reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Szymon18bb

Login: Szymon18bb
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.03.2015r.
Ost. logowanie: 16.08.2019, 17:00
Punkty: 2 435
Wiek 23
Status offline
Opis (brak opisu)

sobota, 15.06.2019r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w turniejach koszykówki ulicznej na całym świecie i pokaż na co Cię stać. Zarobione w rozgrywkach pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - rzut

środa, 12.06.2019r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy masz to, czego potrzeba, aby wygrać Puchar Świata? Udowodnij swoje umiejętności w rzutach wolnych w tej szybkiej grze 3D! Przesuń, staraj się osiągnąć wynik docelowy w każdej rundzie. Zmieniaj swoją technikę strzelania i podkręcaj piłkę, aby pokonać mur i strażnika.

sobota, 02.03.2019r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burnout Drift 3: Seaport Max to trzecia odsłona tej niesamowitej gry wyścigowej. W tym odcinku musisz przetestować umiejętność prowadzenia pojazdu w ogromnym i zajętym porcie morskim. Port jest pełen kontenerów, statków, dźwigów i innych przeszkód, których musisz unikać. Zanim jednak zaczniesz ścigać się przez port, możesz dostosować swój pojazd - zmień jego kolor, a także dostosuj jego obsługę do stylu jazdy.

Po wyposażeniui dostosować można rozpocząć wyścig i drifting!

wtorek, 03.07.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz swoją reprezentację, strzelaj widowiskowe bramki i wygraj Puchar Swiata!

piątek, 25.05.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kizi Kart Racing to zabawna i ekscytująca gra wyścigowa, podobna do epickiego i legendarnego Super Mario Kart Racing. Możesz wybierać spośród wielu uroczych postaci, z których każda ma własny pojazd i strój. Ponadto każda postać ma własny zestaw ruchów i specjalnych umiejętności, które możesz wykorzystać na torze wyścigowym.

Musisz rywalizować w różnych wyścigach z innymi kontrolowanymi przez SI przeciwnikami. Podczas wyścigu uważaj na przypadkowe bonusy, które spadają - te mogą zapewnić Ci niesamowity impuls i pomóc Ci uzyskać przewagę nad innymi konkurentami. Po każdym wyścigu możesz wykorzystać zdobyte punkty, aby ulepszyć swoją postać i poprawić statystyki wyścigów.

czwartek, 08.02.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż listonoszowi Patowi pokonać trasy jak w najkrótszym czasie i oczywiśce dostarczyć pocztę.
Sterowanie za pomocą strzałek.

wtorek, 06.02.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zaparkuj auta klientów w wyznaczonych miejscach i jak najkrótszym czasie uważając, by ich nie zarysować. Jedź ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty! Im więcej aut zaparkujesz w wyznaczonym czasie, tym więcej pieniędzy zarobisz. Nie zapomnij oddawać aut klientom wychodzącym z serwisu.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - wsiadanie/wysiadanie z auta
Z - przyspieszenie/bieganie

poniedziałek, 05.02.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotowuj różne potrawy i realizuj zamówienia klientów.

sobota, 03.02.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mundial w Brazylii daje nam wiele emocji, mamy więc dla Was dodatkową niespodziankę! Twórcy tej gry zaczerpnęli pomysł z "Sport Heads Football", dodając nową dynamikę i dopracowane szczegóły. Gra się po prostu... miodnie. Polecamy!

Weź udział w Mundialu Barazylia 2014, zaliczaj potężne power up'y, strzelaj spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki i pokaż kto jest mistrzem!
Nie zapomnij zbierać kasy na ulepszenia oraz odblokować nowe postacie!

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja

niedziela, 28.01.2018r.

Szymon18bb zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie jako szef kawiarni. Dołącz do kulinarnej gorączki, twórz nowe przepisy i historie, podróżuj przez różne kraje i zostań mistrzem światowej kuchni.

Każdy poziom jest wyzwaniem dla twojego umysłu, liczba klientów i zamówień będzie rosnąć i będziesz musiał uwijać się tak szybko jak to możliwe. Otwieraj kawiarnie na całym świecie. Nie czekaj, aby zainwestować swoje pieniądze i otworzyć kolejną kawiarnię w Japonii lub we Francji. Nowe przepisy i dekoracje czekają na Ciebie w każdym kraju.

Zdobądź nowe maszyny do swojej sieci kawiarni, ulepsz je i dbaj o ich utrzymanie. Piece, blendery, miksery, młynki do kawy i wiele więcej...

Twórz nowe przepisy i złożone kombinacje. Twoi klienci zapłacą więcej za Unicorn Frappé lub mrożoną zieloną herbatę!
Gracze online (12):
Polecamy: