reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 20.06.2018, 03:07
Punkty: 1 165
Wiek 101
Status online
Opis

czwartek, 07.06.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Król Muchomorów rzucił złowrogą klątwę na Niegrzecznego Wikinga! Pomóż Wikingowi w jego epickiej przygodzie, poznaj barwne postaci, zbieraj przedmioty i rozwiązuj zagadki, aby zwalczyć zły urok!
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Platformówka przygodowa w stylu retro. Zwiedzaj zaginioną świątynie i odkryj wszystkie jej tajemnice.

środa, 30.05.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w niesamowitej wprawie Księcia Ivandoe po Złote Pióro.

niedziela, 27.05.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Josh Bullock planuje oświadczyć się swojej dziewczynie podczas wielkiego balu w Orchid Hotel. Pomóż bohaterowi osiągnąć swój cel.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Trzy noce temu Ray i Cooper przepadli jak kamień w wodę. Pomóż detektywowi Paulowi Maxstrongowi rozwiązać zagadkę ich zaginięcia.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 17.05.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W roku 1830 handel niektórymi towarami był bardzo opłacalny, a że transport odbywał się praktycznie wyłącznie drogą morską, ceny towarów zmieniały się w zastraszającym tempie. Wykorzystaj więc hossę i popyt, sprzedając zarówno cenioną przez Brytyjczyków herbatę, jak i silny ówczesny narkotyk - opium! Gra ma charakter ekonomiczny - pamiętaj więc by kupować towar gdy jego cena będzie najniższa z możliwych, sprzedając jednocześnie odbiorcą, którzy będą wstanie zapłacić najwięcej. Pamiętaj także, że te luksusowe towary są w niektórych miejscach zakazane, co w przypadku złapania dostawcy, może zakończyć się utratą jednej z posiadanych łodzi. Miłego handlowania!
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Te guziki nie powinny tu być! Możesz odciąć je nożyczkami z każdego materiału w tej ślicznej, kolorowej i wymagającej grze logicznej?

wtorek, 08.05.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś wykidajłą pracującą w zatłoczonym nocnym klubie electro. W środku jest złodziej, który okrada klientów! Czy możesz go znaleźć i wyrzucić na zbity pysk, zanim ograbi zbyt wielu?

WSKAZÓWKI:
- Złodziej zawsze ucieknie przed tobą. Uważaj na podejrzany ruch.
- Złodziej porusza się po całym klubie nocnym. Pamiętaj, aby sprawdzić każdy kąt.
- Ofiary zaczną krzyczeć. Jeśli wchodzisz w interakcje z nimi, dostarczą ci fizycznych wskazówek na temat złodzieja (kolor skóry, fryzura, top lub akcesoria). Postępuj zgodnie z białą strzałką, aby znaleźć ofiary.
- Jeśli klient został właśnie okradziony, złodziej może być nadal w pobliżu.

piątek, 04.05.2018r.

Serenity skomentowała
Treść komentarza: Super
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. W 1993 roku, w Portal City, Gus po prostu chce mieć normalny dzień. Dostarczyć pizzę i odpocząć przez resztę dnia. Sprawy komplikują się, gdy zdaje sobie sprawę, że musi pomóc swojemu wujowi, Calvinowi Faradayowi, zdobyć pierwszą nagrodę w dziwnym konkursie gadżetów, wszystko po to, by zakończyć starą rodzinną sprzeczkę między Calvinem i ojcem Gusa. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (4):
Polecamy: