reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aiva777

Login: aiva777
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.03.2007r.
Ost. logowanie: 18.02.2019, 13:55
Punkty: 3 369
Wiek 38
Status offline
Opis

niedziela, 17.02.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za sterami czołgu i weź udział w niesamowitych, pancernych bitwach.

wtorek, 12.02.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Turniej rzutów wolnych. Freekick Mania została zrealizowana w mangowym stylu.

poniedziałek, 11.02.2019r.

aiva777 zagłosowała
Miniaturka gry: Ruya Ruya
(5)
Ocena
(4)
Opis gry: Odwiedź surrealistyczne krajobrazy, udekoruj się kwiatami i introspekcją. Uspokajające minimalne wrażenia dzięki soczystym interakcjom i chłodnym kombinacjom kolorów, które sprawią, że poczujesz się swobodnie.

Eteryczna, senna ścieżka dźwiękowa pobudzi twoje zmysły i wprowadzi cię w stan spokojnego przepływu.

Ruya to gra logiczna z piękną grafiką i ambientową ścieżką dźwiękową, przy której relaksująco spędzisz czas.

Graj w spokoju poprzez sztukę dopasowywania uroczych postaci w świecie marzeń Ruyi.
aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tiny Arms Revenge to genialna gra typu 3 w rzędzie. W tej grze musisz spróbować pomóc niesamowitym szalonym dinozaurom na ulicach, wyeliminować jak największa ilość ludzi. Pomóż to zrobić, łącząc kolorowe klejnoty.

wtorek, 05.02.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wojna rozpoczęta! Poprowadź swoją armię do walki o rzadki surowiec Milenium w Empire: World War III!

Rozpoczęła się trzecia wojna światowa! Zbuduj bazę, wyszkol jednostki i poprowadź je ku pełnym emocji bitwom. Wykrywaj i wydobywaj rzadki surowiec milenium, aby zgromadzić go jak najwięcej. Obserwuj każdy ruch rywali na mapie świata i plądruj ich bazy.

Poprowadź swoją armię do walki
W Empire: World War III o zwycięstwie i przegranej decydują przede wszystkim zdolności strategiczne. Wybierz dowódcę, który poprowadzi Twoje armie zgodnie z Twoją taktyką. Szkol rozmaite jednostki o różnych silnych i słabych stronach i ulepszaj je, aby zwiększyć swoje możliwości na polu bitwy. Odkrywaj technologie z dziedziny gospodarki, wykrywania złóż, obrony i wojskowości, aby spełniały Twoje strategiczne potrzeby.

Zdominuj swoich rywali
Skorzystaj z sabotażu i bezwzględnych środków wojny bezpośredniej, aby wyeliminować konkurencję. Sprzymierz się z najpotężniejszymi dowódcami. Wykorzystaj wszelkie możliwe środki, aby zgładzić rywali i zgarnąć największy kawałek ciasta z niezwykle cennym milenium. Kto zwycięży w rywalizacji o cenne zasoby? Czy masz w sobie to coś, by narzucić innymi swoje rządy?

piątek, 04.01.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę paparazzi celebrities (wielkich gwiazd), pracującego na zlecenie męskiego magazynu. Twoim zadaniem jest strzelać zdjęcia "gwiazdom" w dość krępujących sytuacjach.

sobota, 29.12.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Witaj w roku 2050, w którym spokój został opanowany za pomocą Cyborgów... ale nie dzisiaj... Dziś te Cyborgi zwróciły się przeciwko niewinnym obywatelom i wyrzynają ich na widoku.

Aby powstrzymać to zagrożenie, specjalna grupa zadaniowa Liberatorów zostaje poproszona o interwencję w celu uratowania wszystkich i przywrócenia ładu.

Historia ta jest wypełniona nieprzewidywalnymi zwrotami i trudno będzie odróżnić przyjaciela od sojusznika.

Wybieraj spośród 4 pełnych grywalnych postaci, podejmuj decyzje po drodze i zobacz jak rozwinie się ta opowieść.

Podróżuj po niesamowitych krajobrazach miejskich, w tym obszarach miejskich science-fiction, dachach, ulicach wypełnionych nieprzyjaznymi istotami.

poniedziałek, 17.12.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra daje ci możliwość założenia własnej firmy zajmującej się przestrzenią kosmiczną. Będziesz musiał zbudować bazę na Księżycu i sprawić, by ewoluowała w trakcie gry. Kupuj ulepszenia i rozwijaj swoją firmę!

wtorek, 04.12.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zademonstrować swoje umiejętności, stając się gwiazdą koszykówki.

czwartek, 29.11.2018r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czego potrzeba, aby zostać bohaterem - pięknej zbroi, legendarnego miecza, tytanowej siły? A może wystarczy odważne serce, uwielbienie fanów i płynące bląd włosy? W grze GROW Comeback musisz rozwinąć wszystkie sześć cech do maksymalnego potencjału, by pokonać bestię i zdobyć adorację całej wioski.

Jak zwykle kliknij ikony i obserwuj z rozbawieniem, jak sześć cech wzajemnie oddziałuje na siebie i rozwija się ze sceny na scenę. Ponieważ każda ikona ma różną liczbę etapów do maksimum, a status niektórych ikon utrudnia postępy innych, istnieje specyficzna kolejność, którą gracze muszą odkryć, aby rozwinąć bohatera od łysego, niezdarnego człowieka do bohatera, którym pragnie się stać. Z wytrwałością znajdziesz go w mgnieniu oka!
Gracze online (19):
Polecamy: