reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aiva777

Login: aiva777
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.03.2007r.
Ost. logowanie: 26.06.2020, 19:26
Punkty: 3 636
Wiek 39
Status offline
Opis

sobota, 14.03.2020r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uratowanie, uwięzionego jednorożca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
aiva777 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Clash of Orcs to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu jednostek w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika przez rozmieszczenie orków, trolli, ogrów, smoków... Wypróbuj różne kombinację jednostek, aby stworzyć skuteczną siłę ataku.

Wybór odpowiednich jednostek w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na wygraną w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!
aiva777 skomentowała
Treść komentarza: do bani, nie da się ulepszyć postaci

niedziela, 08.09.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Battle of Tanks to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu czołgów w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Wybór odpowiednich czołgów w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na zwycięstwo w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!

wtorek, 03.09.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Hordy demonicznej armii zmierzają na podbój. Jako najodważniejszy strażnik bramy masz obowiązek chronić kontynent przed wszelkimi zagrożeniami. Pokonaj zło, ulepsz swoje umiejętności i bądź silniejszy!

niedziela, 11.08.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Epicka Wojna, to ogromna gra wojenna, która wymaga dobrej strategii. Twoim celem jest zniszczenie zamku wroga, odpierając fale brutalnych potworów. Do pokonania jest 14 różnych pól bitew, w tym trudna bitwa finałowa i 15-ta mapa.

czwartek, 01.08.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kije i kamienie mogą złamać twoje kości, ale mogą pomóc ci również znaleźć skarb! Zagraj w zupełnie nową grę logiczną: przesuwaj klejnoty po polu gry, aby dopasować trzy i stworzyć nowe. Używaj magicznych amuletów do rozwiązywania zagadek i buduj swoją unikalną strategię rozwiązywania zagadek.

Dołącz do Jima w jego podróży i przygotuj się na dopasowywanie klejnotów, tworzenie kamieni szlachetnych, rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie skarbów. Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się prawdziwym gemcrafter'em?

Gemcrafter jest świeży, świetnie wygląda i całkowicie uzależnia, więc na co czekasz? W grze znajdziesz dziesiątki niesamowitych poziomów logicznych w czterech wyjątkowych miejscach: bez względu na to, czy wspinasz się na ośnieżone szczyty z yeti, czy wędrujesz dżunglą z uroczą amazońską księżniczką, gra będzie cię zajmować przez wiele godzin.

Zagraj na 100 niesamowitych poziomach w czterech unikalnych lokalizacjach, poznaj postacie z gier, które poprowadzą Cię w podróż po poszukiwaniu skarbów. Zbieraj rzadkie klejnoty: otwieraj ukryte skrzynie ze skarbami podczas gry i znajdź kolekcjonerskie klejnoty.


niedziela, 07.07.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Stań po stronie czerwonych lub zielonych snajperów i weź udział w bitwach z kolegami z całego świata.

wtorek, 02.07.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Strzelaj i umieszczaj kolorowe elementy tak, by tworzyć grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie, w celu wyeliminowania ich z planszy.

poniedziałek, 17.06.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Idle Mine EX 2 Remastered to kontynuacja poprzednich odcinków. Twoim celem będzie kopanie kamieni, aby zdobyć trochę pieniędzy. Zatrudnij nowych pracowników i rozwijaj swój biznes tak szybko, jak to tylko możliwe. Powodzenia!
Gracze online (5):
Polecamy: