reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: akamin

Login: akamin
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 25.05.2009r.
Ost. logowanie: 05.06.2009, 21:07
Punkty: 467
Wiek 21
Status offline
Opis

piątek, 05.06.2009r.

akamin zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Chińska gierka akcji z bohaterami Naruto, w której to należy zapamiętać kolejność ich wychodzenia na trening, a następnie wskazać ją, naciskając w odpowiedniej kolejności na twarzyczki przedstawiające danych bohaterów. Zabawa robi się coraz trudniejsza, a to za sprawą zwiększającej się sekwencji ciosów oraz powiększającej się liczbie zawodników. Tak więc przekonaj się czy jesteś spostrzegawczy i umiesz sprostać temu zadaniu.
akamin skomentowała
Treść komentarza: nuda nuda 2

środa, 03.06.2009r.

akamin zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem w tej gierce jest przygotowanie odpowiedniej sałatki.
akamin skomentowała
Treść komentarza: nawet mawet 4
akamin skomentowała
Treść komentarza: nudda nuda 1

sobota, 30.05.2009r.

akamin zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Doskonała gra logiczna skierowana do rasowych giercowników.
Celem tej gry jest zbudowanie drewnianego mostu na rzece. Magiczne ściany, teleporty i kolorowe bloki czynią to zadanie trudniejszym, niż mogłoby się wydawać.
Za pomocą myszki przesuwaj blokami. Twoje zadanie to zbudować drewniany most na rzece, przesuwając odpowiednio blokami stojącymi na drodze. Aby usunąć magiczne ściany, musisz połączyć wszystkie przełączniki blokami w ich kolorze. Teleporty przenoszą bloki na duże odległości. Złote bloki znikają, gdy połączysz wszystkie w etapie.
akamin skomentowała
Treść komentarza: nudy nie umiem bszejść

piątek, 29.05.2009r.

akamin zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nadszedł czas, aby wznieść dziewięć najbardziej intrygujących budowli w historii. Dopasuj runy, aby zerwać blokady i odkryć zamek i kamienny klucz w każdej rundzie. Obracaj plansze gry, aby przemieszczać swój kamienny klucz wzdłuż ścieżek, które tworzysz aby dojść do zamku na każdym z poziomów i zdobyć wszystkie sześć stron! Wybuduj wszystkie dziewięć cudów, a odkryjesz ukryte miasto przy pomocy swojej mapy i kompasu.

Gra pozwalająca wcielić się w nietypowego budowniczego, wznoszącego najznamienitsze konstrukcje świata. Proces odbywa się poprzez sumienne łączenie run o takim samym kolorze, trafne wykorzystywanie bonusów oraz przeprowadzenie finalnego kamienia do wyjścia.
Instrukcja:
Do sprowadzenia budulca na dół potrzebne jest ustawiane w linii pionowej lub poziomej trzech identycznych run. Stojący na dole pracownicy sam będą wiedzieć co zrobić z odpadającymi, kamiennymi bloczkami. Za dłuższe wiązania, nagradzani jesteśmy specjalnymi kulami, które potrafią np. usunąć cały rząd.
Zaprezentowany układ można obracać strzałkami, jak również przetasowywać (przycisk shuffle). Po oczyszczeniu planszy z materiału budowlanego, pozostaje zaprowadzić kamień-klucz do wskazanego miejsca.
akamin skomentowała
Treść komentarza: całkiem calkiemm

czwartek, 28.05.2009r.

akamin zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Surfuj na ogromnych falach i zostań żywą legendą surfingu. W grze możesz stworzyć własną postać.
Gracze online (18):
Polecamy: