reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 18.10.2019, 19:59
Punkty: 1 660
Wiek 101
Status online
Opis

Dzisiaj, 18.10.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Nords Odyssey to gra o podróży statkiem Wikingów, w której musisz zarządzać trzema zasobami: zapasami, wojownikami i morale.

Każdego dnia spotkają Cię różne wydarzenia i od Ciebie zależy, jak je rozwiązać.

Wojownicy jedzą jeden zapas dziennie, jeśli głodują, morale spadnie. Jeśli spadnie morale, wojownicy mogą opuścić twoje szeregi. Staraj się zachować równowagę zasobów i utrzymuj ją do końca podróży!
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteś przywódcą małej wioski kilkaset lat temu.

Musisz upewnić się, że twoi wieśniacy mają wystarczającą ilość drewna i jedzenia, aby przeżyć, ale musisz też zadowolić swojego boga ofiarami. Ofiary z ludzi.

Ile dni mogą przetrwać twoi wieśniacy?

środa, 16.10.2019r.

Serenity skomentowała
Treść komentarza: 45 punktów, nieźle.

poniedziałek, 23.09.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Demented Shadows Prologue staniesz się zwykłym międzygalaktycznym listonoszem. Poprzez specjalne tunele kosmiczne teleportujesz się we właściwe miejsce i dostarczasz paczki, listy i paczki. Zwykle system działa bezawaryjnie, ale dzisiaj stało się coś dziwnego i wylądowałeś na pokładzie kosmicznego statku pirackiego.

Ten statek jest zarządzany przez najpotężniejszego kapitana, nazywanego Jednookim Jack'iem. Znany jest z okrucieństwa w całym wszechświecie. To ostatnie miejsce, w którym chciałbyś być. Podczas gdy jeszcze nie zostałeś zauważony, spróbuj znaleźć sposób, aby się stąd wydostać i szybko. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dobrze znane powiedzenie mówi, że musisz mierzyć siedem razy, a dopiero potem cięcie w pełni odpowiada podstawowej zasadzie naszej gry Slice Wise. Zadanie polega na wyeliminowaniu figury poprzez wycięcie jej tak, aby spadła z platformy bez pozostawiania okruchów. W takim przypadku nacięcie powinno być tylko jedno i dokładne, to znaczy we właściwym miejscu. Logika jest tutaj po prostu niezbędna. Rozwiąż zadania postawione na każdym poziomie. Wszystko zależy od ciebie, a jeśli coś się stanie po raz pierwszy, nie wahaj się spróbować ponownie.
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Bogate miasto pełne rezydencji, muzeów i pracowni z mnóstwem okazji do kradzieży tajemniczych reliktów i rzadkich artefaktów. Dla będącej złodziejką do wynajęcia, to idealne miejsce dla pani Smith, aby stać się najlepszą z najlepszych. Pomóż jej znaleźć ukryte przedmioty, których pragną jej klienci i zyskaj najwyższą reputację!

Spodziewaj się wielu różnych scen do przeszukania, pobocznych zadań i specjalnego sprzętu do zebrania. Sceny zmieniają swój układ i poziom trudności za każdym razem, gdy grasz, i zgodnie z Twoim poziomem mistrzostwa!

środa, 12.06.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wspaniała pixel art'owa platformówka z przepięknymi tłami i relaksującym dźwiękiem. Doprowadź diament do wyjścia na każdym z poziomów.

wtorek, 07.05.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Santa Monica By Night to gra point & click o wampirach.

Posiada wiele zakończeń w oparciu o twoje wybory.

Gra odwołuje się do Vampire: The Masquerade - Bloodlines, ale powinno być przyjemnie grać bez wcześniejszych doświadczeń.

sobota, 13.04.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Obudziłeś się w centrum miasta. Nie jesteś pewien, jak się tu dostałeś. Rozejrzyj się i zobacz, czy potrafisz wymyślić, jak uciec! Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 25.02.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Umieść dostępne elementy na planszy tak, by naprawić i uruchomić mechanizm.
Gracze online (24):
Polecamy: