reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 23.01.2018, 00:28
Punkty: 942
Wiek 101
Status offline
Opis

niedziela, 07.01.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej anglojęzycznej gry przygodowej Ambition. W tej części pomagamy Helen i Yalemu rozwiązać pewną trudną zagadkę.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 19.12.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś jednym z ostatnich ocalałych ludzi, znajdujesz się na bezludnej wyspie. Jest tu także kilka innych ofiar katastrofy, czy będziesz potrafił uprawiać rzemiosło, kopać i zbudować drogę do przetrwania? Kto wie, może nawet uda Ci się zbudować rozkwitającą osadę.

czwartek, 14.12.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra dla osób z dobrą znajomością angielskiego! Twoje królestwo podupada. Ludzie je opuszczają, ponieważ są nieszczęśliwi. Czas przejąć inicjatywę i podjąć kilka strategicznych decyzji, które przywrócą dawną świetność. Przyjmuj interesantów i podejmuj tak mądre decyzje dotyczące swojego królestwa i żyjących w nim ludzi jak tylko się da. Od tych decyzji będą zależały trzy czynniki, wyświetlone u dołu po lewej: liczba ludzi, szczęście ludzi i budżet. Jeśli szczęście ludzi wzrośnie powyżej 100, to po każdym dniu będą dołączać nowi mieszkańcy do królestwa. Jeśli poniżej 100, to będą odchodzić.

niedziela, 10.12.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś chłopem, który utknął w starej wiosce. Rozejrzyj się i spróbuj znaleźć klucz, abyś mógł odblokować bramę i opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wydostać się z zamku. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ta jakże świetna gra łączy w sobie rozgrywkę typu 3 w linii wraz z elementami obrony wieży, aby stworzyć intensywną i ekscytującą strategię. Historia zaczyna się od starego króla - chce zebrać klejnoty z pobliskich jaskiń i wysyła wojowników, aby je zdobyli. Ale klejnoty są strzeżone przez smoka! Ty kontrolujesz smoka i musisz bronić swojej góry skarbów!

W trakcie walki twoim zadaniem jest eliminować elementy na planszy obiekty w celu przeprowadzania kombinacji niszczących ataków. Wystarczy kliknąć na płytkę, aby ją wyeliminować i przeprowadzić atak. Spróbuj wyczyścić jak najwięcej płytek jednego typu znajdujących się obok siebie, aby zwiększyć obrażenia. Poczekaj na wrogów, aby pojawiły się w zasięgu ataku i spróbuj zadać jak największe obrażenia dla grup żołnierzy, zamiast dla pojedynczych celów. W miarę postępów siatka staje się większa i pojawia się więcej wrogów. Czy uda Ci się obronić swój skarb przed złym królem?

Cechy gry:
* Wspaniałe animacje
* Wiele opcji ataku
* Potrzebna jest dobra strategia, aby zapewnić zwycięstwo

piątek, 01.12.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: SpaceMandala to nowa gra logiczna z oryginalną i relaksującą rozgrywką.
Gra składa się z 42 poziomów podzielonych na 3 poziomy trudności.

Twoim zadaniem jest kombinować z dostępnymi elementami tak, by uzupełnić puste pola wewnątrz planszy i tym samym ułożyć mandalę.

środa, 29.11.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Krótka gra, która przedstawia, w jaki sposób możemy przeorganizować kapitalistyczną teraźniejszość w postkapitalistyczną utopię.

czwartek, 16.11.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś zamknięty i samotny w nowym podmiejskim domu. Czy możesz znaleźć zapasowy klucz i się stąd wydostać? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 13.11.2017r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Mini-gra typu "kliknij i przeciągnij" posypana cukrem i zrumieniona dżemem truskawkowym (Tak ... właśnie o to chodzi!)

Wszystkie czynności staraj się wykonywać dokładnie i powoli.
Gracze online (7):
Polecamy: