reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adrian7557

Login: adrian7557
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.02.2010r.
Ost. logowanie: 25.02.2013, 03:39
Punkty: 1 151
Wiek 19
Status offline
Opis Giercownia to NAJLEPSZE strona z GRAMI

niedziela, 29.04.2012r.

adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w bramkarza na angielskich murawach i doprowadź swój zespół do triumfu w pucharze Anglii. Sterowanie za pomocą myszki.
adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjne skrzyżowanie dwóch strategicznych hitów: Battle Gear oraz Humaliens Battle. Weź udział w zbrojnym konflikcie i sprawdź swoje zdolności przywódcze! Przeprowadź powietrzne, morskie i lądowe operacje wojskowe, by zmiażdżyć przeciwnika.
Masa możliwości odnośnie rozwoju armii, rozwijanie umiejętności naszych żołnierzy, kupowanie coraz to nowszych typów jednostek oraz ulepszeń.
Sterowanie za pomocą myszki.
A;D lub Strzałki - przewijanie mapy
Z/C - szybkie przewijanie mapy
1-9 - skróty do jednostek
adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w ekstremalnym rajdzie po stepach, lasach i innych trudnych trasach. Masz możliwość wyboru jednego z czterech różnych rodzajów pojazdów i wytyczania indywidualnej trasy na każdym wyścigu. Pamiętaj o wykupowaniu ulepszeń swojego pojazdu!
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Z lub M - nitro
X lub N - spowolnienie czasu
J - mapa
K - zmiana widoku kamery
Esc - pauza

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
adrian7557 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą quada i pokonaj trialową trasę w jak najkrótszym czasie.
Sterowanie za pomocą strzałek.

sobota, 03.03.2012r.

adrian7557 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Celem gry jest dotarcie pierwszym do mety. Za zarobione pieniądze dokonujemy ulepszeń oraz kupujemy nowe samochody.
adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za sterami superszybkiej łodzi motorowej i spróbuj zdobyć zwycięskiego trofeum.
Sterowanie za pomocą strzałek.

wtorek, 28.02.2012r.

adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyskocz na reniferze i walnij jak najwięcej trików! Spacją startujemy, a strzałkami robimy akrobacje. Fajna gierka, polecam!
adrian7557 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wcielamy się w łucznika na polu walki. Musimy wspomagać naszych wojowników w walce z przeciwnikami, by zagwarantować sobie zwycięstwo. Za zestrzelonych przeciwników dostaniemy złoto, za które kupimy ulepszenia w armii (jak choćby zadawanie większych obrażeń czy szybszych żołnierzy).
adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry w której mamy za zadanie siać postrach rekinem. Tym razem cała akcja gry toczy się w Nowym Jorku. Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A lub Ctrl - akcja

poniedziałek, 27.02.2012r.

adrian7557 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Trzecia odsłona świetnej gry, w której sterujemy naszym wózkiem i bijemy rekordy wysokości i dystansu. Rozpędzamy się, wsiadamy do wózka na zakupy i próbujemy odlecieć jak najdalej. Odległość jest przeliczana na kasę, za którą możemy ulepszać nasz sprzęt.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Gracze online (7):
Polecamy: