reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Shabby

Login: Shabby
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.01.2018r.
Ost. logowanie: 12.01.2019, 11:46
Punkty: 279
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 03.08.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pięknie narysowana, wciągająca przygodowa platformówka.
Scooby-Doo i Brygada znaleźli mapę do ukrytego skarbu oraz tajemniczy klucz Lego, który można przerobić, by otworzył każde drzwi! Zagraj jako Daphne, Velma, Kudłaty lub Fred i pomóż Scooby’emu-Doo znaleźć brakujące kawałki klucza Lego, odzyskać zaginione skarby, zdemaskować złoczyńców i rozwiązać liczne tajemnice Nawiedzonej Wyspy.

Gra świetnie wygląda w trybie pełnoekranowym, który załączamy klikając w prawym dolnym rogu pod ekranem gry.

poniedziałek, 14.05.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ślimak Bob zupełnie się zgubił. Pomóż mu ucieć z tego bardzo niebezpiecznego otoczenia.
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jest ciemna straszliwa noc i Scooby jest na tropie tajemniczego złoczyńcy, który zagraża Mystery Inc. potworami z przeszłości. Pomóż Scooby'emu przemknąć niepostrzeżenie pomiędzy włuczącymi się potworami i dołączyć do przyjaciół!

czwartek, 10.05.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kopalnia skał i diamentów. Użyj wydobytych materiałów, by zdobyć lepsze kilofy i zakupuj aktualizację, aby poprawić swoje górnicze i rzemieślnicze umiejętności, aby jak najbardziej rozwinąć kopalnię.

wtorek, 08.05.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część rewelacyjnej gry, w której musisz zająć bazę przeciwnika i obronić swoją. Wszystko to się dzieje podczas wędrówki przez epoki. O ile w jedynce można było zarzucić małą ilość epok i dość niewygórowany poziom, o tyle w dwójce epok jest więcej a poziom trudności się zwiększył.

niedziela, 06.05.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wałęsaj się po fermie jako lis, poluj na zwierzęta, buduj rodzinę, ulepszaj członków swojej lisiej rodziny, wykonuj zadania.
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W post apokaliptycznym świecie benzyna jest droższa niż złoto, wielu bandytów okrada miasteczka z jej zasobów. Wciel się w rolę mściciela i wyrusz w niebezpieczną podróż pełną przeciwników na ziemi i w powietrzu. Przetrwaj tak długo jak potrafisz. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia, nowe bronie oraz nowe pojazdy. Kto wie, moze uda Ci się dojechać do celu.

Sterowanie za pomocą myszki.
1;2;3 -power up'y (gdy dostępne)

środa, 02.05.2018r.

Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na przetestowanie swojego refleksu w tej pełnej akcji, niekończącej się grze typu runner.

Wciel się w zwinną małpkę Pirackiego Kapitana i uciekaj, chroniąc swoje życie z łupem swojego właściciela! Skacz i lataj unikatowymi latającymi wierzchowcami, zaspokajając pożądanie błyszczących złotych monet, cennych klejnotów i nieocenionej złotej rybki. Wydaj swoje zarobki na dopalacze, ulepszenia i dodatkowe latające wierzchowce, aby zwiększyć swoją wydajność!

Jak daleko możesz się posunąć, zanim zostaniesz złapany przez bezwzględnych piratów? Czy uda ci się uniknąć promienia śmierci Morskiej Wiedźmy?

CECHY GRY

* Skacz i lataj, aby zebrać łupy i uciec piratom!
* Niekończący się, losowo generowany świat
* Unikalne latające wierzchowce z bonusami
* Wiele ulepszeń i materiałów eksploatacyjnych
* Mnóstwo ulepszeń mocy i montażu!
* Dziesiątki osiągnięć
* Statystyki gry
Shabby zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Morskie potwóry chcą zniszczyć sielankowe życie w mieście. SpongeBob wraz z przyjaciółmi wyrusza z misją ratunkową, by dać im nauczkę.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
W;S - zmiana postaci
J - atak
K - skok
L - umiejętności specjalne
Shabby zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pogwałcono traktat pokojowy i nagle znalazłeś się w środku wojny. Musisz zmobilizować obronę, zbudować fortyfikacje i za wszelką cenę zatrzymać siły atakujące!

Zacznij budować podstawowe wieże obronne i wykorzystuj pieniądze, które zarabiasz, niszcząc jednostki, aby ulepszać wieże i budować nowe i ulepszone konstrukcje. Istnieją trzy różne mapy do gry i trzy różne rodzaje wież, które możesz umieścić - lekkie działo, ciężkie działo i miotacz ognia. Czy potrafisz bronić swojego miasta i zbudować skuteczną sieć obronną?
Gracze online (18):
Polecamy: