reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aiva777

Login: aiva777
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.03.2007r.
Ost. logowanie: 16.11.2018, 14:17
Punkty: 3 234
Wiek 37
Status offline
Opis

niedziela, 28.10.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Podróżniczka Lauren prowadzi wyprawę na Tajemniczą Wyspę i zostałeś zrekrutowany, aby do niej dołączyć! Pomóż rozwiązać zagadki wyspy i odkryj ukryte skarby! Podążaj ścieżką przez 4 różne światy i zostań najlepszym odkrywcą!

środa, 24.10.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wywoływanie duchów poszło nie tak... Dołącz do Dregga, który próbuje rozwiązać sprawę śmierci Johna Marcha, które
był albo wypadkiem, morderstwem, albo...zemstą Ducha.

piątek, 19.10.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Staw czoła niebezpieczeństwom lochów, ulepszaj swoje umiejętności i sprzęt, aby uratować świat przed Mrocznym i jego złymi sługami.

Pokonaj wszystkie 5 poziomów lochu, aby stawić czoła czarnoksiężnikowi.
Na każdym poziomie musisz znaleźć drzwi i klucz, aby dotrzeć do bossa poziomu.
Walcz i ulepszaj swoje umiejętności i sprzęt, aby odnieść sukces!


Wskazówki dla bossów:
-Lucas: Żadna specjalna strategia nie jest potrzebna, aby go pokonać, ulepszyć się i pokonać zdrajcę!
-Pan. Ork: Jego brutalna siła zapobiega zadawaniu obrażeń zadawanym atakom automatycznym, ale jeśli użyjesz swoich umiejętności, możesz go zranić.
-Chtongla: Kiedy widzisz fioletowe energie wokół niego, ogłusz go Meteor Smash, abyś mógł go powstrzymać przed szaleństwem.
- Posessed Lucas: Możesz wygrać tylko wtedy, gdy pokonasz go w ludzkiej postaci, uratujesz swoje umiejętności i wykorzystasz je, gdy jest w ludzkiej formie, możesz odeprzeć jego eksplozję wybuchową dzięki Regeneracji Lvl2.
- The Dark One: Możesz go pokonać tylko wtedy, gdy zabijesz go w jego ludzkiej postaci, oszczędzasz swojego berserka na ten czas, on używa form poprzednich bossów, używaj więc strategii, których użyłeś przeciwko nim.

Kilka innych wskazówek:
-Uaktualnij swój miecz i dochód, jeśli chcesz szybciej uprawiać gospodarstwo.
-Możesz powrócić do poprzednich poziomów, używając przycisku LvL w prawo w menu ulepszeń.
-Altars może przywrócić / zmniejszyć HP i energię, ujawnić mapę, lub daje ci błogosławieństwo, które ożywi cię, gdy umrzesz.

poniedziałek, 15.10.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gra strategiczna o życiu smoka - pochłaniaj jagnięta, stań się silniejszy, walcz z ludźmi, elfami i nieumarłymi, porywaj piękne księżniczki.

Po jedzeniu,
Trawa zwiększa max hp
Owca przywraca aktualny hp
Wilk zwiększa siłę ataku
Wszystko zwiększa postęp.


Każda nowa księżniczka daje ci nową umiejętność do wybrania.
aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Biedny Czarny Wiatr ... Kiedyś był tak wolny jak wiatr. Mógł biec wszędzie, gdzie chciał. To był jego świat. Urodził się, by być dzikim koniem na wielkich równinach Ameryki. Ale wszystko się zmieniło, gdy złapali go pewni mężczyźni. Teraz spędza swoje dni na farmie, ciągnąc wózki. Ilekroć na niego patrzysz, widzisz, jak bardzo jest smutny i przygnębiony: jest tylko cieniem swego dawnego siebie...! Jak dumny i silny był ... Musi się zmienić! Podjąłeś decyzję: uwolnisz go...! To jest twoja złota szansa. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

wtorek, 09.10.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Locha żyła w spokojnej i pięknej wiosce. Pewnego dnia locha niespodziewanie utknęła w domu. Teraz trzeba ją wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 27.08.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Rozwiąż wszystkie zagadki i upewnij się, że chłopiec dostaje złotą monetę na każdym etapie. Czy uda Ci się pomóc chłopcu wydostać się z lasu? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

sobota, 25.08.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc. Zarabiaj monety, za które kupisz boostery przed rozpoczęciem poziomu.

niedziela, 19.08.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W starożytności ludzie byli poganami i czcili wielu bogów. Aby bogowie wspierali tych ludzi, budowano świątynie i składano ofiary. Trudno powiedzieć, za co odpowiedzialny był bóg Alu, ale zbudowano dla niego świątynię. Ale kiedy zapomnieli o nim i przestali go odwiedzać, przynosi mu ofiary i prezenty. To na złość, zaczął robić im drobne nieszczęścia: pozwalając umierać zwierzętom, psując pogodę, aby żniwa nie przyniosły plonów. Ludzie więc postanowili udać się do świątyni, gdzie okazało się, że wrota są zasłonięte kolorowymi kafelkami. Klikaj na grupy minimum 2 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu ich wyeliminowania.

wtorek, 31.07.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz bohater otworzył cukiernię. Twoim zadaniem jest obsługa klientów i sprawne przygotowywanie deserów.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
Gracze online (30):
Polecamy: