkty: 2 230
Wiek 44
Status offline
Opis

niedziela, 19.02.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli znalazłbyś most na drugą stronę, miałbyś odwagę go przekroczyć? Chcesz wejść do królestwa zmarłych, gdzie udręczone dusze żyją w wiecznej ciemności?

Brama śmierci zostaje otwarta ze względu na pełnię księżyca. Jeśli wejdziesz w głąb skręconego i mrocznego świata, być może przekroczysz punkt bez powrotu.

Jest to pełnia księżyca, wiatr wyje, wszystko krzyczy, aby nie iść dalej, ale po prostu nie możesz nic na to poradzić. Targa tobą nieopanowana potrzeba, aby zobaczyć, co tam jest, co mieszka po drugiej stronie...

Dla zwiększenia wrażeń i niesamowitego klimatu gry, zaleca się grać w słuchawkach i zaciemnionym pomieszczeniu.

sobota, 18.02.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!
Żołnierzu, Twoja baza potrzebuje obrońcy! Wybierz snajpera i broń w tej grze strzelance i przygotuj się do obrony swojego terytorium za wszelką cenę. Zlikwiduj wszystkich agresorów, aby zaliczyć poziom i pamiętaj, by kontrolować stan swoich środków obrony - ich wytrzymałość jest ograniczona.
badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa. Tym razem Fancy Pants musi ratować swoją dziewczynę z rąk piratów. W tym celu wędrujemy po różnych krainach po drodze zbierając perły i oczywiście pokonując wrogów napotkanych na drodze.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
S - skok
A - atak potężnym mieczem (miecz wchodzi do gry dopiero później)
P - pauza

Uwaga, gra ze względu na swoja złożoność może długo ładować się.
badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Po raz drugi przenosimy się na planetę Zombotron i walczymy z zombie.
Planeta Zombotron jest zamieszkana przez ludzi mutantów i zombie. Nie bardzo wiadomo skąd one pochodzą i co jedzą. Ale wiadomo jedno - chcą zniszczyć wszystko co się rusza!
badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Toy Defense pokazuje jak ciekawie łączyć pomysły w Tower Defense
Gra, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do, głównie chłopięcych, zabaw w wojnę, małymi żołnierzami, gdzieś na dywanie. Kiedyś to były żołnierzyki ołowiane, ale za naszych czasów były to już wyłącznie figurki z plastiku. Za ich pomocą rozgrywało się bitwy w swoim pokoju, budując umocnienia z klocków. Toy Defense łączy te właśnie zabawy ze starym pomysłem gry typu Tower Defense.

Jak to w tego typu grach bywa, musimy obronić naszą bazę przez natarciem wrogich oddziałów, które poruszają się po drodze. Rozstawiamy więc naszych żołnierzy w odpowiednich miejscach. Oczywiście mamy na ich kupno ograniczoną liczbę środków, które zwiększają się wraz ze zniszczeniem wrogi oddziałów. Jednostki oczywiście zdobywają doświadczenie i mogą być ulepszane. Z prostego strzelca z prymitywnym karabinem możemy uzyskać ziejący ołowianą śmiercią karabin maszynowy.
Wrogie oddziały to oczywiście nie tylko piechurzy. Są i pojazdy opancerzone, nakręcane kluczykiem czołgi i samoloty. Po zakończeniu każdej misji możemy wybrać trzy najlepsze naszym zdaniem jednostki, które dostępne będą w kolejnym etapie w niższej cenie.

Co wyróżnia Toy Defense od klasycznych Tower Defense? Jest tego sporo, oczywiście część pomysłów była już stosowana w innych grach, ale tutaj mamy je w dużej ilości, ciekawie wymieszane. Po pierwsze jednostki możemy stawiać tylko w o określonych miejscach. Po drugie, nasze jednostki mogą otrzymywać obrażenia i gdy ich w porę nie uleczymy/naprawimy, umierają, blokując do końca rundy dane miejsce. Oczywiście jest możliwość ich wskrzeszenia. Pod koniec każdej planszy możemy wybrać 3 (po drobnej dopłacie 4) jednostki które przejdą z nami do kolejnej planszy. Będą one sporo tańsze od swoich normalnych odpowiedników, dodatkowo od początku otrzymamy możliwość ich awansowania, do maksymalnego poziomu, jaki miały w poprzedniej planszy.
Skoro już przy ulepszeniach jesteśmy, jest ich łącznie 24, podzielona na 4 dostępne jednostki. Możemy je wykupić po każdej misji, to dzięki nim jednostki na polu walki będą mogły awansować na wyższy poziom. Od czwartego udoskonalenia możemy też wybrać 2 drogi: ofensywną i defensywną. Do tego dochodzą jeszcze możliwości specjalne. Walkę będziemy toczyć na wielu różnorodnych planszach podzielonych na akty.

czwartek, 09.02.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w nocnego łowcę potworów i rozpocznij swoją bitwę! Na Twojej drodze staną nietoperze, czarownice, skaczące dynie i wiele więcej... Uaktualniaj swoje umiejętności i broń, Użyj zebranych monet, by kupić srebrne kule, magnesy i wiele innych wspaniałych ulepszeń. Eliminuj różnych wrogów z różnych broni, aż spotkasz bossa - Czy jego również zdołasz pokonać?
badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Armia głodnych szkieletów porwała Jake'a. Wyrusz mu na ratunek i stań twarzą w twarz z niezliczoną rzeszą żołnierzy z ognia, lodu i kości. Zbieraj różne przedmioty i łącz je odpowiednio, żeby móc dłużej przeżyć. Księżniczka Bubblegum wesprze Cię z pomocą swej wiedzy naukowej. Tylko Ty możesz uratować Jake'a!

środa, 11.01.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonać terenówką bardzo trudne wyścigi, rozgrywające między innymi w dżungli oraz w scenerii zimowej. Postaraj się jak w najkrótszym czasie pokonać dany etap, po drodze uważając na przeszkody i aby Twoja terenówka nie wypadła z drogi.
badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Co czai się w lesie po zmroku? Kto czuwa nad nami? Kto rozświetli naszą drogę, gdy nawet księżyc poszedł spać? Kto może pokonać zło i przywrócić pokój? Dołącz do ErlinE i przekonaj się sam!

poniedziałek, 09.01.2017r.

badface zagłosował
Miniaturka gry: E Roc E Roc
(31)
Ocena
(4)
Opis gry: Sterujesz kulą i musisz zebrać słoneczka. Owe słoneczka do skumulowane cząsteczki energii, które pomogą Ci wydostać się z planety, na jakiej awaryjnie wylądowałeś.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (4):
Polecamy: