reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 26.04.2018, 08:32
Punkty: 1 057
Wiek 101
Status offline
Opis

czwartek, 12.04.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Próbujesz zbadać opuszczony budynek. Ale ktoś zamknął drzwi od zewnątrz! Czy możesz rozwiązać ten problem? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Budzisz się rano skacowany po imprezie i nic nie pamiętasz. Wydostań się stamtąd do domu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Spacja - inwentarz

wtorek, 27.03.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Henry został złapany przez rząd i może spłacić swój dług robiąc im przysługę. Toppat Klan - grupa międzynarodowych złodziei - był solą w ich oku przez długi czas. Wysyłają Cię w celu zinfiltrowania ich środowiska i samolotu oraz ściągnięcia ich na dół.
Zastanów się jak Ty byś się zachował i wybieraj najlepsze z opcji.
W grze istnieją cztery różne głowne zakończenia, jak również ogromna ilość 60-ciu wyjątkowych!
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 25.03.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś w zamknięty w domu położonym w tropikalnym raju. Rozwiąż zagadki, aby znaleźć zapasowy klucz i opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Cezar, namiestnik Rzymu został otruty. Nikt nie zna żadnego lekarstwa czy też sposobu na jego uleczenie. Jego córka Julia wysyła generała Victorius'a w daleką podróż do Królestwa Bogów z nadzieją na otrzymanie uzdrawiającego eliksiru. W "Roads of Rome II" Twoim zadaniem będzie pomóc dotrzeć w właściwe miejsce i zdobyć lekarstwo dla umierającego cezara.

Gra polega przede wszystkim na budowaniu drogi z jednego krańca planszy na drugi. Wiąże się to z usuwaniem niepotrzebnych obiektów (skały, gałęzie), naprawą nawierzchni, tworzeniem mostów itp. Każde zadanie wymaga pracowników, surowców i pożywienia. Dlatego też należy budować (i następnie ulepszać) odpowiednie budynki jak na przykład tartak, farma, kamieniołomy, które dadzą odpowiedni przedmiot niezbędny do wykonania ruchu. Od czasu do czasu będzie trzeba ściąć drzewo, zebrać jagody z krzaków, a także wykonać poboczne zadania jak zdobycie kwiatu, kryształów, odpędzenie intruzów czy przekupienie szamanów.

sobota, 17.03.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pływasz w akwarium i zjadasz wszystkie inne ryby mniejsze od siebie.
Sterownie strzałkami.

poniedziałek, 12.03.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak to się mówi - PARTY HARD! Zagraj jedną z losowo wybranych postaci, lecz każda będzie miała jeden cel - znalezienie miłości...

czwartek, 15.02.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pojawia się Chaos, gdy Amber w końcu poznaje Auruma, a Armia Kurczaka rozpoczyna swój plan Światowej Dominacji.

sobota, 10.02.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Anglojęzyczna wersja znanego teleturnieju Milionerzy. Gra online umożliwi Ci wirtualny udział w Milionerach na zasadach podobnych jak w programie.

Gra polega na wskazywaniu poprawnej odpowiedzi na każde z kolejnych 12 pytań.
Jedną poprawną odpowiedź należy wybrać spośród czterech prezentowanych propozycji odpowiedzi.

piątek, 09.02.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą monster trucka i pokonaj trialowe trasy w jak najkrótszym czasie.
Gracze online (24):
Polecamy: