reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 18.07.2017, 19:39
Punkty: 521
Wiek 100
Status offline
Opis

piątek, 30.06.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbadaj ten stary wiktoriański salon i spróbuj znaleźć przydatne rzeczy, które pomogą Ci otworzyć drzwi. Przydatne będą w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

sobota, 17.06.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Znajdź liczby od 1 do 25 w wyznaczonym czasie!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju liczby, które są podane w pasku po prawej stronie ekranu.

Inne gry z serii Find The Numbers Challenge znajdują się tutaj: Find The Numbers Challenge
Gry w utrzymane w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Mysteriez 1 oraz 2

piątek, 16.06.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Treasure of Big Totem 3 to rasowa przygodówka point & click. Wykaż się analitycznym umysłem wykorzystując właściwości odnalezionych przedmiotów i zdobądź kolejne trofeum.
Instrukcja:
Sterowanie - myszka. Do oglądania przedmiotów, bądź ich podnoszenia służy ikonka rączki w lewym, dolnym rogu ekranu. Symbolem plusa można z kolei łączyć posiadane obiekty. Aby przejść do sąsiedniej lokacji, wystarczy kliknąć strzałkę.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Anglojęzyczna gra przygodowa. Obecnie panujący król kociego królestwa wziął siedem tygodni wolnego i Ciebie wyznaczył na swojego zastępce. Jako obecny monarcha będziesz musiał decydować , czy wzrost postawić na szybkie rosnący skarbiec lub korzystać z tego bogactwa, aby zwiększyć szczęście swoich poddanych! Istnieje wiele ważnych i dramatycznych decyzji, które będziesz zmuszony podjąć.

czwartek, 18.05.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przygodowa gra typu point & click. W końcu udało się zbudować pierwszy na świecie wehikuł czasu, ale... sprawa się rypła. Wylądowałeś w średniowieczu, gdzie ludzi przesadnie czystych pali się na stosie. Wtop się w otoczenie i spróbuj wrócić!

Twoim zadaniem jest znaleźć sposób, aby uzyskać wystarczającą ilość energii, aby ponownie uruchomić wehikuł i wrócić do teraźniejszości. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

sobota, 13.05.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znajdź i wskaż szczegóły różniące przedstawione obrazki, by poznać dalszy ciąg tej romantycznej, graficznej opowieści o historii pewnej miłości.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 28.04.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Postaraj się znaleźć wejście do tajnego pokoju. W prawym górnym rogu ekranu gry pojawi się mapa, którą należy się sugerować.

niedziela, 23.04.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoje zadanie polega na zebraniu złota w jaskini. Jak dużo uda Ci się zebrać?
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w rolę snajpera i wyeliminuj wymagane cele!

piątek, 21.04.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Każdego dnia widzimy setki przeróżnych logo. Czy zwracasz na nie uwagę? Ten quiz sprawdzi Twoją wiedzę!
Gracze online (32):
Polecamy: