reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Shabby

Login: Shabby
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.01.2018r.
Ost. logowanie: 26.04.2019, 13:20
Punkty: 367
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 18.04.2019r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełniaj misje Lego z klockami i budynkami w grze Lego City: My City 2! Możesz tu zbudować własną straż przybrzeżną, latarnię morską czy remizę strażacką. W pierwszej misji musisz powstrzymać przestępców, którzy uciekli z Więziennej Wyspy. Skrzynia ze złotem pełna jest niespotykanych skarbów!
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w gigantycznego robala i siej spustoszenie na ziemi.

wtorek, 02.04.2019r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zwariowana, brutalna bieganka, w której naszymi bohaterami są produkty spożywcze. Nie wyobrażasz sobie, ile niebezpieczeństw czyha w zwykłej kuchni! Staw im czoła i spróbuj dobiec jak najdalej, a za zebrane pieniądze wykup nowych bohaterów!
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z bardziej szalonych gier z gatunku tower defense. Wcielamy się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących. Chociaż miłośnicy gatunku gier zwanych tower defense otrzymywali już wiele propozycji osadzonych w najróżniejszych realiach, to Plants vs Zombies może zaskoczyć niejedną osobę.
W grze bronimy domów ludzi przed atakiem zombie, rozstawiając na powierzchni trawnika armię uroczych kwiatków i roślin. Za dodanie każdego strażnika musimy zapłacić słoneczkami, które zdobywamy oraz produkujemy (sadząc słoneczniki). Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo innych wyzwań.

Każdy poziom składa się z kilku ścieżek trawnika, którymi nadchodzą zombie. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie każdej z nich. W przypadku przepuszczenia jednego przeciwnika sytuacja może zostać uratowana przez uruchomienie rozstawionych kosiarek. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin – produkcyjnych (słoneczniki), atakujących, spowalniających, wybuchających – oraz przykładowo kamienie, zatrzymujące na chwilę wrogów. Hordy nieumarłych składają się również z kilkunastu różnych bestii, uzbrojonych w tyczki, osłony i inne elementy.
Produkcja cechuje się dużą przystępnością, gdyż wszystkie jej tajniki są stopniowo odsłaniane i tłumaczone graczom.
Sterowanie za pomocą myszki.


Niestety gra jest dosyć krótka.
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź Shaggy'ego i Scooby'ego przez ekscytujące i przerażające przygody!
Obserwuj otoczenie w poszukiwaniu wskazówek, zbieraj użyteczne przedmioty.
Strzałki - poruszanie się.
Spacja - klawisz akcji.
T - wymień wybrany przedmiot na następny w inwentarzu.
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poczuj się jak wilk, bądź taki jak on. Załóż swoją wilczą rodzinę, poluj na zwierzęta, ulepszaj członków swojej wilczej rodziny, wykonuj zadania.
Shabby zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Obroń swoją bazę, buduj jednostki i zniszcz fortyfikację wroga. Akcja gry toczy się przez różne epoki zaczynając od jaskiniowców.

poniedziałek, 18.03.2019r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie grę Versus to mamy okazję znowu zagrać w grę twórców filmików pod owym tytułem. Wyrusz na pojedynek przeciwko rycerzom niemieckich. W tym celu wystrzel pociski w stronę wrogów, żeby ich pokonać.
Sterowanie za pomocą myszki.
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz swoją postać (gabaryty postaci mają wpływ na wynik skoku) i wystrzel ją jak najdalej z katapulty. Po drodze zbieramy różne power up'y, które yromaicają nam znacznie rozgrywkę. Gra zawiera elementy humorystyczne - w zależności od miejsca lądowania, mogą się nam przytrafić różne przygody.
Sterowanie:
Strzałkami Góra dół - ustawiasz kąt wystrzału
Strzałkami lewo prawo - ustawiasz siłę lotu
Wyniki prosimy podawać w komentarzach
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W roku 2050 zasoby Ziemi są wyczerpane! Mario planuje wykorzystać zasoby na Marsie. Pomóż Mario zbierać rudy i przynieść je do domu.
Gracze online (5):
Polecamy: