reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ArisaSerizawa85

Login: ArisaSerizawa85
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.12.2015r.
Ost. logowanie: 20.03.2017, 21:55
Punkty: 1 923
Wiek 31
Status offline
Opis Lubię grać w gry z typu Ubieranki, ale takie rozbudowane np. jak: Sailor Senshi Maker 3.0 lub Sailor Senshi Maker Update.

wtorek, 21.03.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: To moi uczennice Hogwartu.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Tu możecie stworzyć postać, która będzie uczęszczać do szkoły magii i czarodziejstwa. Chodzi mi o tę szkołę z filmu i książek o Harrym Potterze, czyli do Hogwartu. Zapraszam do tworzenia postaci!

poniedziałek, 20.03.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: Moje lalki.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Zapraszam do drugiej wersji gry "Pokemon trainer". Jest więcej ciuchów, fryzur i innych fajnych akcesorii. Jest też więcej pokemonów do wyboru, aż pięć generacji plus shiny i jajka pokemon. Na prawdę teraz się postarała. Miłej zabawy dziewczyny!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Teraz już każdy wie co to jest pokemon i kreskówka o tym samym tytule. Tu możecie stworzyć swojego trenera pokemonów. A do niego możecie wybrać jednego dostępnych pokemonów i postawić go koło swojego trenera. Twórzcie i bawcie się dobrze!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Na pewno każdy wie co to jest Naruto?! Tu dziewczyny możecie stworzyć swoją postać do tego bardzo fajnego anime. I chłopca i dziewczynę. Ubierzcie tą swoja postać w co chcecie, wybierzcie co chcecie z różnych akcesorii. Po prostu bawcie się dobrze!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Hej dziewczyny! Zapraszam do jednej z gier, którą stworzyła Hapuriainen. Tu możecie ubrać dziewczynę na jakiś fajny festiwal, lub do oglądania fajerwerków, albo na co chcecie. Gdzie tylko można iść w kimonie. Ubierzcie ją w ładne kimono i dodajcie fajne dodatki i jest gotowa. Miłej Zabawy!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Wybierzcie najpiękniejsze ubiory, które są do waszej dyspozycji, a następnie spraw, aby wyglądała niesamowicie, barwiąc je i wreszcie wybierzcie jakieś akcesoria i buty, aby całkowicie skończyć dziewczynę.
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Nie wiem co to jest Spirit, ale wiem jedno! To musi być coś związanego z Digimon'ami. Może tu tworzy się postacie o wyglądzie Digimon'a? Wiem, że może wam się spodobać. Miłej zabawy!
ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Witajcie dziewczyny! Na pewno wiedzie co to Digimon, prawda? Kto by nie wiedział co to Digimon?! Więc tu możecie stworzyć swoją postać do tego anime i stworzyć do niej własną historię jak kto lubi. Jest wiele rzeczy do wyboru. Od fryzur, po fajne ciuszki i dodatki. Miłego tworzenia!
Gracze online (33):
Polecamy: