reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Arturosa

Login: Arturosa
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.06.2016r.
Ost. logowanie: 14.01.2020, 10:03
Punkty: 932
Wiek 101
Status offline
Opis Gram wszędzie, ale najwięcej tu oraz na klikarnia.pl

wtorek, 10.09.2019r.

Arturosa zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Masz tak wielu klientów w swojej pizzerii i powinieneś spełniać ich zamówienia na czas. Wybierz pizze, a następnie polej ją sosem i oprósz dodatkami. Gdy będziesz gotowy do obsługi zamówienia, kliknij dzwonek, a klient otrzyma jego zamówienie.
Arturosa zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w niesamowitego bohatera rodem z westernów. Walcz, zdobywaj nowe bronie, wykorzystuj nowe możliwości Twojej postaci i ciesz się tą platformówką!

Kaktusowi powierzono tajemniczy szmaragd i dotknęła go klątwa cierni. Teraz to ty musisz zwrócić klejnot do jego właściwego miejsca przeznaczenia, zanim klątwa przemieni cię w kamień. Oto przygoda, w której twoim największym wrogiem jest czas! Na domiar złego na każdym poziomie musisz po drodze walczyć z bandytami. Na szczęście oni wciąż gubią swoją broń...

poniedziałek, 17.06.2019r.

Arturosa skomentował
Treść komentarza: Przeszedłem to krótkie coś w 3 minuty. Grą tego na pewno nie można nazwać. Zero zagadek, kilka kliknięć, nieudolne próby wystraszenia... Po co w ogóle takie coś dodawać na stronę?

czwartek, 28.03.2019r.

Arturosa zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część świetnej gry przygodowej Tales Of Nebezem. Tyyni jest studentem Akademii Magii. Dziś ma zamiar stawić czoła największemu wyzwaniu swojego życia naukowego: próbie umysłu! Czy pomożesz jej rozwiązać wszystkie zagadki?

Ta mała historia wiąże się z główną historią Opowieści z Nebezem.

piątek, 01.03.2019r.

Arturosa skomentował
Treść komentarza: Obojętnie jak się wstawi koła, gra i tak zalicza poziom. Niesprawdzona gra podczas umieszczania na tej stronie.
Arturosa zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Umieść dostępne elementy na planszy tak, by naprawić i uruchomić mechanizm.
Arturosa zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wojna rozpoczęta! Poprowadź swoją armię do walki o rzadki surowiec Milenium w Empire: World War III!

Rozpoczęła się trzecia wojna światowa! Zbuduj bazę, wyszkol jednostki i poprowadź je ku pełnym emocji bitwom. Wykrywaj i wydobywaj rzadki surowiec milenium, aby zgromadzić go jak najwięcej. Obserwuj każdy ruch rywali na mapie świata i plądruj ich bazy.

Poprowadź swoją armię do walki
W Empire: World War III o zwycięstwie i przegranej decydują przede wszystkim zdolności strategiczne. Wybierz dowódcę, który poprowadzi Twoje armie zgodnie z Twoją taktyką. Szkol rozmaite jednostki o różnych silnych i słabych stronach i ulepszaj je, aby zwiększyć swoje możliwości na polu bitwy. Odkrywaj technologie z dziedziny gospodarki, wykrywania złóż, obrony i wojskowości, aby spełniały Twoje strategiczne potrzeby.

Zdominuj swoich rywali
Skorzystaj z sabotażu i bezwzględnych środków wojny bezpośredniej, aby wyeliminować konkurencję. Sprzymierz się z najpotężniejszymi dowódcami. Wykorzystaj wszelkie możliwe środki, aby zgładzić rywali i zgarnąć największy kawałek ciasta z niezwykle cennym milenium. Kto zwycięży w rywalizacji o cenne zasoby? Czy masz w sobie to coś, by narzucić innymi swoje rządy?

środa, 07.03.2018r.

Arturosa zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Feudal Wars to hołd złożony klasycznym RTSom takim jak Age of Empires i Cossacks, osadzonym w konkretnych historycznych realiach. Każde królestwo ma swoją unikalną jednostkę rycerską i własne unikalne bonusy.

Feudal Wars to epicka internetowa strategia czasu rzeczywiostego, w której musisz budować i dowodzić własną armią, aby walczyć z innymi graczami z całego świata. Musisz budować różnorodne struktury, takie jak zakłady produkujące surowce, obiekty szkolenia wojskowego i obiekty badawcze - każdy budynek ma inne zastosowanie i przyczyni się do twojej gospodarki i armii.


Trenuj i rozwijaj nowe jednostki i używaj ich do podbijania terytoriów wroga. Zastanów się dobrze, w jaki sposób rozmieścisz swoje siły i zawsze rozważaj swoją strategię.
Arturosa zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dołącz do najnowszej przygody Om Noma i przekształć go w magiczne formy, aby pomóc kochanemu małemu potworowi odzyskać cukierki skradzione przez złego czarodzieja!

Magiczne nieszczęście przypadkowo teleportowało Om Nom do mistycznego świata pełnego trudnych zagadek dla graczy w każdym wieku. Czy możesz użyć nowych umiejętności Om Nom, aby rozwiązać sztuczki i pułapki złego czarodzieja?

Pozostałe, pełne ciekawych zagadek gry z potworkiem Om Nom'em znajdują się tutaj : Seria gier Cut The Rope

poniedziałek, 12.06.2017r.

Arturosa zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna gra z naszym kochanym hydraulikiem imieniem Mario. Królestwo Mushroom Kingdoms zostało zaatakowane przez złego Browsera. Pomóż Mario i jego przyjaciołom uratować księżniczkę.
Gracze online (6):
Polecamy: