reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: badface

Login: badface
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.07.2010r.
Ost. logowanie: 30.07.2019, 09:49
Punkty: 2 700
Wiek 48
Status offline
Opis

wtorek, 30.07.2019r.

badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż swojemu bohaterowi zebrać wszystkie diamenty i wyeliminować mieszkańców. Znajdź sekretną komnatę wypełnioną diamentami.

niedziela, 02.12.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spróbuj znaleźć swojego najlepszego przyjaciela w tych magicznych lochach wypełnionych pułapkami i zagadkami! Rozwiązuj różne zagadki, aby go odnaleźć. Każdy nowy poziom będzie trudniejszy niż poprzedni. Powodzenia!
badface zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się mrożąca krew w żyłach - Bob wyrusza do krainy smoków i czarodziejów! Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w tej pełnej zagadek baśniowej krainie, dbając o to, by miał udane przygody.

Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba do celu.

Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

wtorek, 23.10.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Witaj tu mały człowieku, mam dla ciebie notatkę. Czy mógłbyś mi dostarczyć tę kopertę? Tak? Dziękuję, moja wdzięczność jest ogromna. A teraz kontynuuj! Dalej!

Beep Boop Bu, mała pikselowa platformówka, na której otrzymujesz kopertę na samym początku gry. Musisz znaleźć drogę przez szczeliny i ruchome platformy, unikać pułapek, gdzie możesz i znaleźć małe miejsca, w których, jak się wydaje, wracają wspomnienia. Od czasu do czasu można znaleźć przyciski, które można nacisnąć, by za ich pomocą aktywować platformy lub zmienić środowisko, aby znaleźć więcej sposobów na dalsze odkrywanie.

Po dotarciu do ostatnich przycisków musisz użyć klawisza skoku, aby aktywować określone platformy, które zabiorą Cię jeszcze wyżej i do miejsca docelowego. Gdzie ktoś czeka na tę kopertę. Gdzie ktoś na ciebie czeka.

poniedziałek, 23.04.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przerażająca gra typu horror osadzona w legendarnej serii Resident Evil. Kontrolujesz postać Ethana Wintersa, który szuka swojej zaginionej żony Mii. Musisz zbadać opuszczony dom, w którym kiedyś żyła i podążać śladami przez nią pozostawionymi, aby odkryć mroczne sekrety, które można znaleźć w tej chłodnej siedzibie.

Musisz zachować nerwy na wodzy oraz spryt, aby przetrwać i odkryć prawdę o swojej dawno utraconej miłości.

Gra ma prosty interfejs i rozgrywkę - wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby wejść w interakcję z otoczeniem.

niedziela, 14.01.2018r.

badface zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Chroniąc się przed katastrofą lotniczą nasz bohater zdążył wyskoczyć z samolotu i wylądował na nieznanej wyspie. Pomóż mu przeszukać całą wyspę, zbierz niezbędne przedmioty i użyj ich wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, by pomóc mu się stąd wydostać i wrócić do domu.

Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

środa, 08.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Osiągnąć 240 bez zabijania to chyba nie do zrobienia

wtorek, 07.11.2017r.

badface skomentował
Treść komentarza: Dobra już wiem
badface skomentował
Treść komentarza: Ma ktoś pomysł jak zestrzelić te latające mendy które atakują mnie od d*** strony ?

poniedziałek, 14.08.2017r.

badface zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Poślij swoją rakietę jak najwyżej, by osiągnąć cel, którym jest Księżyc. Omijaj przeszkody i pamiętaj, żeby po każdej akcji wykorzystać zdobyte fundusze na ulepszenia.
Gracze online (14):
Polecamy: