reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ArisaSerizawa85

Login: ArisaSerizawa85
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.12.2015r.
Ost. logowanie: 22.04.2017, 22:34
Punkty: 1 992
Wiek 31
Status offline
Opis Lubię grać w gry z typu Ubieranki, ale takie rozbudowane np. jak: Sailor Senshi Maker 3.0 lub Sailor Senshi Maker Update.

środa, 12.04.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: To mój drugi facet zrobiony w tej grze.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Stwórz fajną dziewczynę!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Stwórz fajnego chłopaka!

wtorek, 21.03.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: To moi uczennice Hogwartu.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Tu możecie stworzyć postać, która będzie uczęszczać do szkoły magii i czarodziejstwa. Chodzi mi o tę szkołę z filmu i książek o Harrym Potterze, czyli do Hogwartu. Zapraszam do tworzenia postaci!

poniedziałek, 20.03.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: Moje lalki.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Zapraszam do drugiej wersji gry "Pokemon trainer". Jest więcej ciuchów, fryzur i innych fajnych akcesorii. Jest też więcej pokemonów do wyboru, aż pięć generacji plus shiny i jajka pokemon. Na prawdę teraz się postarała. Miłej zabawy dziewczyny!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Teraz już każdy wie co to jest pokemon i kreskówka o tym samym tytule. Tu możecie stworzyć swojego trenera pokemonów. A do niego możecie wybrać jednego dostępnych pokemonów i postawić go koło swojego trenera. Twórzcie i bawcie się dobrze!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Na pewno każdy wie co to jest Naruto?! Tu dziewczyny możecie stworzyć swoją postać do tego bardzo fajnego anime. I chłopca i dziewczynę. Ubierzcie tą swoja postać w co chcecie, wybierzcie co chcecie z różnych akcesorii. Po prostu bawcie się dobrze!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Hej dziewczyny! Zapraszam do jednej z gier, którą stworzyła Hapuriainen. Tu możecie ubrać dziewczynę na jakiś fajny festiwal, lub do oglądania fajerwerków, albo na co chcecie. Gdzie tylko można iść w kimonie. Ubierzcie ją w ładne kimono i dodajcie fajne dodatki i jest gotowa. Miłej Zabawy!
Gracze online (22):
Polecamy: