reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 25.06.2017, 16:49
Punkty: 2 500
Wiek 44
Status offline
Opis

sobota, 24.06.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą monster trucka i weź udział w szalonych wyścigach.

środa, 14.06.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu idle, czepiącą wiele elementów z klasycznych gier RPG. Podróżujesz z miejsca na miejsce na mapie. Możesz iść do sklepu, polować na istoty zła, ukończyć wiele questów i zbadać
elitarne lochy, aby zabić bossa, klikając przyciski trybu.

Gra zawiera realistyczne lochy! Możesz wykonywać różne questy w każdym lochu, aby zarobić nagrody. Zdobądź talent, aby nauczyć się nowych umiejętności po osiągnięciu poziomu; Zawsze możesz zresetować te umiejętności, kupując w sklepie reset talentów.

Nie zapomnij sprzedać swojego łupu i niewykorzystanych przedmiotów, aby zarobić więcej złota. Gdy Twój poziom jest wystarczająco wysoki, możesz wyruszyć do innego miejsca, by polować na silniejszych wrogów z większymi nagrodami. Powodzenia podbijając lochy!

sobota, 10.06.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Jesteś ofiara eksperymentu przeprowadzonego przez tajne laboratorium wojskowe, której głowa została oddzielona od ciała.
Twoim zadaniem jest dokonać zemsty i wrócić do ciała.

czwartek, 08.06.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Nie ma bata żeby ukończyć wszystkie plansze

wtorek, 06.06.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Pływaj po nieznanych morzach i odkrywaj skarby ukryte gdzieś w głębinach. Przed Tobą wciągająca gra, w której musisz połączyć ze sobą co najmniej trzy te same elementy, by brązowe pola całkowicie zniknęły z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 24.05.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fani escape'ów macie dzisiaj nie lada gratkę, o to przed Wami kolejna odsłona niesamowitej serii Forgotten Hill.

Mieszkańcy Forgotten Hill nie są odporni na miłość, ale ponieważ waśnie jesteśmy w Forgotten Hill, rzeczy nie idą dokładnie tak, jak się spodziewasz...

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

Cechy gry:
* Niesamowicie przerażająca atmosfera ukazana w wyjątkowym stylu graficznym
* ambitne i oryginalne zagadki
* dziwne tajemnicze znaki
* Nowe elementy, które pozwolą Ci zrozumieć zagadkową historię zapomnianego Hill

piątek, 28.04.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Spadkobiercy mają kilka ważnych zadań i potrzebują twojej pomocy. Sprawdź, co mają robić i upewnij się, że będzie to zrobione.

Rozpoczniesz grę z Mal i udasz się na dynamiczną misję, podczas której będziesz zdobywał złoto i wykonywał tricki. Możesz zwiększyć prędkość swoich obrotów i skoków poprzez wizytę w sklepiku. Odblokuj Jay, Evie i Carlosa!

niedziela, 23.04.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: d***

piątek, 14.04.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta jakże wciągająca przygoda będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Wcielasz się w chłopca, który jest zagubiony w obcym świecie i musi znaleźć drogę do domu. Nie będzie to proste, gdyż zatraciłeś się pomiędzy wymiarami. Wrzucony do nieznanego świata, opanowanego przez tajemniczą siłę znaną tylko jako "The Darkness", natkniesz się na dziwną zjawę, który obiecuje, że może pomóc Ci dostać się do domu... jeśli Ty pomożesz jej odbudować potężny talizman. Twoja misja staje się mimowolnie ofertą o przetrwanie, która przetestuje granice Twoich możliwości podczas podróży przez pięć Żywiołów-Światów: Ziemia, Powietrze, Woda, Ogień i Duchy, zanim staniesz w konfrontacji z "The Darkness" w kulminacyjnej bitwie.

Na swojej drodze zaczniesz widzieć znajomych chłopaków z Twojej paczki, a widzieć ich będziesz poprzez łzy, które pojawiają się między wymiarami. Wkrótce stanie się jasne, że macie wspólnego wroga i że będą odgrywać ważną rolę w pomaganiu Ci w powrocie do domu.
badface skomentował
Treść komentarza: na kilka dni raczej ,tego nie da się ukończyć
Gracze online (7):
Polecamy: