reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 25.08.2018, 21:52
Punkty: 2 684
Wiek 46
Status offline
Opis

poniedziałek, 23.04.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przerażająca gra typu horror osadzona w legendarnej serii Resident Evil. Kontrolujesz postać Ethana Wintersa, który szuka swojej zaginionej żony Mii. Musisz zbadać opuszczony dom, w którym kiedyś żyła i podążać śladami przez nią pozostawionymi, aby odkryć mroczne sekrety, które można znaleźć w tej chłodnej siedzibie.

Musisz zachować nerwy na wodzy oraz spryt, aby przetrwać i odkryć prawdę o swojej dawno utraconej miłości.

Gra ma prosty interfejs i rozgrywkę - wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby wejść w interakcję z otoczeniem.

niedziela, 14.01.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Chroniąc się przed katastrofą lotniczą nasz bohater zdążył wyskoczyć z samolotu i wylądował na nieznanej wyspie. Pomóż mu przeszukać całą wyspę, zbierz niezbędne przedmioty i użyj ich wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, by pomóc mu się stąd wydostać i wrócić do domu.

Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

środa, 08.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Osiągnąć 240 bez zabijania to chyba nie do zrobienia

wtorek, 07.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Dobra już wiem
badface skomentował
Treść komentarza: Ma ktoś pomysł jak zestrzelić te latające mendy które atakują mnie od d*** strony ?

poniedziałek, 14.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Poślij swoją rakietę jak najwyżej, by osiągnąć cel, którym jest Księżyc. Omijaj przeszkody i pamiętaj, żeby po każdej akcji wykorzystać zdobyte fundusze na ulepszenia.

niedziela, 13.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za sterami jednego z kosmicznych statków bojowych i odeprzyj atak nieprzyjaciela. Odblokuj nowe jednostki bojowe, a zdobytą kasę inwestuj w ich ulepszanie.
badface zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą super sportowej fury i pokaz na co Cię stać! Możesz wybrać cztery różne wysokiej klasy samochody sportowe z pięknym nadwoziem i super szybkimi silnikami. Dodatkowo możesz także wybrać zachowanie kierowcy, aby dopasować je do własnych upodobań - na przykład można sprawić, że sterowanie będzie bardziej czułe. Wreszcie, można również dostosować reflektory samochodu i kolor dymu, aby samochód naprawdę był jak własny.

Po wybraniu pojazdu możesz jeździć po rozległym i otwartym pejzażu miejskim. Miasto ma wiele różnych tras, dróg, autostrad..., które czekają na odkrycie. Grafika jest fantastyczna i struktury, wśród których jeździsz są imponujące. Zanurz się w tym świecie i kieruj wymarzonym autem.
badface zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wytrzymaj deszcz meteorytów najdłużej jak potrafisz

poniedziałek, 07.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pewnego dnia dziadek Pecos postanowił podzielić się tajemnicą z wnukiem. Opowiedział mu historię, że jest pewien jest ukryty skarb, pogrzebany gdzieś w byłej kopalni. Ale jest jeden problem. Skarb spoczywa bardzo głęboko pod ziemią na głębokości ponad 100 jardów! Wtedy wnuk pomyślał o swoim przyjacielu, zwanym Mad Digger. On jest jedynym, który może tego dokonać. Twoim zadaniem jest kopać coraz głębiej i głębiej, aż do odnalezienia skarbu. To nie jest tak proste jak się wydaje. Tlen ucieka z każdym krokiem, trzeba wyodrębnić odpowiednie minerały, aby poprawić swój sprzęt i narzędzia, a także kupić granaty i dynamit, aby zejść szybciej i niżej.
Gracze online (18):
Polecamy: