reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 23.09.2017, 22:11
Punkty: 627
Wiek 100
Status offline
Opis

niedziela, 17.09.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Lastwood to mała minimalistyczna gra survivalowa. Jesteśmy na małej tratwie i dryfujemy w morzu. Musimy zwrócić uwagę na naszych 2 mieszkańców i zapewnić im jedzenie. Lemon Buduj swoją tratwę i zajmij się swoimi rozbitkami.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część z serii gier o najsłynniejszym detektywie wśród Zombie. W nie tak odległej przyszłości Zombiaki przejęły planetę i stworzyły własne społeczeństwo. Poznaj Marghta, który jest protagonistą społeczeństwa Zombie, budzi się codziennie rano we własnym grobie i rusza do swojej pracy jako prywatny detektyw. Dołącz do niego, przesłuchuj światków, zbieraj wskazówki i rozwiąż wszystkie zagadki w tej zabawnej grze Point and Click.

Tym razem Twoim zadaniem jest schwytać najlepszego złodzieja wśród kotów, który znany jest pod pseudonimem Dziewiąty Kot Śmierci (Nine Deaths Cat).

Włamywacz wydał ostrzeżenie i musisz wykorzystać swoje umiejętności detektywistyczne, aby przewidzieć jego kolejny ruch i podjąć próbę powstrzymania kolejnej kradzieży, zanim zdąży się zdarzyć. Podróżuj po mieście, rób wywiady z różnymi postaciami i sformułuj plan przed podjęciem działań. Jeśli utkniesz w śledztwie, możesz poprosić swojego asystenta Ghvnna o pomoc - poda wskazówki i pomoże Ci osiągnąć postęp. Czy możesz zatrzymać włamywacza I wreszcie doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości?

czwartek, 31.08.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Kochasz gry typu escape the room? Jeśli tak, to zapraszamy wcielić się w Mike'a i jego wizytę w nowo otwartym salonie, który zajmuje się organizacją tzw. ucieczek z pokojów . W tym konkretnym pokoju ewakuacyjnym musisz znaleźć dowody, na skazanie na seryjnego mordercy. Czy masz to, czego potrzeba aby ukończyć te zadanie? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

poniedziałek, 28.08.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się w partii pokera. Pokonaj swoich przeciwników i zgarnij całą pulę.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W grze może wziąć udział trzech graczy, którzy odpowiadają cyklicznie. W każdej rundzie jest jedno hasło do odgadnięcia. Za wytypowanie spółgłoski, która znajduje się w haśle, gracz otrzymuje wylosowaną kwotę pomnożoną przez wielokrotność występowania odgadniętej litery w haśle oraz prawo do obstawiania kolejnej litery. Aby wytypować samogłoskę, uczestnik musiał zapłacić 500 złotych z dotychczas zebranych pieniędzy w rundzie. Jeżeli gracz obstawił literę, która nie występuje, kołem kręci następny w kolejności gracz. Zwycięzcą rundy zostaje ta osoba, która odgadła hasło. Do finału wchodzi osoba, która zdobędzie najwięcej punktów/pieniędzy.

W finale gracz losuję z małego koła fortuny jedną spośród 12 kolorowych kopert z nagrodami. Nie ma koperty pustej. Po wylosowaniu koperty pojawia się hasło i podana została kategoria hasła. Komputer podaje zestaw następujących liter: R, S, T, L, N. Gdy wyświetlą się na tablicy, gracz podaje swoje 3 spółgłoski oraz 1 samogłoskę. Po pojawieniu się ostatniej litery, gracz ma 60 sekund na to, by odgadnąć hasło. Jeśli się udało wygrywasz nagrodę wylosowaną w kopercie, jeśli zaś nie udało się odgadnąć hasła, zdobywasz ilość punktów/pieniędzy zdobytych w 1, 2 i 3 rundzie.

czwartek, 17.08.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Stephen chce oglądać Titanica, ale TV nie działa, a jego brat siedzi na kanapie i nabiją się kręcąc filmik. Pomoc Stephen'owi pozbyć się swojego brata i naprawić telewizor zanim wpadnie w szał!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest obstawiać, która karta będzie wyższa i zwycięży, drużyny niebieskich, czy czerwonych?

wtorek, 08.08.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Znudził Ci się klasyczny Tetris? Jeżeli tak, to gra właśnie dla Ciebie. Reguły są bardzo podobne jak w każdym Tetrisie, różnice jednak zauważysz bardzo szybko...

Sterowanie za pomocą strzałek

piątek, 30.06.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbadaj ten stary wiktoriański salon i spróbuj znaleźć przydatne rzeczy, które pomogą Ci otworzyć drzwi. Przydatne będą w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

sobota, 17.06.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Znajdź liczby od 1 do 25 w wyznaczonym czasie!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju liczby, które są podane w pasku po prawej stronie ekranu.

Inne gry z serii Find The Numbers Challenge znajdują się tutaj: Find The Numbers Challenge
Gry w utrzymane w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Mysteriez 1 oraz 2
Gracze online (7):
Polecamy: