reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ArisaSerizawa85

Login: ArisaSerizawa85
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.12.2015r.
Ost. logowanie: 07.07.2020, 01:05
Punkty: 2 145
Wiek 34
Status offline
Opis Lubię grać w gry z typu Ubieranki, ale takie rozbudowane np. jak: Sailor Senshi Maker 3.0 lub Sailor Senshi Maker Update.

piątek, 05.10.2018r.

ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Dress up xSheepi's original character, Charlene, from his story Reset-It. Fully customize Charlene's genetics, outfit, and accessories. Partially reminiscent of emo and scene style, partially of Digimon, but mostly of awesome, this game's got so many options! There's also a lovely California surfer type of vibe in the fashion. Check out xSheepi's deviantArt gallery for more info on the character and story.

niedziela, 07.05.2017r.

ArisaSerizawa85 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ta gra pozwala ubierać kobietę w tradycyjnym stylu Wikingów (długa suknia pokryta fartuchem, założona na broszki i koraliki), a także może być wykorzystana do stworzenia norweskiej bogini lub Walkirii, a także bardziej funkcjonalnych strojów przygodowych inspirowanych Wikingami i ich stylem ubierania się.

AKTUALIZACJA wkrótce z większą ilością włosów, akcesorii i tła.

sobota, 06.05.2017r.

ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: Który ładniejszy?
ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: Chcecie ciąg dalszy?
ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: cz.4.
Gdy weszła, to głęboko w samym środku lasu na potkała jednego z tych Czystej Krwi wampira. Właśnie kończył wysysać krew z swojej ofiary. Dziewczyna chwyciła za kuszę i krzyknęła, „Mam Cię wreszcie Krwiopijco! Złapałam cię na gorącym uczynku!” Wampir pośmiał się pod nosem i zapytał „No i co teraz zrobisz? Zabijesz mnie?”. Dziewczyna krzycząc odpowiedziała, „Nie! Ale aresztuje Cię w imieniu Prawa! Nie gadaj tylko podnoś łapska!”. On szybko zabrał jej broń. Dziewczyna nawet nie wiedziała, kiedy on to zrobił. Następnie złapał ją lewą ręką za szyję. Cały czas się podśmiewał się pod nosem. Dziewczyna się rozpłakała. Była przerażona. Prosiła go, żeby ją wypuścił. Odpowiadała na każde jego zadane pytanie. W tym samym czasie w Oddziale Specjalnym, w sali treningowej trener Jason pomagał w treningu, naszej młodej Marie. Dziewczyna miała talent do władania mieczem. Za to w starym zamku, gdzie mieszkali wampiry z rodu Richardsonów. Kamerdyner Roland, Rozmawia z pierwszą pokojówką, Isabelle, czy wszystko jest gotowe na powrót Pana i jego żony. Jak już wszystko było gotowe to poszli do swoich pokoi, poczekać na jego powrót. A w tym czasie Catherine walczyła o życie z wampirem Czystej Krwi. Miała obie ręce ranne. Na prawej miała zadrapanie, a na lewej była większa rana. Ale na szczęście on jej nie ugryzł. Zastanawiał się, dlaczego nie może jej zabić. Każdego zabijał bez wahania się, a tu nagle on wacha się od zabicia jej. I dlatego cały czas myślał, dlaczego. Postanowił jednak ją puścić, ale powiedział, że ma nikomu nie mówić, co tu się stało. Catherine zgodziła się… i odeszła. W tym czasie do zamku wrócił Pan domu. Starszy brat Brandona, Michael. Zawołał Rolanda. Swojego kamerdynera. Pytał gdzie jest jego młodszy brat. Kamerdyner odpowiedział, że jest w lesie na polowaniu. Za to Catherine wreszcie wróciła do oddziału. Przyłapała ją Lydia. Jednocześnie zauważyła, że przyjaciółka jest ranna. Zaprała ją do Skrzydła Szpitalnego. Na szczęście nie było tam nikogo. Mogły na spokojnie porozmawiać. Lydia ją okrzaniła, bo miała tam nie iść. Po chwili jej przeszło. Obie już miały dość tego tematu. Catherine cały czas myślała o tym wampirze. Dlaczego ją puścił wolno? Dlaczego ma tyle gniewu w oczach i jednocześnie smutku? I na najważniejsze, dlaczego nie potrafi o nim zapomnieć? I dlaczego wali jej tak mocno serce? Tyle pytań i żadnej odpowiedzi.
ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: cz.3.
Ona jest dla niej jak rodzona siostra. Zawsze jej pomoże we wszystkim. Obojętnie, co to by było. Rodzicom Lydii nie brakuje pieniędzy, ale też nie są bogaci. Dziewczyna mogłaby pójść do normalnej szkoły dla pielęgniarek, ale wolała pomóc przyjaciółce. Lydia jest sympatyczną i kochaną osobą. Któregoś wieczora Catherine poszła na miasto i nagle ktoś ją potrącił, ale jak dziewczyna się odwróciła to tej osoby już nie było. Za to Catherine znalazła w swojej kieszeni list. Naprzodzie koperty było na pisane „Catherine Quirrell”. Szokowała się, a następnie go otworzyła. To był list z jakąś mapką, która była ręcznie narysowana. Postanowiła poczekać z czytaniem go. Wróciła do akademika. Dopiero w pokoju zaczęła go czytać. Na szczęście była sama, więc mogła na spokojnie go przeczytać. Czytała na głos. „Droga Catherino Quirrell! Nie znamy się, ale ja dużo wiem o tobie. Obserwuję cię dłuższego czasu. Wiem, że szukasz brata. Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Twój brat żyje i mieszka razem z wampirami Czystej Krwi. Pamiętaj, że nie łatwo jest pokonać wampira Czystej Krwi. Mają więcej siły niż te, które zostały zmienione z człowieka. Są bardzo szybkie i zwinę. No i bardzo silne. Nie atakuj od razu. Potrenuj znajdź na nie pierw sposób. Następnie idź w miejsce, które zaznaczyłem na mapie. Tam jest las, w którym jest mieści się stary zamek. Mieszka tam jedyny ród wampirów Czystej Krwi. To ród Richardsonów. Kończę i pamiętaj, nie łatwo zabić wampira Czystej Krwi. Jeszcze się odezwę. Ooj! Na pewno się zastanawiasz, kim jestem skąd tyle o tobie wiem?! Na razie mów mi Lucjusz. A skąd tyle wiem o tobie? Na to pytanie odpowie innym razem. Do następnego… Listu!” Dziewczyna miała tyle pytań w głowie. Ale ucieszyła się, bo jej brat mógł naprawdę żyć. Poszła z tym listem do Lydii. O wszystkim jej powiedziała. Nawet pokazała kopertę i mapkę. Lydia powiedziała, żeby nie atakowała wampirów z tego rodu. To nie są mieszańce. Nie można ich tak łatwo pokonać. Tłumaczyła i tłumaczy, a do Catherine chyba to jednak nie docierało. Minoł miesiąc, od czasu, gdy ona dostała tajemniczy list. W tym czasie Catherine trenowała i robiła, co do niej należało, czyli to, co powinna robić na stażu. Ale któregoś wieczora nie wytrzymała. Poszła do tego lasu, którym wspomniał tajemniczy Lucjusz. Wzięła broń ze sobą, a była nią kusza. Tylko taką mogła wtedy zdobyć.
ArisaSerizawa85 skomentowała
Treść komentarza: cz.2.
Okey, jak już znamy postacie, to teraz możemy zacząć opowiadać. Gdy wreszcie Catherine i Lydia dotarły do Londynu, szukały Miejsca, w którym mieści się oddział specjalny. Jak już go znalazły to zostało im przydzielone pokoje oraz plany, co mają robić pod czas stażu. Lydia pracuje w pokoju gdzie leczy się rannych. Na ten pokój mówi się „skrzydło szpitalne”, a nasza droga Catherine pracuje na mieście i łapie mroczne istoty, ale nie sama. Osoby na stażu robią to z kimś, kto ma pozwolenie na łapanie samemu tych niebezpiecznych istot. Najczęściej to są osoby, które skończyły 21 rok życia. Dziewczyna została przydzielona Draconowi. Facet jest tajemniczy, mało mówi, ale za to najlepiej łapie wampiry z wszystkich łowców, a to, dlatego, że wie jak je podejść. Dziewczyny są w oddzielnych pokojach, ale nie są same. Każda z nich ma współlokatorkę. Lydia, ma o trzy lata młodszą od siebie. A nią jest właśnie na nasza młoda Marie. Dziewczynka nie jest na stażu, bo jest za młoda. Jeszcze musi potrenować na sali i zdać końcowy egzamin. Dopiero wtedy będzie mogła być na stażu. Marie ma dwóch młodszych braci. Nie ma ojca. Nigdy go nie poznała. Dziewczyna jest wesoła i uśmiechnięta. Lubi się uczyć. Chce być łowcą, bo tylko ona może pracować na rodzinę. W pokojach jest łóżko piętrowe, dwie nocne szafki, i jedna duża szafa na ubrania oraz jedno podwójne biurko. Na wizawi drzwi jest okno. A kogo ma Catherine w pokoju? Jej współlokatorka zwie się Rowena i ma 17 lat. Jest na przed ostatnim roku stażu. Nie ma rodzeństwa, ale za to jest bardzo bogata. Nie robi tego dla pieniędzy, tylko dla sławy. Chce być najlepszą łowczynią w historii. Bywa uparta i pyskata. Nie lubi innym pomagać. Ciekawe czy dziewczyny się dogadają? Bo Catherine jest przeciwieństwem Roweny. Ona pomaga tym, co tej pomocy potrzebują. Można jej zaufać. Nigdy nikomu nie pyskuje, ani nie kłóci się. A to dziwne, bo ona dużo przeżyła. Gdy miała 2 latka straciła oboje rodziców. Zabił je wilkołak. Następnie straciła ukochanego brata. Wampiry go porwały, gdy dziewczyna miała 6 lat. Nie wiadomo, co dalej z nim było. Czy go zabiły, wyssały krew, zmieniły w wampira lub coś innego. Catherine bardzo zanim tęskni. Miał na imię Peter i gdy go wampiry porwały to miał tyle samo lat, co teraz ma Caterine. Od tego czasu postanowiła być łowcą wampirów. Chce znaleźć brata. Nie straciła nadziei, że on może nadal żyć. Jej przyjaciółka Lydia pomaga jej w tym. Wiedzie, że znają się od dzieciństwa. Lydia ma oboje rodziców, ale żadnego rodzeństwa. Dlatego tak zbliżyła się do Catherine.
ArisaSerizawa85 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kontynuacja kreatora postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Do wyboru macie mnóstwo różnych ciuszków i dodatków. Do dzieła!
ArisaSerizawa85 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kontynuacja kreatora postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Do wyboru macie mnóstwo różnych ciuszków i dodatków. Do dzieła!

wtorek, 02.05.2017r.

ArisaSerizawa85 dodała
Opis gry: Ubierz Mephisto w fajne ciuszki!
Gracze online (4):
Polecamy: