reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 08.11.2017, 16:25
Punkty: 2 664
Wiek 45
Status offline
Opis

środa, 08.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Osiągnąć 240 bez zabijania to chyba nie do zrobienia

wtorek, 07.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Dobra już wiem
badface skomentował
Treść komentarza: Ma ktoś pomysł jak zestrzelić te latające mendy które atakują mnie od d*** strony ?

poniedziałek, 14.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Poślij swoją rakietę jak najwyżej, by osiągnąć cel, którym jest Księżyc. Omijaj przeszkody i pamiętaj, żeby po każdej akcji wykorzystać zdobyte fundusze na ulepszenia.

niedziela, 13.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za sterami jednego z kosmicznych statków bojowych i odeprzyj atak nieprzyjaciela. Odblokuj nowe jednostki bojowe, a zdobytą kasę inwestuj w ich ulepszanie.
badface zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą super sportowej fury i pokaz na co Cię stać! Możesz wybrać cztery różne wysokiej klasy samochody sportowe z pięknym nadwoziem i super szybkimi silnikami. Dodatkowo możesz także wybrać zachowanie kierowcy, aby dopasować je do własnych upodobań - na przykład można sprawić, że sterowanie będzie bardziej czułe. Wreszcie, można również dostosować reflektory samochodu i kolor dymu, aby samochód naprawdę był jak własny.

Po wybraniu pojazdu możesz jeździć po rozległym i otwartym pejzażu miejskim. Miasto ma wiele różnych tras, dróg, autostrad..., które czekają na odkrycie. Grafika jest fantastyczna i struktury, wśród których jeździsz są imponujące. Zanurz się w tym świecie i kieruj wymarzonym autem.
badface zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wytrzymaj deszcz meteorytów najdłużej jak potrafisz

poniedziałek, 07.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pewnego dnia dziadek Pecos postanowił podzielić się tajemnicą z wnukiem. Opowiedział mu historię, że jest pewien jest ukryty skarb, pogrzebany gdzieś w byłej kopalni. Ale jest jeden problem. Skarb spoczywa bardzo głęboko pod ziemią na głębokości ponad 100 jardów! Wtedy wnuk pomyślał o swoim przyjacielu, zwanym Mad Digger. On jest jedynym, który może tego dokonać. Twoim zadaniem jest kopać coraz głębiej i głębiej, aż do odnalezienia skarbu. To nie jest tak proste jak się wydaje. Tlen ucieka z każdym krokiem, trzeba wyodrębnić odpowiednie minerały, aby poprawić swój sprzęt i narzędzia, a także kupić granaty i dynamit, aby zejść szybciej i niżej.

piątek, 28.07.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Heavy Metal Rider to błyskawiczne motocyklowe wyścigi. Sterowanie strzałkami, turbo - spacja
badface skomentował
Treść komentarza: Po 23.355 pkt. już mi się odechciało 3/5
Gracze online (1):
Polecamy: